Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Рохански турнири

нов турнир

• Please log in to reply
8 replies to this topic

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Всички знаете, че БГТФ си има своите традиции. Гондорските турнири е една от тях. Но не може да караме само с тях. Мислех си, че може да започнем нещо ново, нещо различно. Знам, че идеята звучи нелепо, но какво че кажете за някакви нови турнири - Рохански турнири. Не знам какви ще бъдат правилата, но си мислех за нещо с отбори. Кажете одобрявате ли идеята и искате ли да разнообразим. Ако да, дайте и други идеи.
13turniri.png

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Започнах да си измислям правилата.
13turniri.png

Вил

Вил
  • Потребители
  • 395 posts
Игра с отбори е чудесна идея, но ми се струва трудно осъществима в нашите условия. Със сигурност ще стане при срещите на живо.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
Отбори може да означава и двама на двама. Това трудно може да се нарече турнир, но пък за нещо по-мащабно едва ли ще се съберат достатъчно мераклии. Но някаква игра по отбори не звучи зле.
The things one feels absolutely certain about are never true.

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Аз си мислех нещо от типа два отбора, всеки отбор получава въпроси и отпада по един играч от всеки отбор.
13turniri.png

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
Аз съм за - да направим турнири/игра с отбори. Но да измислим добре правилата, за да не са твърде сходни с Гонорските. Отборите според мен ще е добре да са по-големи - 4-5-ма в отбор - за по-весело, а и да може да се задават по-сложни въпроси/задачи. Но за начало може да стане сигурно и с по 2-3-ма (пробни 1-2 издания).

32

bdk---rohan.jpg

Еовин

Еовин

Скиталец

• Потребители
  • 75 posts
За съм. В тези Турнири може да се включат не само въпроси, но и цитати от книгите, а отборите да познават на кой принадлежи цитатът.
banner.png

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts

За съм. В тези Турнири може да се включат не само въпроси, но и цитати от книгите, а отборите да познават на кой принадлежи цитатът.

Това го има в един от турнирите. Всъщност не е задължително да са само въпроси. Има задачи с "попълнете празните места", има и с дадени отговори. В предишният турнир, организиран от finarfin, които според мен е най-забавния (поздравления на организатора), за финал има задача да се напише кратък текст по някаква тема или нещо подобно. Имаше и с картинки.

Edited by konstantin cherganov, 08 февруари 2016 - 06:36 .

13turniri.png

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Имам идея за игра по отбори. Водещия разпределя играчите по двойки - един от единия отбор, друг от другия отбор. Тогава двойките си задават въпроси и се печелят точки. Всеки играч носи на отбора си точките, които е спечелил, които се определят от водещия. Отбора с повече точки печели. Това обаче е кратка и неоточнена версия и има подробности, които трябва да се изяснят.

Edited by konstantin cherganov, 11 февруари 2016 - 01:05 .

13turniri.png

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users