Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Какви са ви оценките Vol. 2

• Please log in to reply
241 replies to this topic

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Имам главно шестици, освен по география, където са ми две 4.
13turniri.png

Еовин

Еовин

Скиталец

• Потребители
  • 75 posts
Чак нищо не е. Така де, опитвам се да понауча нещо, да реша някоя задача, но не ми е при сърце и по природните науки не съм кой знае колко разбираща. По биология и химия поне имаме много добра преподавателка, която наистина ни научава на много и на човек да му е приятно в нейните часове. По физика пише оценки, ама на тези, които са ѝ по-симпатични, общо взето. Това ми е до болка ясно, от личен опит го знам. А аз винаги съм от тези, които най-много тормози. То не за друго, а просто, защото не съм изявен талант по физика... Казах го в смисъл, че научавам за преди изпитване, но после го забравям. Все пак не решавам всеки ден уравнения... и назубреното само седмица му трябва и излетява, ей така си оставам без да знам нищо особено. Надявам се, че успях да обясня. :D
banner.png

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users