Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Sinfest

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts
Това е един як комикс за живота, любовта, религия, философия, секс и.. сладки домашни животни! Препоръчвам ви да почнете от началото. Аз лично не съм стигнал до последните епизоди и не мога да коментирам :Р

http://sinfest.net/a...e.php?comicID=1

Ето няколко епизодчета:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Вонамарак

Вонамарак

Unprincipled narcissist

• Потребители
  • 191 posts
Един от любимите ми :)

Започването му след празничния период обаче не е особено мъдро, понеже ако се случи да ти допадне наистина, наваксването е невъзможно - Ишида прави страничка почти всеки ден и тактиката дочитане за да не ти губи повече времето не работи. Освен това въпреки че човекът явно е богат на идеи и се измъква от остри повторения, интересът при мен поспадна след първото настигане - може би от пресищане с много наведнъж :| Появиха се и зачестяващи цветни странички, които развалят стилистиката и общо взето не струват - първите години обаче са чудесни.
I'll be your imagination,
Tear apart what you believe,
Make a mess of your conviction,
Take away my pride and leave.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Това е едно от най-страхотните неща, на които съм попадала досега. Вече съм на 2007ма година и ми е тъжно, че съм се доближила толкова до момента, в който трябва да чакам ден за ден, вместо да чета на купчини, както правя сега. Повече ми харесват по-новите обаче, може би защото линиите се изглаждат, картинките стават по-хубави, но, примерно, Пърси и Пух наистина започнаха да се повтарят, макар пак да са прекално сладки (за да е истина).
Наскоро любимци ми станаха Сиймор и малкия Дявол, особено имаше едно, където *търси* ето го:

Posted Image

Ето още няколко любими: линк линк линк

За ето това
Posted Image
мисля че всички ще се съгласят с мен, че портокалите са по-яки :D

P.S. Наваксах го преди седмица :( нещо не върви хубаво само с едно на ден.
The main thing in life is to know your own mind.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
За феновете (а аз знам, че има много във форума, заради усилията на Ал :D), ето всички стрипове с Пърси и Пух досега тук. Има и zip.

Posted Image

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts

ето всички стрипове с Пърси и Пух досега тук. Има и zip.

:bow:

Поздравявам Ети за търпението да събере всички от серията :)

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Вие сте ЛУДИ! (Нали с Ал го бяхте правили заедно или той просто те е окуражавал?)

Поздрави иначе! Пърси и Пух са толкова сладки, до пълно разтичане :wub: Всички останали герои, всъщност, също. Не знам защо, но малките им проблеми, вълнения и разсъждения много ме трогват и ме правят съпричастна. А да, и аватарът ми в момента е от там, което е свидетелство за фенщината ми. В началото нещо не ме грабна, но наистина, както каза сестра ми, постоянният обстрел с отделни епизоди от Мартин и нея много помогна и сега и аз съм чела доста. Аз лично приложих тактиката да чета от по-нови към по-стари на групи от по 500. :lol:

Едит: Мисля че сестра ми прилича на Пърси. Ето, казах го.
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts

Едит: Мисля че сестра ми прилича на Пърси. Ето, казах го.

Now what? :P
Значи, аз ги събрах всичките без тези сред 1 и 210 или нещо такова, защото започнах да записвам от там някъде. Ама то не е никакъв проблем де, така или иначе го започвах отначало. Ето и още няколко любими, от по-новите:

Posted Image
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users