Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Колелото на времето се завърта отново

• Please log in to reply
7 replies to this topic

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Според този сайт, филм, базиран по първата книга от поредицата вече е в разработка с предполагаем бюджет $150млн., като след него се предвиждат поне още 2 филма. Паралелно с филмите ще се правят игри за всички възможни платформи - PC/конзоли/handheld конзоли, като се ползва терминът "поредица от игри", т.е. няма да се измъкнем само с една. На всичкото отгоре ще има и ММО.

Звучи мега-амбициозно и имат всички шансове да направят големите пари, като се има предвид колко много фенове има "Колелото на времето". Доколко игрите ще са играеми и филмите - гледаеми не знам, но имам общо взето добри очаквания, защото вселената е прилична, а нито в игрите, нито във филмите не биха си позволили такова разтягане на локуми както във книгите.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Finarfin

Finarfin
  • Потребители
  • 667 posts
Според мен, е най-добре този цикъл да се филмира като сериал, подобно на "Мечът на Истината", като всеки епизод да бъде самостоятелна и завършена част от цялата история.
Що се отнася до игра по "Колелото", то такава вече има - излязлата през 1999 година "The Wheel Of Time" - екшън ориентирано RPG, което става за игра.
Rogue's Gallery

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Спаси, Господи, люди Твоя... Филм по това?!?!

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Според мен би било забавно, особено ако го наблъскат с ефекти и красоти и се въздържат от превземките на главните герои. Освен това първата книга си е доста прилично фентъзи, ако и да е изпълнено с клишета.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Да, май най-лошото бяха страстите и превземките. Оня, кралският син, как пък се влюби в селската профетка с хубавите глезени зарад едната зелена копринена рокля... Пък на героите не им се искаше това, после онова. Ужас. И така сто тома по хиляда страници всеки. Без тия превземки, с повечко екшън и пуканки би било прилично.

Мерилиън

Мерилиън

граф О'Манов

• Потребители
  • 695 posts
Те тия се влюбваха по поръчка. Тъкмо на някого му се при...такова и хоп - намери си някоя.
А пък в първата(или втората беше?) книга принцесата като по поръчка се влюби в главния Пич, нищо че беше тъп и селянин. Малко като в "Хрониките на Ралния" :D
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Така и не схванах какъв му е проблемът на Ранд-ял-тор. Ма му бил замърсен енергоизточникът... що за скрупули? С това мислене човек нищо не може да постигне. Бой по кофата на лошите, пък после да му мислим, викам аз. То и Опенхаймер така е мислел, а я какво излезе...

AZAGAL

AZAGAL
  • Потребители
  • 15 posts
На мен книгите ми харесват исключително много както Властелина но при него първо филма после книгата както се оказа,, ама чети майка чети не се бутаи, се у едно,,специално книги те ме кефат, а и друго ,,нема по як,, от Дракона поне в книгите не съм срештал по силен герои.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users