Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Гондорски турнири, форумни награди?

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Скоро bdk, демек Богдан попита за Фест 2011. И с право.
Сега на мен ми се ще да попитам за Гондорските турнири и форумните награди. Как е, ще ги има ли или лека-полека опъваме платната към Валинор?

Finarfin

Finarfin
  • Потребители
  • 667 posts
Ship, my ship! I seek the West,
and fields and mountains ever blest.

Не, че ще ми е лошо във Валинор, ама и аз се присъединявам към Менедел и Богдан. И как ми се ще да премеря знания с тях на Турнирите...
Rogue's Gallery

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Добрее, малко бях зает покрай бала на кака ми, класните, годишните оценки и т.н. но сега предполагам мога да се заема по-сериозно. И ако все пак някой предпочете да ме замести в ролята на организатор с удоволствие ще приема.. :)

Ако не- кажете кои дати са ви удобни на вас, че да се съгласуваме :)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Гортаурич, не се разсейвай, сдавай титлата по устав :)

Сега ако и за форумните награди почитаемите шефове кажат нещо, ще е супер :) Но подозирам, че поради мързел и заболяване на публиката, накрая двама-трима души ще оберат по пет награди :yinyang:

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Наградите не са ли ноември месец? Ако сме ги пропуснали, кофти, ще почакаме следващите :Р
The main thing in life is to know your own mind.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Е, убаво, ноември да е :lol: Склеротик съм, ей.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
Те последните бяха присъдени, но не и връчени (освен ако не съм го пропуснал това). Пък за новите има време.

А за турнира, в това издание възнамерявам да съм само зрител. "На живо", когато съм в София в дните на провеждане.

Edited by bdk, 15 юни 2011 - 12:07 .

32

bdk---rohan.jpg

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Да, това е така. Като гледам сега имам още по-малко време, отколкото имах тогава. Ако някой иска да ги направи, може да заповяда, в темата пише кой е спечелил и т.н.

А като цяло, надявам се разбирате, причина за всичко това (и за състоянието на форума) е, че двамата с Ар нямаме време да се грижим за него. Нямам друго оправдание, а и не мисля, че имате нужда от друго. Форумът сега се движи по инерция.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
Аз мога (да се опитам) да ги направя, в рамките на 2 седмици. Горе-долу ще съвпадне и с края на турнира. Разбира се, ако няма възражения, или пък някой друг не изяви силно желание да се заеме :)

За нямането на време ти/вие си знаеш/те. А за състоянието, както и да го наричаме, вие двамата заедно следва да носите отговорност - и това не го казвам като някакво обвинение, щото май е неуместно да се говори за задължение във форум - (приблизително) равна на 2/(общия брой регистрирани) части от цялата. Не е само ваша работа да подемате начинания, да пишете теми, прочие. То е до желанието на всеки един тук. Валарите и маярите не карат насила народите и отделните обитатели на Арда да вършат нещо (освен в някои изключителни случаи). Е, "четенето" можеше да се довърши - поне на Хобита, а другите книги вече който иска да ги поема - но това по-скоро е единичен случай ;) Ако бъркам, да ме поправи някой.

Edited by bdk, 16 юни 2011 - 12:02 .

32

bdk---rohan.jpg

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Абе одъртяваме и си имаме бачкания, това е истината. Или пък малко ни е писнало. Или и двете. Инак аз нямам против да си плещим за Толкин, той всетъки е прекрасен писател.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
Отмина средата на ноември - обичайното време за започване издигането на кандидати за ежегодните Форумните награди - та питам, ще има ли такива тази година? Материал много може да няма, но пък не пречи да се опита - да се запази и тази хубава традиция. Дали обичайните, дали като тези отпреди 2 години, или пък нещо съвсем ново - възможности бол.

А за предните, които така и не бяха връчени, ща да отбележа, че те бяха изработени. Но поради неприемането поради незадоволителен вид/четимост на част от тях от страна на Западните властелини, и до днес не са излезли от ковачниците. Вече е леко (:Р) късно, но все пак не е никога, та може по воля на Валарите и желание на съответните обитатели на Форумната земя, въпросните награди в крайна сметка да бъдат раздадени. От това също вреда надали ще има.

32

bdk---rohan.jpg

Finarfin

Finarfin
  • Потребители
  • 667 posts
Аз пък използвам случая да напомня(на Менедел) за Турнирите. :)
Rogue's Gallery

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Чудя се дали направо да не донеса три купчини въпроси на Трети януари и тогава да направим закъснелите (по моя вина) Турнири.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
Въпросите на Трети биха били много добра добавка към сибърането и хората (и орките, и хобитите, ...) ще се изкефят си мисля, но според мен следва да има и същински турнир тук?

32

bdk---rohan.jpg

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Аз няма да мога да дойда на 3ти, а съм се записала за турнира :Р Смятам, че това ще е несправедливост, да бъда анулирана по този начин.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users