Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Нови промени

• Please log in to reply
60 replies to this topic

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Да, новите мнения са малко афиф.

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Добре бе, къде THE HECK са ми ЛС-тата? :annoyed: И що няма емотиконки при "композиране" на нови? <_<
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Ядосан Пеш подскача нервно. :lol: Като онези гумени топчета от детските ни години, ако се сещате. Новите ЛС-та бтв, са супер!
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts

Добре бе, къде THE HECK са ми ЛС-тата? :annoyed: И що няма емотиконки при "композиране" на нови? <_<

В свитъчето горе вляво името ти е дроп-даун меню, от където имаш достъп до ЛС- тата, настройки на профила и други.

Обясни какъв е проблемът с емотиконите.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

• Потребители
  • 1509 posts
Кликвам "изпрати ЛС" на този екран, точно под аватара ти - няма меню за емотикони. Иначе в другото се появяват (намерих ЛС-тата). При това условие не е болка за умиране. :passifier:
Posted Image

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Това е нещо като quick pm, без излишности и екстри, просто така е замислено.

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

• Потребители
  • 1509 posts
Аууууууууууу, а ЛС-тата излизат с Хистъри, като във ФБ! Браво, браво! :boogie1qw:
Posted Image

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Да, премина първият шок, та успях да поразгледам. Много приятна организация, вече нищо не ми пречи. Освен скучния, скучен скин!
И не ми е сива чиновническа душата, щом и сестра ми каза, че мяза малко на тийн форум... оф, добре, де, добре, явно остарявам.

Всъщност и изобщо, много добра работа. Благодаря.

А ако си оправиш непълния член (а бе, голям шок, голямо чудо), може ли да не се вижда, че си редактирал? Поне до 5 минути, като в мамата :blush:

Edited by Чесън, 20 ноември 2009 - 09:21 .

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Нещо в тема "Хоръри" не ми излиза новият гениален постинг. Не че го няма във форума, а просто ми зарежда страницата с error on page и най-долният й край не се вижда.

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Това е някакъв глупав бъг на IE6/IE7.
С Firefox, Chrome, Opera и Safari се отваря нормално.

Като ми остане повече свободно време ще видя какво може да се направи.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Само за протокола, с Orca не съм открил никакви нередности.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
Имам проблем с постването на по-дълги от един ред Коментари в профилите. Пробвах в два различни профила и ефекта беше един и същ - публикува се само първият ред, а останалите липсват...

Коментар? Благодаря!

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts

Имам проблем с постването на по-дълги от един ред Коментари в профилите. Пробвах в два различни профила и ефекта беше един и същ - публикува се само първият ред, а останалите липсват...

Коментар? Благодаря!

Тествах току-що и не се получи такъв проблем. Кои са двата профила, в които си писал?
Има ограничение от 400 знака за коментарите в профилите и всеки знак след 400-ия се отрязва.

Adanedhel

Adanedhel
  • Потребители
  • 120 posts
Ар, при мен се появява едно проблемче - "Отбележи форума като прочетен" ми дава грешка и понякога работи, и понякога - не.
Posted Image

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Ар, преди малко ти писах в профила и се затри половината, виж го. Не че това помага :D
The main thing in life is to know your own mind.

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts

Тествах току-що и не се получи такъв проблем. Кои са двата профила, в които си писал?
Има ограничение от 400 знака за коментарите в профилите и всеки знак след 400-ия се отрязва.

proudfoot.underhill и моят. Преди малко пробвах отново, но пак същия проблем.

И нещо друго - в профила на proudfoot.underhill точно под снимката му пише "Премахни ме от приятели", а ме няма сред приятелите му. Дава само Menedhel като приятел. Възможно ли е по този въпрос проблемът да е у г-н Подхълмов, в смисъл да не ме е оторизирал?

Благодаря, Ар! :)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Поне в предния форум това с приятелите беше едностранно. Т.е. всеки може да си слага приятели, без да чака другия да го одобри. Ако ти си го направил приятел, този надпис за махането е нормално да го има при теб (обаче докато той не те направи приятел, за него в твоя профил няма да се появява това, а ще има "направи ме приятел" или нещо от този род).
В тази версия на форума обаче всеки потребител си задава в Настройките дали иска да одобрява приятелите, или автоматично всеки, който го обяви за такъв, да става и негов. Не знам дали ме разбрахте, кашата е пълна, ама горе долу става ясна с времето.
The main thing in life is to know your own mind.

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
Elven, благодаря за отговора!

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
На мен не ми излизат коментарите които писах на андвари в профила му и не мога да го добавя като приятел (макар че натискам "Добави ме като приятел")
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts

На мен не ми излизат коментарите които писах на андвари в профила му и не мога да го добавя като приятел (макар че натискам "Добави ме като приятел")

Това е решено!

Остава проблема с коментарите...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users