Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Помощ!

• Please log in to reply
124 replies to this topic

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts

И кои са активните реално съществуащи форумци? 5 души на кръст, които пишат в тема "Какво четете в момента?" по 1-2 пъти седмично. Този форум е погребан.А доколкото виждам, тези ботове поне пишат и по другите теми- за филмите и книгите.

All,you have to decide,is what to do with the time that is given to you!

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts

Е, голяма работа, всичко си има край. Няма нужда да се драматизира. На мен само ми се искаше да блокирам ботчетата по някакъв начин, но не знам как. Ако някой знае нещо за блокиране на abv.bg ботове, да каже.

The main thing in life is to know your own mind.

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts

Какво пишат ботовете? Те са идиоти, пишат +1 или някакви рандъм неща. Това не е много-много писане. А пък това, че форумът е замрял, не му пречи да си съществува, нито оправдава ботовете. Съжалявам, че нямам представа как да се махнат, аз предполагах, че са с 1 IP. Реално не виждам и смисъл от тях, дори не рекламират.

Edited by Sparrow, 06 март 2014 - 04:11 .

Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

А какви ботове? Тези, дето се явяват напоследък, ми звучат като хора. Бая напреднали ботове ще да са. Някакви дрони с изкуствен интелект направо. Бащите на Скайнет :)

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts

Това най-вероятно са реални хора, които пишат коментари (срещу заплащане) заради SEO причини. Усеща се по текста и линковете в подписите. 

I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users