Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Празни Приказки

• Please log in to reply
5183 replies to this topic

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
А не може ли да се направи една тема за флууд, където простаци като мен да си изсипват простотията и да не се офлуудват други теми, а съответната тема да се трие на определена бройка страници и после пак да се пуска?
Въпреки че според мен шаут бокс е по-разумно решение, но както вие си прецените :)

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Аз лично не съм привърженик на шаутбоксовете, но ще питам и останалите.
Колкото до флуда - а не би ли било хубаво просто въобще да го няма? ;) В крайна сметка интернет е пълен с къде-къде по-удачни места за изливане на простотия, а това е форум с конкретна насоченост, която няма връзка с простотията.
The things one feels absolutely certain about are never true.

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
Ами да, но сам знаеш, че в този форум има хора които са добри приятели един с друг и е съвсем човешко да се полигавят и да си полафят. Ще кажеш че за това си има чат програми - така е, но атмосферата е друга :) Същото е като да кажеш "Излизам с приятели на заведение да се видим на по бира" или да кажеш "Аз ще си пия вкъщи и ще им звънна по телефона да се чуем" :) Поне аз така ги приемам нещата, нз, вие сте администрацията - ваща дума - закон за нас, но все пак, плс, помислете :)

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Аз също имам приятели тук, доста при това, но се въздържам от такива прояви ;) Разбира се и на мен (и на всички останали предполагам) ми се случва да си правя закачки с някого, но това са отделни и редки случай, което както сам каза е напълно човешко. Но правилата трябва да се спазват (а не мисля, че нашите са строги, все пак няма да видиш сериозен форум, където да се толерира спама :) ) и ако някой ги нарушава систематично ще бъдат взети мерки.

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
Е, ок, както искате, ваша воля :)
Айде, некой в такъв случай да ми изтрие мненията, в които се самозалъгвах :lol:

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Хъм...
Аз също смятам, че трябва да има място където от време на време юзърите да изпускат парата...Винаги можем да направим един пробен Flame Room, където част от правилата да нямат чак такава тежест и където, човек да може да си простее на воля...
Само трябва да измисля някакви други ограничения за там... :)
Най-готиния подпис

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Щом държите на такова нещо, ще прехвърля темата в "За форума", където да се обсъди предложението :)

Edit: Темата е преместена, моля останалите потребители (в това число и екипа, не се ослушвайте :Р) да изкажат мнението си.

Вега

Вега

Мръсна Кучка

• Маяри
  • 165 posts
Аз съм за съществуването на подобен кенеф, който обаче периодично ще се мие, т.е. ще се изтрива всичко написано или още по-добре ще отива в архив :)
<div align="center">Пълен айляк.</div>

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Аз е ЗА (може, би щото аз дадох идеята - и сега - много горд)...
Така всеки ще може да си каже болката, при това нецензурирано.
Най-готиния подпис

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ, глеам поста ми е фръкнал от темата, дайте некви правила тогава за тази тема, че да знам какво да пускам.Уж място за флууд, ама нещо не съответства това под-заглавие илив ашите представи за флууд са объркани ;)

Айде лека ви нощ от мен, тъй като съм примерно момченце, което не пие, не пуши, по жени не ходи, а седи учи и работи, ще си лягам :)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Все още ли решаваме дали да има такова нещо или не? Значи тази тема е, за да се вземе това решение. Аз подкрепям идеята при едно положение: Флудът да не излиза от границите на темата.
The main thing in life is to know your own mind.

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Ми с тази последна и основателна твоя забележка, мисля, че го измислихме напълно...
Най-готиния подпис

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts

Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ, глеам поста ми е фръкнал от темата, дайте некви правила тогава за тази тема, че да знам какво да пускам.Уж място за флууд, ама нещо не съответства това под-заглавие илив ашите представи за флууд са объркани ;)

Както каза Elven, целта на тази тема беше да се обсъди идеята за място за флуд, самата тя не беше такова място. Затова и я преместих в "За форума". Иначе една такава тема би трябвало да е в "Общите". А като гледам идеята се приема, та или да затворим тази тема и да правим нова в "Общите" или направо тази да стане темата за флуд и някой да я върне обратно.

Edit: Е, това вече официално е мястото за флуд :) Само май не изяснихме през колко време да се трие?

Вега

Вега

Мръсна Кучка

• Маяри
  • 165 posts
Да ни е честит кенефа :D

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
И със здраве да си го осираме :)

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
Ммм .. приятно местенце , точно по вкуса ми :D

Бтв по някакво странно стечение на обстоятелствата имам същия потребителски номер като в миналия форум :D
Walking through the dark mists of the enchanted sea garden forest of Burgazm

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Пфу, трябваше ли точно така да се кръщава тая тема? Дайте нещо по-артистично.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Вега

Вега

Мръсна Кучка

• Маяри
  • 165 posts
Аз си харесфам кенефа :)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Сякаш е директно от дълбините на стария Gamers' Workshop.
The main thing in life is to know your own mind.

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
И още по-директно от висините на Сферата. :)
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users