Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Къде в Средната земя бихте живели

• Please log in to reply
83 replies to this topic

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts
Чесно казано бих си бичил айляк в Графството, като като ми е скучно ще пъдя любопитни невръстни хобитчета от двора си: Get off my property!!! Grumpy old вълшебник тъй го виждам.

Irincheto

Irincheto
  • Потребители
  • 3 posts
Аз пък бих искла да съм в Дол Амрот близо до морето... Като се замисля май и в Сивите заливи няма да ми е зле B)
Има си своите плюсове - винаги може да отидеш на плажа да се попечещ :D
If you don’t have a dream, then you’ll never have a dream come true.

thebluegod

thebluegod
  • Потребители
  • 53 posts
Рохански конник бих искал да бъда.
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката, лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал!

Skogarmann

Skogarmann
  • Потребители
  • 55 posts
Ангмар

Lady_Alarion

Lady_Alarion

Елфче

• Потребители
  • 15 posts
Аз бих живяла в Ломидол или Лориен :),а защо не и на двете места :)
[urlhttp://img.photobucket.com/albums/v129/lea_ysaye/four/big_banner.jpg[/url]

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Най-доброто!

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts

Най-доброто!

Глупости, не искаш.
Да ти е изръбен.. задникът, де, и кожата му вече да прилича на седлото, върху което си седнал, да си ял само сухоежбина в последните два месеца, което може и да е довело до храносмилателни проблеми.. да си мислиш, че наръч суха трева е най-прелестното легло, а да не си се къпал от последния дъжд не го споменавам като грижа, щото може и да не ти е, като посвикнеш след втората седмица, предполагам.

Демек си представям конницата единствено като отряд воини, които няма и месец в годината да са под покрив.
Не помня дали и какво съм писала в темата, но се обзалагам, че било нещо за комфортно осигурена баня, след птичките и къщичките по дърветата. Ама хич идея си нямам къде точно на дървото са я измислили да бъде.

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts

Глупости, не искаш.
Да ти е изръбен.. задникът, де, и кожата му вече да прилича на седлото, върху което си седнал, да си ял само сухоежбина в последните два месеца, което може и да е довело до храносмилателни проблеми..

Не забравяйте и хемороидите... :clown:
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Не ми барайте конницата :) Който има кон, все едно има Хъмви, а Хъмви имат само гъзарите. Тоест, с коня си вървят полезен комплект доспехи, яка дървена къща, двайсет слуги, още десет коня, дъщерята на съседа, триста декара частен имот и всичко, което успееш да натовариш на коня след спечелена битка от лагера на враговете... схващате картинката.

А след загубена битка конят е удобен и бърз начин да се разкараш далеч от бойното поле, та дори и да пресечеш границата в търсене на по-спокойни нови местенца.

Пък и конницата воюва само когато има паша, тоест само напролет и през лятото. През зимата си клати краката пред огнището и си брои плячката.

Mirror

Mirror

Dicing with the devil...

• Потребители
  • 40 posts
Ветроклин е чудесно място за мен.
А ако можех да съм мъж бих живяла нейде из Рохан.

. . .сутринта била като заек от апликация на пастелен
фон с едно спираловидно око и дълги заострени зъби. . .

plambeto

plambeto
  • Потребители
  • 79 posts
Аз бих живял в Итилиен, тази част на Средната земя винаги ми е била любима :)

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
Брей, много хора искат да живеят в Рохан :)

Аз бих живял в Минас Тирит. Като адресна регистрация, иначе ще си щъкам наляво-надясно, това е ясно.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Narvi

Narvi

Хуздул-хумлук (приятел на джуджарите)

• Потребители
  • 399 posts
При Кирдан в Кулата на бурите в Сивите заливи.
Аз, Нарви, ги сътворих. Келебримбор от Зелеников край изписа тия знаци.

Henneth

Henneth
  • Потребители
  • 58 posts
Ами хайде и аз да се наредя на опашката за гражданство в Рохан.:boogie1qw: Просто това е идеалното място за мен.Необхватните с око поля,вятърът в косите,когато препускаш с добичето си и цялото това пространство и трева в изобилие.Fredooom ! :lol: Всеки път,когато препрочитам "Двете кули",все повече се влюбвам в това място.Но няма да откажа и пътуване до Ломидол за празниците.

"Съществувaт толковa пътищa, колкото отделни души "

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Ами аз не познавам толкова обстойно светът(като повечето от вас :) ), но мисля в Ломидол, да се отдам на целомъдрие с красивите елфи, да пея песни, да танцувам (ехаа)... В Хобитово също бих се чувствал добре, да опъвам по някоя и друга бира :D

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Ние с Богдан пък сме решили(така де, аз съм решил, той скоро ще разбере, че е решил) да си живеем в Рохан, да си окосим една поляна 110х68 метра, и да си играем мач по цяаааааааааааааааааааал дееееееееееееееен. Пък след тва шсъ къпем в някоя рекичка и ще си имаме сгодни деви-войни дето да ни перат...калците :D :D :D

Edited by Corwin, 27 декември 2009 - 11:45 .

'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
:D Трябваше ми изречение и половина време (не чета с 2 думи в час - чак сега го виждам :Р), за да започна сериозно да се замислям за преселване/заселване там. И без това бях определен за най-подходящ жител на Kонската земя. Явно не е напразно. Но ще продължа да скиторя навсякъде, че не ми се стои дълго на едно място - толкова много страни има за разглеждане и опознаване. Може да съчетая това с многобройните Средноземски надпревари, в които неизменно успешно участие взЕма(?) роханският отбор.

Edited by bdk, 28 декември 2009 - 09:03 .

32

bdk---rohan.jpg

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

:D Трябваше ми изречение и половина време (не чета с 2 думи в час - чак сега го виждам :Р), за да започна сериозно да се замислям за преселване/заселване там. И без това бях определен за най-подходящ жител на Kонската земя. Явно не е напразно. Но ще продължа да скиторя навсякъде, че не ми се стои дълго на едно място - толкова много страни има за разглеждане и опознаване. Може да съчетая това с многобройните Средноземски надпревари, в които неизменно успешно участие взима роханският отбор.

Много ясно, ще ги сцепим! И само Роохан, алеее, и само Роохан, алеее!
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

да се отдам на целомъдрие с красивите елфи

Това е зверски извратено, според мен :) Аз по бих се отдал на обикновен, старомоден разврат, при това с елфки. Но Средната земя е голяма, има място за всякакви под Слънцето (което е в женски род, хехе).

Wolf

Wolf
  • Потребители
  • 16 posts

Бре аз да съм си в Средна Земя, която и да е място ще е добро. Но така или иначе бих искал да посетя всяко едно кътче, абсолютно навсякъде. Щеше да е добре, ако имаше и малко приключения, иначе без тях не става.  :vinsent:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users