Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

eRepublik.com

• Please log in to reply
40 replies to this topic

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Още нямам 5 левел иначе ще режа ромънски глави. Та и срещу Сърбия бунт ще вдигна. Как пък може да сме в такива съюзи с най-големите ни врагове в реалния свят не знам.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Още нямам 5 левел иначе ще режа ромънски глави. Та и срещу Сърбия бунт ще вдигна. Как пък може да сме в такива съюзи с най-големите ни врагове в реалния свят не знам.

ами човек във ФЕНИКС (съюза в който членуваме) са Сърбия и Турция (става въпрос от нашите съседи), а в ЕДЕН са Гърция и Румъния, така че е малкпо като от трън та на глог :D но без да сме член на един от 2та съюза няма как да оцелеем...даже и големи е-сили като Румъния, САЩ и т.н. няма да оцелеят без съюзниците си...
Suddenly I heard a tapping, as of someone gently rapping, rapping at my chamber door.

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
<_< Дано не загубим и тая световна, че много ще станат вече. :closedeyes:
Posted Image

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Ние общо взето сме като пионки :)
Разместват ни как си искат :)
Затова ни трябва мноооого свежа кръв.

Edited by musala, 14 януари 2010 - 11:10 .

LOTRO: server Eldar [EN], kinship Bulgaria, nickname Konnik
One game will rule them all!

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Върнахме си Бургас и Видин, така ли?
Posted Image

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Затова ни трябва мноооого свежа кръв.

...има положителни сигнали в тази посока...не съм сигурен кога точно си се регистрирал, но миналата седмица (ако не бъркам) имаше голяма акция за привличане на нови играчи и днес като проверих, бях приятно изненадан. че населението на еБългария в момента е над 2000, това при условие че аз като се регистрирах пак беше горе долу толкова само че тогава имахме 6 региона (7 с Мармара), като се прибави населението в окупираните от еРумъния наши региони - общия брой на е-българите в момента е вероятно над 4000 което си е истински мини бейби-бум...сега важното е да задържим тези нови играчи в играта...

Върнахме си Бургас и Видин, така ли?

3 regions free - another 3 to go :yes:

вярно че освобождаването на Бургас и Видин не е чак толкова резултат от нашите действия, а е защото влиза в плановете на Румъния, но така или иначе важното е че вече са свободни...освобождаването на останалите 3 региона обаче ще бъде доста по-трудно...

Edited by Quáco, 15 януари 2010 - 08:55 .

Suddenly I heard a tapping, as of someone gently rapping, rapping at my chamber door.

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
Аз пък ще взема да съм при румънците в Русе.. xD Ама като си обичам града ^^ Още не съм навлязъл много в играта де, взех си работа, храна и в армията.. ще видим нататък кво става. Един ден е равен на един ден в реално време, нали?

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Аз пък ще взема да съм при румънците в Русе.. xD Ама като си обичам града ^^ Още не съм навлязъл много в играта де, взех си работа, храна и в армията.. ще видим нататък кво става. Един ден е равен на един ден в реално време, нали?

... :) и на Русе ще му дойде времето да се върне обратно под български контрол...а иначе да, един еРепублик ден е от 10ч. до 10ч. бг време...първата седмица докато си нисък левъл и нямаш кой знае какво да правиш, можеш да преглеждаш пресата по-често и бързо ще навлезеш в ситуацията в еБългария и еСвета...

п.с. кажи си ника, за да можем да помагаме в случай че имаш нужда от нещо (не че аз съм много напред в играта :D)...аз съм IvoCarog...

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
Прибавих те, аз съм Fantageroiche

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Абе аз имам 2.16 продукция от работата, да си сменя ли фирмата за по-голяма заплата или няма да получа Hard Worker Medal?

Едит: Опа имал съм 1.75.

Edited by Sparrow, 16 януари 2010 - 10:28 .

Posted Image

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Абе аз имам 2.16 продукция от работата, да си сменя ли фирмата за по-голяма заплата или няма да получа Hard Worker Medal?

какво е това продукцията или скила ти? защото скила има значение за заплатата. иначе за hard worker medal (и за 5те злато които идват с него :P) трябва просто да работиш всеки ден в продължение на 30 дена, без значение дали е в една и съща фирма, дали ще те уволнят или се преместиш в друга фирма...

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts

какво е това продукцията или скила ти? защото скила има значение за заплатата. иначе за hard worker medal (и за 5те злато които идват с него :P) трябва просто да работиш всеки ден в продължение на 30 дена, без значение дали е в една и съща фирма, дали ще те уволнят или се преместиш в друга фирма...

Продукция 2.16, скил 1.75. Аз затова се обърках :).
Posted Image

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Продукция 2.16, скил 1.75. Аз затова се обърках :).

а, ами да за всеки скил има различна заплата - от 0 до 0.99 е една, от 1 до 1.99 е малко по-висока и т.н. така че наистина е добре като качиш скила си да се преместиш на по-добре платена работа...

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Просто гледам хора с по 6 скил дето пак са в тази фирма.

А какво означават звездите на фирмата? В гайдовете дето четох пишеше да работя при фирма с 1 звезда.
Posted Image

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Просто гледам хора с по 6 скил дето пак са в тази фирма.

А какво означават звездите на фирмата? В гайдовете дето четох пишеше да работя при фирма с 1 звезда.

е да, но на тези с 6 скил им плащат повече (би трябвало, иначе жестоко се прецакват :P) - в една фирма могат да работят хора с различен скил и на различни заплати, особено в случая с твойта фирма - тя е държавна и беше създадена точно с цел да осигурява работа за новите играчи във Варна (понеже повечето бг фирми са в София)...

...звездите показват качеството на фирмата (и съответно качеството на продукцията която произвежда) - важното за теб е че когато работиш в една фирма от здравето ти се отнемат толкова процента колкото звезди има фирмата - ако работиш във фирма с една звезда (демек първо качество) всеки ден губиш по 1% от здравето си, а ако работиш във фирма с 5 звезди губиш по 5% от здравето си...

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts
Момци, вземете си направете една обща скайп стая и си пишете там да си координирате бойните действия да не става спамалък. Едни приятели дето играят Imperion така правят.

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Момци, вземете си направете една обща скайп стая и си пишете там да си координирате бойните действия да не става спамалък. Едни приятели дето играят Imperion така правят.

спам-спам - ама с тайна мисия :P защото темата така щеше и да си остане в архивите на форума, но чрез постоянните коментари успяхме да заинтересуваме няколко нови играчи :) , а може и други да се заинтересуват защото играта наистина е интересна...а иначе не е нужно даже да си правим отделна скайп стая, може и направо на ЛС-и в еРепублик (да не говорим и че еБългария си има и IRC канал)...

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
Не знаех, че още има хора дето влизат в IRC xD И между другото, не виждам защо да не обсъждаме тук, какъв спам ще да е като е свързан почти изцяло с темата 0.о

PS: Някой да има някаква идея защо не мога да напусна работата си .. Posted Image

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Трябва да минат поне 72 часа от започването на работата ти, за да я напуснеш.
Posted Image

bardi

bardi
  • Потребители
  • 1 posts

РЕГИСТРИРАЙТЕСЕ ВЪВ ВАРНА, ТЪЙ КАТО ТОВА Е НАЙ-ГОЛЕМИЯ ГРАД НА ТЕРИТОРИЯТА БЪЛГАРИЯ,КОЙТО Е СВОБОДЕН И ЛЕСНО МОЖЕ ДА СИ НАМЕРИТЕ РАБОТА!

Ръководство за играта, както за начинаещи ( първи стъпки в играта ), така и за напреднали: http://erepublik-bg.ogun.eu/?cat=4

АКО НЕЩО НЕ ВИ Е ЯСНО МОЖЕ ДА МИ ПИШЕТЕ НА Skype: crokodocos

ГОТОВ СЪМ ДА ПОМОГНА НА ВСЕКИ!

Информация за играта:

eRepublikе онлайн базирана игра която симулира реалния живот. Всъщност думатасимулация е доста неточна, тъй като единственото по което се симулирареалния живот е възможността да живеете в онлайн копие на родната сидържава.
В момента в играта съществуват около 40 държави, сред коитои България. В момента е-страната. ни е в изключително тежко положение-с малкото си население сме твърде лесна хапка за големите държави ипо-специално за нашите съседи: Турция и най-вече Румъния. Създателитена играта са румънци, така че не е чудно че северната ни съседка е средводещите страни в играта. За да бъдем по-силни е нужно повече хора дасе регистрират.

Основно предимство (в същото време може би инедостатък) на играта е липсата на каквато и да е сложност, каторедовната игра ще ви коства не повече от 2-3 минути на ден.

Какво може да прави човек след като се регистрира в еБългария:
- да работи
- да тренира (вдигане на умението за битки, по същия начин както с работата)
- след няколко дена игра ще можете да членувате в партия
- след още няколко дена ще можете да гласувате на три вида избори:
* за Президент на държавата
* За Председател на партията (в която членувате)
* За Конгресмени (депутати в парламента от вашия регион)

Можете да основете собствена фирма, като управлението й не е никак леко: работници във фирмата са други играчи като вас
- Можете да основете собствена партия (ако никоя от представените в еБългария не ви допадне)
- Някой ден може да станете депутат и дори президент на страната
- Можете да списвате вестник

Целта в играта е да се забавлявате доколкото може, както и силна еБългария естествено. А затова ни трябват хора.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Bing (1)