Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Помощ!

• Please log in to reply
124 replies to this topic

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts

И още нещо, не особено важно, но все пак се учудих, че в профила ми пише зодия стрелец. (скорпион съм)

Това може да се счете като off, но все пак, какви са тези зодии? Къде са? :Р
The main thing in life is to know your own mind.

Сенкогрива

Сенкогрива

Стрелец

• Потребители
  • 11 posts

И още нещо, не особено важно, но все пак се учудих, че в профила ми пише зодия стрелец. (скорпион съм)

Това може да се счете като off, но все пак, какви са тези зодии? Къде са? :Р

Ами по някаква случайност ми попадна в полезрението. Като кликнеш да си прегледаш профила, вляво излизат данни под "лична информация". Там го пише, но ако си въвел преди това рождената си дата, което става от контрол панела > настройки на профила.
"Земята се върти, това е всичко.
Можеш да се въртиш заедно с нея
или пък да спреш, за да протестираш,
в резултат на което да бъдеш
изхвърлен от движението й."
Ст. Кинг

Гост_Montreux_*

Гост_Montreux_*
  • Гости
Това е титлата, която си си написала в същия този контрол панел :umnik2:

Сенкогрива

Сенкогрива

Стрелец

• Потребители
  • 11 posts
:lol:
Явно объркването е дошло от мен, може би заради датата. А иначе титлата няма нищо общо с зодиите.
"Земята се върти, това е всичко.
Можеш да се въртиш заедно с нея
или пък да спреш, за да протестираш,
в резултат на което да бъдеш
изхвърлен от движението й."
Ст. Кинг

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Абе, гледам, че и други хора са се оплакали от същото, но при тях явно се е оправило от самосебе си, докато при мен си е пърсистънт проблем...

Като цъкна на "Покажи всички" (емотиконки), ми се отваря само празна бяла страница. С Опера 9.5 съм, Tower скин.
С IE ми отваря бекграунда и дотам. С Fantasy heaven се виждат, ама аз си искам Tower-а... Имам ли някакви шансове да се вредя или да си карам както досега? :rolleyes:
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Дай ми няколко дни време и ще видя какъв е проблемът и подлежи ли на поправяне, че сега съм малко зает, а утре пикник, това-онова... :unsure:
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
Аз имам странен проблем - като отворя Фестови отпечатъци и автоматично ми сменя скина на tower(от fantasy heaven), пробвах няколко пъти. Реших, че проблема може да е някъде из cookies, но като дам да ми изтрие форумните такива и дава еrror

The error returned was:

Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.

Та 2 в 1 :) Второто не е голям проблем де, утре, ако не ме мързи, мога и ръчно да си ги изтрия, но все пак има нещо гнило в Дания :)

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Като стана дума - не мога да си сложа друг подппис, много по-кратък, защото ми казва, че е... прекалено дълъг :)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
За "Фестови отпечатъци" нарочно е сложен само Tower скина, защото е най-толерантен откъм разноцветно оцветяване на текста.

DragonSlayer, за какъв подпис става дума, можеш ли да го пейстнеш тук?

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts

Абе, гледам, че и други хора са се оплакали от същото, но при тях явно се е оправило от самосебе си, докато при мен си е пърсистънт проблем...

Като цъкна на "Покажи всички" (емотиконки), ми се отваря само празна бяла страница. С Опера 9.5 съм, Tower скин.
С IE ми отваря бекграунда и дотам. С Fantasy heaven се виждат, ама аз си искам Tower-а... Имам ли някакви шансове да се вредя или да си карам както досега? :rolleyes:

At last, it is fixed! Съжалявам за забавянето, сега се отваря нормално, нали? :-)

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts

DragonSlayer, за какъв подпис става дума, можеш ли да го пейстнеш тук?

Сорка, Ар, този пост ми се е изплъзнал от вниманието. Не беше нещо важно, просто нямаше причина да не стане редакцията, затова се зачудих.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Gil-Galad

Gil-Galad
  • Потребители
  • 205 posts
До колко символа е ограничен подписа? Не иска да събере I feel I'm wasting my time lighting candles in the wind + многоточие :S
Be not afraid of growing slowly, be afraid only of standing still.

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
начи аз моя няма да го пипам :D

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Аааа, това вече на нищо не прилича!
И аз се опитах да сложа по-кратък подпис, а според форума бил адски дълъг!
Хора, разрешете 150 пиксела височина и до 300 символа, моля ви се! Ограничавате ни адски много, все едно сме хукнали да си слагаме уолпейпъри в подписите!

Не турнирите ни правят Толкинисти!

manimal

manimal
  • Потребители
  • 283 posts

Аааа, това вече на нищо не прилича!.......Ограничавате ни адски много, все едно сме хукнали да си слагаме уолпейпъри в подписите!

Напротив. НЕ смятам, че трябва да хвана артрит на показалеца си, докато скролвам постоянно нечия сигнатура, само за да видя мъдрото му мнение от 2 думи.

Отвори си тема "Моите съкровени сигнатури" и блъскай вътре каквито си искаш уолпейпъри. Обещавам да не се вясвам там.

Gil-Galad

Gil-Galad
  • Потребители
  • 205 posts

Аааа, това вече на нищо не прилича!.......Ограничавате ни адски много, все едно сме хукнали да си слагаме уолпейпъри в подписите!

Напротив. НЕ смятам, че трябва да хвана артрит на показалеца си, докато скролвам постоянно нечия сигнатура, само за да видя мъдрото му мнение от 2 думи.

Отвори си тема "Моите съкровени сигнатури" и блъскай вътре каквито си искаш уолпейпъри. Обещавам да не се вясвам там.

Имай впредвид, че даже и един ред не се събира, прочети поста ми (отново).
Освен това погледни колко място остава при кратките постове заради личните данни. Вместо да е така празно може да има някакви мъдри мисли.

manimal

manimal
  • Потребители
  • 283 posts

Освен това погледни колко място остава при кратките постове заради личните данни. Вместо да е така празно може да има някакви мъдри мисли.

Приятелю, мен специално не ме интересуват "мъдрите мисли", които някой ще цитира - повече ме интересува какво точно ще каже в поста си.
Освен това кратките постове от три думи - даже с половин страница сигнатура - пак ще ме заинтересуват точно никак.

Това е само MHO. Не казвам, че сакън - тъй трябва да е. Просто дългите сигнатури са като дългите рекламни паузи - рано или късно ти стават болезнено тъпи и отегчаващи и превключваш на друг канал.

Прочетох поста ти. И виждам, че сигнатурата ти е това, което си написал там. Без многоточието. Та не виждам кое е проблема.

А за единия ред - можеш да преброиш колко реда са в моята сигнатура, нали? Я погледни:

Gil-Galad

Gil-Galad
  • Потребители
  • 205 posts
Имах впредвид, че със позволените символи не може да се запълни и един ред, то е ясно, че може да се напише на повече редове (май пак си има органичение).
Аз не съм за дълги подписи, естествено. Просто мааалко по-дълги от това, което са. Не пречи ако са три реда :)

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
Някой има нещо против дългите рекламни подписи ли ? Че аз хора с такива не съм виждал :)

Posted Image

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Имам проблем. Понякога ми се случва с БГТФ. Веднъж на няколко седмици не мога да вляза в някоя произволна страница. Примерно тоя път ми се случи с втора страница на темата за литературните критици. Влизам си, регистрирам се, чета теми, пиша коментари. Стигам до темата за литературните критици, щракам на втора страница и темата забива. Не компът, а темата. Не мога да скролвам, прозорецът става неползваем. нито контрол+Ф5, нито контрол+алт+дилийт, нито бекспейс, нито алт+Ф4 помагат. Мога само да минимизирам прозореца и да си отворя нов. Дава ми, че прозорецът е нот респондинг. Случвало ми се е от различни компютри. Днес нарочно смених три от служебните.
Това продължава обикновено няколко часа само с една тема, при това с конкретна страница от нея. досадничко си е и явно е нещо от форума, не е от връзката ми.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users