Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Цици / Дупе / Крака

• Please log in to reply
42 replies to this topic

Poll: Цици / Дупе / Крака (43 member(s) have cast votes)

Коя част от женското тяло приковава вашето внимание най-много и ви вълнува най-горещо?

1. Цици (14 votes [32.56%])

Percentage of vote: 32.56%

2. Дупе (21 votes [48.84%])

Percentage of vote: 48.84%

3. Крака (8 votes [18.60%])

Percentage of vote: 18.60%

Vote Guests cannot vote

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Аз продължавам да мисля, че съм хванал най-приятните 3 в 1 от горните в целия форум. :wub: Вие си въздишайте по Wonderwoman :beee:

Манол, +1 :sarcastic_hand:
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Caspian

Caspian

Присъда: Пластмасова Глава

• Потребители
  • 133 posts
Краката и по-специално на колко градуса се разтварят.
Why not?

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Напоследък залязвам една странна тендеция из българските моми:
Приятни, стройни девойки, с добре изваяни снаги + приятна гръд, но (WTF!?!) наедрели незнайно защо дупита! И си викам: "Кроносе, не отива на добре тая държава!"

П.П. ама, нали, няма да ги връщаме за фабрични дефекти,я! :)

Edited by Kronos, 14 януари 2010 - 01:55 .

Най-готиния подпис

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Че какво им е на дупитата? Ние бивша горда османска провинция ли сме или какво?

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Ние си имаме дупИта, вий си имате пухкави коремчета, създадени сме едни за други. :wub:
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Ние си имаме дупИта, вий си имате пухкави коремчета, създадени сме едни за други. :wub:

Между човеците благоволение :)

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
То, аз не че се оплаквах, разбиршли, просто отбелязвах!

+ това, мъжете спортуваме! Активно! Просто коремчетата не го осъзнават и си стоят, разбиршли!
Най-готиния подпис

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts

Имаш ти... :P
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Caspian

Caspian

Присъда: Пластмасова Глава

• Потребители
  • 133 posts

Кои "Вий"? Аз нямам :P

И пак по-добре мъжете да са с коремчетата, че ако жените са.....

Why not?

Ammit

Ammit

Fallen Noldo

• Потребители
  • 216 posts

Уф, а не може ли да направим тази тема наистина интересна? Например ето така:
- краката на Зайо (Mocking_Bird) :doubleup:
- дупето на Elven - макар за съжаление да нямам задълбочени наблюдения... :teethqhq:
- гърдите на Елерина :closedeyes:
При всички случаи обаче е необходимо извършването на допълнителни проучвания и изследване при полеви условия :yes: :yes: :yes:

Чудно що никой не споменава Страйдър, но при нея май става въпрос само за външен хард...
But do you know that the Eldar say of Men that they look at no thing for itself? That if they study it, it is to discover something else; that if they love it, it is only because it reminds them of some other dearer thing?

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Щото: а) Страйдър е зъл, гаден и пердаши; б)онзи, който може да каже нещо, обикновено не говори.
защото моят гарван е зелен

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Аз само проверявам къде ми е подписът, случайно прелитам през темата :)
Абе грозни толкинистки няма. Няма и тъпи. Срещат се лигавки, но рядко и то се лекува. С бой, ракия, сръбско и тва, дето Страйд казва, че за него не се говори излишно.

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Грозни и умни жени няма, има прости, но ставащи за определен период от време, ама те като одъртеят стават страшни, докато умните жени винаги изглеждат добре.
Горко на меките чела!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Впрочем, май тука му е мястото на въпросчето ми: като знаем отношението на Толкин към секса (пълно табу, батинка, пълно табу), кой всъщност е бащата на Кристофър и останалите хлапета, дето Идит ги е раждала? Отец Франсис? Луис? Роджър Грийн?

wutang, +1 от мене ;)

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
За посяване на семето сигурно е стиснал зъби и си е изпълнил дълга като доблестен мъж!!!
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1763 posts

Впрочем, май тука му е мястото на въпросчето ми: като знаем отношението на Толкин към секса (пълно табу, батинка, пълно табу), кой всъщност е бащата на Кристофър и останалите хлапета, дето Идит ги е раждала? Отец Франсис? Луис? Роджър Грийн?

wutang, +1 от мене ;)

И от мен +1 Вутанг, иначе -1 Маноле! Отвратително и цинично е това, което си предположил, на майтап или не...

Отношението на Толкин към секса не означава, че не го е практикувал (с жена си), а просто че не е говорил за него на всеки срещнат. Както впрочем и би трябвало да бъде. Толкин очевидно е бил истински мъж, каквито днес се съмнявам, че са останали...

I never called Edith Luthien – but she was the source of the story that in time became the chief part of the Silmarillion. It was first conceived in a small woodland glade filled with hemlocks[51] at Roos in Yorkshire (where I was for a brief time in command of an outpost of the Humber Garrison in 1917, and she was able to live with me for a while). In those days her hair was raven, her skin clear, her eyes brighter than you have seen them, and she could sing – and dance. But the story has gone crooked, & I am left, and I cannot plead before the inexorable Mandos.[52]

Posted Image "If in doubt, always follow your nose."

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Бояне, не бива да подценяваш оплодителната сила на Светата Римска Католическа Църква в лицето на нейния стар и доблестен служител ;)
Инак Роджър Грийн наистина не е добър кандидат... негова е фразата "тази девойка е моя съпруга". Така е то с романтичните литератори. Какъвто, впрочем, е и Толкин.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1763 posts
Значи сериозно твърдиш, че децата на Толкин не са негови? Ако имаш някакви сериозни аргументи ги извади, иначе това си остава цинична клевета, в която няма да повярвам.
Posted Image "If in doubt, always follow your nose."

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Тая тема просто е невероятно сериозна, нали виждаш, че те кодоша :)
Все пак - mater semper certa...

Дървобрад

Дървобрад
  • Потребители
  • 30 posts
Няма значение колко е висока ...
Краката винаги са си на мястото и винаги са дълги .
Жена без гърди НЕ съм видял ! ( до момента )
А дупето е друга тема ... Ние казваме " Ех какво дупе " обръщаме се и гледаме , а жените казват " Егати задника " .
Това са лично мои наблюдения ... МОЛЯ поправете ме ако греша .
“Днес мнозина от моя народ са досущ като дървета и само нещо голямо може да ги разбуди; говорят само шепнешком. Но някои от моите дървета са станали гъвкави и много от тях умеят да разговарят с мен. Разбира се, елфите го започнаха – да разбуждат дърветата, да ги учат да разговарят и да изучават дървесния им език. Древните елфи открай време искаха да приказват с всичко живо. Но после дойде Великият мрак и те заминаха отвъд Морето или избягаха и се скриха в далечни долини и запяха песни за дните, що вече не ще се върнат. Никога. О, да, да, имаше едно време безкраен лес оттук до Лунните планини, а тук бе само Източният край. Волни дни бяха тогава! В ония времена можех цял ден да бродя и да пея, без да чуя нищо друго освен ехото на собствения си глас из гънките на хълмовете. Горите бяха като в Лотлориен, само че по-гъсти, по-силни, по-млади. А ароматът на въздуха! Понякога по цяла седмица само дишах.”

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users