Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

"step Up"

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
Снощи гледах този филм и страшно много му се изкефих. Поначало филмите с танци зареждат с много положителна енергия. Нека някои каже какво мисли за този филм и въобще за такъв вид филми. Ако някой се сеща за други подобни филми нека сподели заглавията.
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

Estel

Estel

Edain

• Потребители
  • 352 posts
Филма не е много нов ,но наистина е хубав.Скоро или до средата на тази година би трябвало да излезе "Step Up 2",потърси из нета има официална страница с доста снимки и информация.
Ónen i-Estel Edain,Ú-chebin Estel anim.

Lady Silmarien

Lady Silmarien

Mae Govanen, people of Middle-Earth!!

• Потребители
  • 78 posts
Филма си го бива определено. Края го превъртам по няколко пъти.

Night_Angel~

Night_Angel~
  • Потребители
  • 115 posts
И аз го гледах наскоро, хареса ми :yes: .
Ти не махай с ръка отмаляла,
не казвай с болка "прости" ,
аз не вярвам, че има раздяла,
аз не вярвам - не вярвай и ти!

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
и на мен ми хареса :thumb: и втората част я очаквам с нетърпение :dance:

elf4eto

elf4eto

кардинал Ришельо

• Потребители
  • 93 posts
Сестра ми ми е пускала части от филма и това което видях много ми хареса.При първа възможност ще го гледам целия.
Единствен пръстен ги владее
Единствен той ще ги открие
Единствен вси ще ги сбере
и в тъмнина ще ги обвие[b][i]

Night_Angel~

Night_Angel~
  • Потребители
  • 115 posts
Вижте какво видях в замундата: Щрак, щрак... :thumb: Жалко, че няма още субтитри, но се очакват скоро. :yes:
Ти не махай с ръка отмаляла,
не казвай с болка "прости" ,
аз не вярвам, че има раздяла,
аз не вярвам - не вярвай и ти!

Lomelind

Lomelind

Final Fantasy

• Потребители
  • 18 posts
Първата част се преживяваше някак... но втория филм... е съвсем зле.Имам навика да гледам всички филми с танци и напоследък не са правили нито един,който да става за гледане. Танците им не струват, а историята..ами тя винаги липсва в тези филмчета :rolleyes: Преди да гледам Step 2 гледах STOMP THE YARD-какво гръмко заглавие,обещаваха какво ли и после целия филм някакъв групов степ :facepalm4:
Forgotten Path

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Филма не съм го гледал и не смятам,но саундтрака е уникален :boogie1qw:

Tanparmaiel

Tanparmaiel

безценно

• Потребители
  • 153 posts
Заслужава си само заради танците - невероятни танци! И заради музиката, ако харесвате такъв стил музика. Това се отнася още повече за втората част.

Moon Flame

Moon Flame

Ужасница

• Потребители
  • 43 posts
Step up - първата част, когато я гледах много ми хареса..самата идея да се съчетаят два различни по вид танци и то толкова противоположни ми допадна/ а и много обичам танците..носят голям заряд и енергия/
Филма определено си заслужава ^_^ аз след него се чувствах много весела, а и последните 10 минути са много добър завършек ^^
The death is not the end... it's just another path...

Елфито

Елфито
  • Потребители
  • 20 posts
Хубав е филма много,танците са много готини,хореографията на последния танц е страшна ;)

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
Първия филм много ми харесва като идея и танците бяха много оригинални.Втория бих казала,че куца откъм някаква мисъл,сюжета определено не струва,но танците стават,а и музиката не беше толкова лоша.
I said I need you, does that make me wrong?
Am I a weak man, are you feeling strong?
My heart was blackened, it's bloody red
A hole in my heart, a hole in my head?

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Първият филм не беше нещо толкова уникално, особено за феновете на хип-хоп културата, беше си пълно разочарование :/ Но втория беше малко по добре, та дори от към танци :)

Понеже бяхте писали за още филми които да включват танци:
1. Honey
2. You got served
3. Stomp the yard
4. Take the lead
5. Dance with me 1/2
6. Havana night club
7. High School Musical 1/2
8. Beat street (този е за доста по запалени по стила Брейк, разказва главно за развитието на този стил, още в началото, когато се е зародил :) )
9. Dirty Dancing (този сигурно повечето са го гледали :D )
10. Save The Last Dance
11. Breakin (Този филм е за танцовите стилове Popping и Locking, доста добре са показани, но за съжаление не съм го намерил по български тракери, ако го търсите ще трябва в някой чужд и с английски субтитри(ако го няма преведен вече :) )

Дано съм бил полезен и да ви харесат филмите :)

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts
аз по принцип ако някой тръгне да ме убеждава да гледам такъв тип филм бих му отговорил с нещо от сорта на "тъп-тийнейджърски-чикфлик", но трябва да си призная че (доколкото си спомням) и двата Степ-апа ми харесаха като ги гледах, пък и Тейк дъ лийд (както и половината от другите които Койн е изброил)...явно имам някаква слабост към филмите с танци :blush:
Suddenly I heard a tapping, as of someone gently rapping, rapping at my chamber door.

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Е не всички са насочени към тийнейджърите :) Даже половината от тея които изброих са добри филми с интересен сюжет, а дори на филми с не толкова интересна история спокойно може да си пуснете и да го изгледате, обикновенно танците са на високо ниво :)

georgimirchevv

georgimirchevv
  • Потребители
  • 1 posts
Изобщо не ми хареса на мен...този тип тийн филми не ме кефят
ключар, ключари, kluchar, kluchari, ключар софия, ключар денонощно, услуги, автоключарство, денонощни услуги, денонощни услуги софия
http://ключар.net

Rockabilly

Rockabilly
  • Потребители
  • 5 posts
Е последната част беше скандална просто.. мен филми с танци много ме радват..особено сега като имаше и бг музика в тази част ..направо избухнах Posted Image

PuddleOfmudD

PuddleOfmudD
  • Потребители
  • 10 posts

Много обичам филми свързани с танцовото изкуство и този ми е един от любимите..А последната част ме грабна с "Притури се планината". :yippee:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users