Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Нови промени

• Please log in to reply
60 replies to this topic

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Настрани от старата тема за промени, пуснах нова, за да обявя, че вече си имаме нов форум. Версия 3.нещо-си.нещо-си, но не това е важно. Скина сами сме си го правили, сигурно си личи, и затова ви моля да ни пишете, ако
  • нещо някъде ви се стори нередно
  • намерите бъг
  • или просто не ви харесва как седят различните разновидности на зеленото
Освен това си имаме много нови форуми, местили сме теми и други неща. Скоро ще отворим галерията на форума, където ще качваме снимки от срещи. Нека ви обърна повече внимание на следните неща:
Това е чисто новият форум в БГТФ, където скоро (до края на следващата седмица) ще има повече активност, отколкото сега. Чувствайте се свободни да разгледате и да дадете предложения :)
Имаме си и отделен форум за филма Хобит, където вече спокойно можем на дълго и широко да обсъждаме филма, който предстои.
Вече можете и да гласувате за Годишните награди за 2009та година!
Гондорските Турнири също си имат отделен форум.

И като споменах Турнирите се сетих за друго. БГТФ продължава да си търси помощници за определени длъжности. Една от темите за това е тук. Ако искате да водите Турнири или да бъдете новинар, ще се радвам ако обмислите тази възможност, защото скоро ще търся и такива хора :D

Дотогава пишете в тази тема, ако имате проблеми с новия форум, и ви пожелавам приятно писане! :)
The main thing in life is to know your own mind.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Сетих се за един бъг, който искам да споделя с вас. Всички стари мнения или подписи (както и други текстове, където сте слагали цветове и големина), сега при edit се преобръщат в html код. Затова, ако желаете, можете още сега да промените поне подписите си. Само една промяна е достатъчна, за да се нормализират нещата. :)

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Опитах, но: Можете да използвате само до реда текст във Вашия подпис.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Наградите вече също са качени. Напомням ви да гласувате за номинациите за Годишните награди на БГ Толкин Форум за 2009та! :)

Archibald

Archibald
  • Потребители
  • 425 posts
Не знам дали е само при мен, но онова падащо... свитъче за регистрация и дерегистрация (горе, ляво) закрива линка за връщане към главния форум на някой подфорум (от Кино пък Общи приказки, примерно). Не е болка за умиране, само го отбелязвам.
Също новия скин е осезаемо по-тежък от стария, но огромната част от проблема вероятно е в моя телевизор. На по-солидни машини едва ли буксува.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts

Не знам дали е само при мен, но онова падащо... свитъче за регистрация и дерегистрация (горе, ляво) закрива линка за връщане към главния форум на някой подфорум (от Кино пък Общи приказки, примерно). Не е болка за умиране, само го отбелязвам.

Това е много странно, на мен не ми излиза така. Какъв браузър ползваш?

А иначе, махнах засега кутията за последно обновен статус, защото хората я третират като шаутбокс, каквото то не е :Р Пишете тук, ако имате проблеми или впечатления от форума.

Dobrina

Dobrina
  • Потребители
  • 64 posts
Не може ли пак да се сменят ония хубавите картинки горе,както беше до скоро?

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
За жалост засега само тази картинка сме намерили, която да отговаря на условието да седи добре на всички резолюции. А и е зелена, за да е в тон..

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Няма ми я наградката от подписа :)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Да, защото си смени мястото. Новият й линк е:
http://bgtolkienforu...ecial-award.jpg

Archibald

Archibald
  • Потребители
  • 425 posts

Това е много странно, на мен не ми излиза така. Какъв браузър ползваш?

IE6, конкретно в този случай. Излиза така:
Posted Image
(Ако го сложа направо като картинка тук ми пише "публикувано изображение", хех)
С Мозилата всичко е спретнато и подредено, но на Avant Browser е същата картинка като прие IE. Лисицата ще е явно, както... почти винаги.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Преди имаше една благинка "Отвори последни непрочетени" или нещо такова, която се показваше до всички теми, в които има Нови мнения. Сега трябва да отворя последната страница от новото мнение и да скрилна до търсените нови мнения.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
И други хора се оплакаха, но на мен ми се струва, че ето това трябва да работи:
Като отидете горе в дясно в Нови мнения [=1"]линк] и натиснете името на самата тема, би трябвало да ви заведе до първото ново мнение в нея. Ще тествам утре, когато има повече нови мнения, надявам се, дали това е така наистина.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Сега линкчето за "Последно мнение" е изнесено в дясно, където е името на последно пишещия в темата и датата. Тоест, има го, но преди беше много по-лесно и интуитивно, когато беше в ляво, до самия номер на последната страница от темата.

Ако не може да се направи нещо, тогава ще свикнем по то начин. Пък ако си работи, както казваш, името на темата да ти отваря последните нови мнения - пирфектну!
То съвсем без да има какво да се спомене по промените си е срамота :) Не, сериозно, промените до една са интересни, приятни и полезни. Свършиили сте чудна работа. Риспект!

Сюзън Смърт

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Наистина едно време беше по-лесно, но аз лично не съм сигурна как може да се оправи това. Засега ползвам този линк горе за Нови мнения, или просто се разхождам из форума, цъкам и търся :)

Ultimatum

Ultimatum

Asylum

• Потребители
  • 206 posts

Не може ли пак да се сменят ония хубавите картинки горе,както беше до скоро?

Според мен предишните изобщо не могат да се сравняват с тази. Приветствам светлата гама и "зеленото" :)

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Може ли някой да ми прати ЛС, искам да видя какво представляват новите ЛС и как са уредени. Чисто любопитство :passifier: Просто едно "Hi, asl?", ако не искате да е съвсем празно ЛС`то :)

Сюзън Смърт

Pavlina

Pavlina
  • Потребители
  • 264 posts
Много ми харесва новият вид на Форума. И особено версиите на зеленото : ))
"По-добре да бъдеш малка светлинка, отколкото голяма сянка"

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1767 posts
Браво поздравления много ми харесва. :yes:
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Minor bug: с firefox 3.5.5 съм и favico-нката изглежда така:
P.S. Мислех, че ще оставите предишната; беше доста свежарска. =))

Attached Files

Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users