Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Защо "facebook" е некадърно изпълнен сайт.

• Please log in to reply
74 replies to this topic

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Фейсбук нямам (и не смятам и да имам), ама понякога може да е забавно нещо :) Тия дни се забавлявах на профила на един приятел, понеже си го беше нагласил на "пиратски".

ха...(ако имаш предвид езика) аз случайно попаднах на него и след това няколко дена умирах от кеф с този пиратски :spiteful: , но после нещо ми поомръзна...така или иначе, наистина добре са го измислили...

Edited by Quáco, 06 януари 2010 - 01:17 .

Suddenly I heard a tapping, as of someone gently rapping, rapping at my chamber door.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Arrr, it's drivin' me nuts!

Edited by proudfoot.underhill, 02 март 2011 - 11:52 .

Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts
Posted Image

най ме кефи това:

State o' Affairs:
Marooned (демек Single)

:D :tooth: :lol:

Edited by Quáco, 08 януари 2010 - 10:49 .

Suddenly I heard a tapping, as of someone gently rapping, rapping at my chamber door.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
ФБ е гаси бъгнята, 1 час вече нито мога да публикувам, нито да коментирам, нито да се Лог-аутна! АРРРР!

ЙЕС! Успях

Edited by proudfoot.underhill, 21 януари 2010 - 08:49 .

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Направих си фейсбук. Мразя се.

Едит: Хахаха, тоя сайт бил дори по-шпионски, отколкото си мислех. :axesmiley: :lol:
The things one feels absolutely certain about are never true.

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Фейсбук рулира! Ако продължавам да се запознавам с другарки от нежния пол, със същото темпо с каквото се движа близките две седмици, ще има какво да правя цяло лято Posted Image

Edited by Coin, 13 март 2011 - 01:57 .

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
К'ви другарки, те всичките са ин ъ рилейшъншип... :facepalm4:

:lol:
The things one feels absolutely certain about are never true.

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
..

Edited by Coin, 13 март 2011 - 01:56 .

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Току що си изтрих Фейсбук. По-точно го деактивирах. Ако някой знае дали е възможно да го изтрия, и ако да - как, ще съм му преблагодарен.

P.s. Ето как: http://www.facebook....=delete_account (трябва да сте логнати във ФБ, да посетите линка и да дадете ОК, и след 14 дена акаунтъ ще бъде унищожен. Поне така казват...)

П.П. А като изтрезнях се сетих, че трябва да управлявам страниците на някои клиенти :/

Edited by proudfoot.underhill, 02 март 2011 - 11:51 .

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Фейсбук е ебаси бъгавия сайт. Не стига че не ми показва лайкове, не стига че намирам някакви коментари и лайкове по снимките си, за които не съм получила съобщение, не стига че ми крие коментарите, ами вече не ми праща и ЛИЧНИТЕ СЪОБЩЕНИЯ, неговата мамица! С едно момиче си говорим на лични, аз и пращам съобщение и не получавам отговор. Чакам търпеливо, понеже съобщението беше дълго и може да и е отнело време да отговори... и днес, СЕДМИЦА по-късно, се оказва, че тя ми е отговорила СЪЩИЯ ШИБАН ДЕН и аз не съм го получила! Що за скапани некадърници поддържат тоя сайт?! :facepalm4: :icon_axe: :axesmiley: :guns:

А с онова момиче вече си говорим по gmail, за да няма повече такива изпълнения. :closedeyes:

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Бе на мен единия г-мейл ми се скапа и там не получавам абсолютно нищо... Добре че с другия не е така засега.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Писна ми от фейсбук и от гугъл и от всяквите гадорийки. Трябва да стана ГРАДИНАР

Hróðvitnir

Hróðvitnir
  • Потребители
  • 27 posts
http://encyclopediad...ica.ch/Facebook

Горе-долу мнението ми за сайта.

Кратка извадка -

The Failbook (alternatively known as: Bookface, FakeBook, FagBook, Faecesbook, DeFaceBook, FapBook, MyFace, FaceFuck, FacePalm, FaceBukkake, WasteBook, RapeBook, FaceBleed, Fascistbook, and Myspace 2: Electric Boogaloo and the MySpazz Killer) is a cornucopia of uselessness originally designed to connect school classmates and allow college graduates to find drug dealers. It, however, is now open to everyone, and greedy Jew Mark Zuckerberg wants 15 billion lollars for it. (It's actually worth $11 billion and Zuckerburg himself is worth $7 billion.) Facebook was most often used to troll memorial tribute pages and controversial groups. Now it is getting difficult to troll since Facebook now ask users to verify their identities with a mobile cell phone number. However, insane stalkers still enjoy harassing classmates and also co-workers until the cops come. When Facebook goes down, users roam the streets in tears, shoving photos of themselves in people's faces and screaming "DO YOU LIKE THIS? DO YOU?".

Nothing is sacred.

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Който не ще Тефтеря - иде Google+. Не знам дали ще се превърне във Фейсбук-килър, но на пръв поглед изглежда приятно.

Бояне, има и по-читав и... ъм... нефейсбукски, т.е. надежден начин за затриване на профил, ама нейсе, закъсняла съм явно. =)
защото моят гарван е зелен

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Сподели?
The main thing in life is to know your own mind.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Скиталец, не си закъсняла, още имам Фейсбук :) Така че и на мен ми е интересно как се трие.

А сега чакам покана от Google + (a.k.a. THE END OF FACEBOOK ]:=) ).

Edited by proudfoot.underhill, 08 юли 2011 - 10:44 .

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Първо ще го изпробвам върху собствения си акаунт, че да не вземе после някой да ме подведе под наказателна отговорност за въвеждане в заблуждение. :lol: Сериозно, предпочитам да се убедя лично, преди да подам информация... :)

Да ме пита човек що се натресох и аз в кошарата, след като изобщо не ползвам фацебукито. Овча работа. :teethqhq:
защото моят гарван е зелен

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Веч съм в Гугле +. Ако някой иска инвайт - да пише мейла си (в Гмейл!)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Strider, и аз не го ползвам, седи деактивирано, та като чуя разни слухове, че може да се изтрие завинаги, надавам ухо. Може да кажеш все пак, а дали ще се окаже невярно, не виждам вреда дори и така да стане, ще видим (тъкмо ще тестваме демек :Р).
The main thing in life is to know your own mind.

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts

Проектът Google+ прави споделянето в мрежата да прилича повече на това в реалния живот.

:facepalm1:
P.S.

Google+ е в етап на ограничено полево изпитание

Edited by Spec0, 01 юли 2011 - 08:00 .

I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users