Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

"Мракът и дъщеря ми" - безплатна е-книга с фантастика

• Please log in to reply
No replies to this topic

WizardBGR

WizardBGR
  • Потребители
  • 1 posts
Posted Image

Книгата "Мракът и дъщеря ми" от Сибин Майналовски съдържа 50 разказа и есета, написани в интервала между 1997 и 2011 години. Някои от тях са добре известни на читателите и любителите на фантастика, фентъзи и хорър по публикациите в сп. "Върколак", "Зона F", "Наука и техника" и др. Книгата се предлага за абсолютно безплатно изтегляне: файловете са незащитени с парола, без DRM, без ограничения за разпечатване, копиране и публикуване на други места в Интернет (естествено, като се цитира името на автора).

Ето и всички места, откъдето може да изтеглите напълно безплатно електронния вариант на книгата "Мракът и дъщеря ми":

1. Във формат EPUB:
1.1 Masters-TB torrent tracker - изтегли
1.2. Elit-BG torrent tracker - изтегли
1.3. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)
1.4. P2Pbg.com torrent tracker - изтегли
1.5. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли
2. Във формат Adobe PDF (незащитен с парола, готов за печат):
2.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли
2.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)
3. Във формат FB2:
3.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли
3.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)
4. Във формат TXT (обикновен текст, неформатиран):
4.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли
4.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)
5. Във формат DOCX (Microsoft Word):
5.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли
5.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)
6. Във формат MOBI (Amazon Kindle):
6.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли
6.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)

Книгата "Мракът и дъщеря ми" съдържа 50 разказа и есета, написани в интервала между 1997 и 2011 години. Някои от тях са добре известни на читателите и любителите на фантастика, фентъзи и хорър по публикациите в сп. "Върколак", "Зона F", "Наука и техника" и др.

Ако книгата ви е харесала, ще се радвам да почувствам и вашата финансова благодарност под формата на дарение за ПРОИЗВОЛНА сума чрез банков превод:

IBAN: BG16PRCB92301029645115
BIC: PRCBBGSF
Банка: ПроКредит Банк
Клиент: Сибин Симеонов Майналовски (296451)

Може да превеждате дарения и чрез PayPal на акаунт merlin74@gmail.com, както и през българската система ePay, като за целта цитирате клиентския идентификационен номер (КИН): 8712033344. На сайта на Българския Арт Портал има и онлайн-формуляри, които препращат директно към гореспоменатите две системи.

Благодарен съм ви за всяка сума по ваше усмотрение! :) Няма прекалено малка величина за изразяването на благодарност към автора, дори да е на цената на едно кафе или една бира...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users