Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Форумен юбилей

• Please log in to reply
10 replies to this topic

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Скъпи съфорумци, съвсем скоро Българският Толкин Форум ще направи 1000 членове. Аз лично чакам с нетърпение да пусна едно поздравително съобщение на нашия хиляден мембър. Можем заедно да го поздравим и дано стане активен потребител. Само трябва да изчакаме да дойдат още петима души.
13turniri.png

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Още трима :) дано не е някой "маркетингов" бот/спамер. Направо ми идва да си направя два фейк акаунта и един истински, който да е Хилядният, но това няма да е този ;(

Edited by proudfoot.underhill, 26 февруари 2016 - 07:26 .

Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Вече са хиляда потребители!
13turniri.png

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Боя се, че от хилядата акаунта реални хора са някъде към сто, а активни - около седем :)

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Ще приема това за шега, защото как така РЕАЛНИ хора да са някъде около сто. Другите какви са? Пък и сега са седем, преди са били повече.
13turniri.png

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts

Другите какви са?

X663q6s.jpg

Иначе честити да са ни хилядата регистрирани потребители. :) Всъщност от тях към 400 имат поне по три мнения, а още стотина - по едно или две. Има и неколцина, които четат, без да пишат. Така че числото 1000 всъщност не е толкова измамно. :)
The things one feels absolutely certain about are never true.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Дано хилядният/а пропише, а по-дейните да станем поне десет, да не кажа двеста и петдесет! :Д

32

bdk---rohan.jpg

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Темата е трогателна, но ентусиазмът в здравословни граници винаги трябва да се насърчава. Одобрявам! :)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts

Другите какви са?

X663q6s.jpg

Иначе честити да са ни хилядата регистрирани потребители. :) Всъщност от тях към 400 имат поне по три мнения, а още стотина - по едно или две. Има и неколцина, които четат, без да пишат. Така че числото 1000 всъщност не е толкова измамно. :)

Все си мисля, че DragonSlayer ако не участва в темата, поне шега ще пусне. И това ми харесва.
13turniri.png

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Всяко уважаващо себе си кралство поддържа поне един шут, въпрос на престиж! Тук е мястото да благодаря за толерантното отношение към моментните ми прояви на безвкусни включвания, Еру да ми прости за тях!

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Потребителите са вече над 1024 даже, но има наистина някакви рекламаджии. Дано Маярите или Валарите ни отърват от тях, пък дори да е само за чистота на мястото, където бихме се завърнали (т.е. аз съм си тук, не се чувствам отишъл си, но за дружното ми е думата) и посрещнали бъдни поколения (:Д) !

32

bdk---rohan.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users