Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Електронни четци

• Please log in to reply
113 replies to this topic

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Благодаря за разяснението. :) В такъв случай, оставам със следния вариант: http://readerbg.com/...4_Рё_калъф

П.С.: Само дето ще чакам да го докарат в наличност...

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Нали това ти разправям - Анар си взе спешъл офъра, само че рекламите не действат по нашите ширини, така че нищо не ти изскача. След като се усетиха, Амазон престанаха да доставят спешъл офъри за България. :teethqhq:
защото моят гарван е зелен

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts

Петко си взе спешъл офъра, което значеше по-ниска цена срещу непрестанни досадни реклами, само че тия реклами не действаха по нашата територия. Като се осъзнаха, Амазон престанаха да доставят спешъл офъра тук. :teethqhq:

Да, сега, когато ми каза, че си го казала, се върнах назад, за да го прочета. Извинявам се(за невниманието) и благодаря(за вниманието). :) Но щом от Амазон са спрели да доставят SO в България, защо го има все още в Рийдър? Предполагам, че е от повече време или нещо подобно. Както и да е, щом не работят 'специалните оферти' на нашата територия, то тогава го поръчвам и толкова. Пък дано след няколко дни се хваля с новопридобит четец :)

ЕДИТ: Поръчах го преди 15-тина минути и тъкмо ми се обадиха, за да потвърдя. Казаха ми, че чакали куриера да мине и утре трябвало да е при мен поръчката Posted Image
П.С.: Пише, че рекламите излизали само ако го регистрирам на сайта на Амазон :)

Edited by Coin, 27 август 2012 - 03:19 .

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Точно такава оферта, към която се каниш, си взеха нашите и са много доволни :) Реклами - никакви, даже ако броиш яките "тапети" на филми и реклами на книги, докато киндълът е изключен, те са бонус. Пък и калъф.
The main thing in life is to know your own mind.

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Право дума Ети. :)

Хайде честито, Койнич! :a055:

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Хайде след няколко дни и аз! :)

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Много съм доволен от доставката на ReaderBg. Вчера си направих поръчката към 3:30 и днес в 9 часа ми го доставиха. Регистрирах го в Амазон и бързах да си сваля целия Лъвкрафт от читанката. Започнах със "Сянка над Инсмут". Две години ми се искаше да прочета нещо на Лъвкрафт, но все ми беше криво, че ги имам само на компютър.... Сега си умирам от кеф Posted Image

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Аз пък намерих един чуден торент с почти всички книги, които са издадени в pdf формат на български. :) Естествено, спестих си бавното и мъчително теглене на тези, които няма да прочета, и си останах само с около 1 gb.

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Long live Chitanka! Чакам да ми докарат S3-ката, и ще видя как се чете на нея. Подозирам, че ще е приятно :D.

Edited by Sparrow, 29 август 2012 - 11:26 .

Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Gortaur, не ти ли се иска да го споделиш? :D Аз от читанка си издърпах Лъвкрафт, който днес или утре ще приключа и след това мисля да продължавам с категорията "Хорър"(пак в читанка).... Пък и "Дюн" имам да чета, но той толкова тегаво ми върви(вторият том това), че с мъка взех да го чета :(

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Вторият том е по-добрият :)

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Ще ми се, но не съм сигурен дали няма да го изтрият модераторите. Най - долно пиратство си е! :D

Цък!

И на други места го има под същото объркано заглавие. Аз го теглих от тук, ама страааааашно бавно.

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Ами не съм сигурен за втория том. Не е скучен, определено, но в сравнение с действието, което се развиваше в първия, определено ми се вижда малко по-слаб. Както и да е, аз ще го прочета, но сигурно ще ми трябва повече време.
Гортауре Posted Image Благодаря :D

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Сауроне, жив, здрав, с 2 очи! Ултра айляшкия линк.

П.П. Мъглороден продължава да сцепва.
Posted Image

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts

Long live Chitanka! Чакам да ми докарат S3-ката, и ще видя как се чете на нея. Подозирам, че ще е приятно :D.

От днес и аз съм с S3. В момента го човъркам.

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Аз от вчера с 1 Pebble Blue. Макар малко да ме изнерви със фейсбукските синхронизации, ама добре, че си има програми и затова. Whatever, пробвах CoolReader и си е перфектно. Нещо ми липсваше стоковия четец, ама не ми трябва така или иначе. Отделно е доста добре мултимедиино. Качих BSPlayer ей така, но се оказа, че стоковия си поддържа и mkv стига да не се качва през Kies. Общо взето съм много доволен от устройството.

Edited by Sparrow, 31 август 2012 - 12:05 .

Posted Image

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
И моят е син. Нищо не съм синхронизирала или качвала още, само пратих един смс на Богдан да видя дали ще ми е удобна клавиатурата. :lol: Снощи зверски ми се приспа и се потопих безславно.

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Абе я кажете някакъв свестен сайт за e-books на английски, такъв пиратски :D. Че намерих някакви и само глупости, една книга не мога да сваля.

На кой бауш ми дойде да се базика с Демоноидчето не знам... Добре, че Читанка има с какво да ни крепи. И малко Piratebay. Свалих си толкова книги, че целия първи срок на 12 клас смятам здраво да уча... По География (любителски, защото вече няма) за ветровете си взех Ротфъс, по История (пак любителски) една камара учебници на Роб, Абъркромби, леко Лукяненко, за Свят и Личност - Хюгарт. Освен това рандъм учебници за разни други нещица. Тъй като гледам, единственото нещо, което ще занемаря, е Литературата.

Edited by Sparrow, 01 септември 2012 - 12:45 .

Posted Image

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Врабчо, добре си направил, че си се заредил с книги. В 12-ти клас основното което правех беше следното: отивам до училище -> няма никой -> на никого не му пука, че съм там -> прибирам се и чета..... Ти поне няма да се разхождаш толкова, следователно ще имаш повече време за четене, so, nice choice :)

Аз пък най-сетне се сдобих с поредицата Sin War, която исках да прочета от доста време Posted Image

Edited by Coin, 03 септември 2012 - 11:59 .

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
А аз - с Kindle 4. Сега мъча Calibre да ми направи pdf-а на .mobi :closedeyes: Голяма трагедия :D

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users