Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

въпрос

гондорски турнири

• Please log in to reply
9 replies to this topic

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Абсолютно задължително ли е спечелилия от миналия турнир да организира следващия. Не ме разбирайте погрешно, аз питам, не защото искам а да направя турнир, а защото много бих искал да участвам, а само с четене не става :) Ако някой се навие (не прехвърлям отговорността на никои) може да организира, тъй като Corwin (миналогодишния победител) явно вече не влиза.
13turniri.png

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
Не, вече веднъж поне е правено изключение. Само че трябват и хора, които да участват. Смислено е да са повече от 8 - най-добре повече от 16.

32

bdk---rohan.jpg

Вил

Вил
  • Потребители
  • 395 posts
Аз с удоволствие ще участвам. Не мога да се нагърбя със създаването на въпросите сега, защото отдавна не съм препрочитала Толкин, но ако почакате... Довършвам си двете книжки и стартирам пак Силмарилион, Децата на Хурин и Недовършените, че те са ми най-отдавнашни и позабравени. Е, имаме време значи, че да се посъберем до 16.

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Няма да е зле да се съберат повечко хора, но не е задължително. На миналите турнири са участвали само пет човека.
13turniri.png

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts

Аз с удоволствие ще участвам. Не мога да се нагърбя със създаването на въпросите сега, защото отдавна не съм препрочитала Толкин, но ако почакате... Довършвам си двете книжки и стартирам пак Силмарилион, Децата на Хурин и Недовършените, че те са ми най-отдавнашни и позабравени. Е, имаме време значи, че да се посъберем до 16.

Аз много искам да участвам, затова пуснах темата. Но наистина ще е по-добре да си чела Толкин наскоро, ако имаш желание да организираш следващите турнири. Иначе, ако искаш, има едно свободно място на организатор. Но това е по желание, Вил, не е задължително. Иначе, аз бих чакал, за да участвам.
13turniri.png

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
Аз отдавна не съм препрочитал книгите, но би било хубаво пак да има турнири, така че бих участвал, за да допълня бройката. :)
The things one feels absolutely certain about are never true.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Мисля, че просто не сме достатъчно за целта.

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Може и с по-малко души, като на миналия турнир - само петима човека.
13turniri.png

TimeToPray

TimeToPray

I will make you suffer

• Потребители
  • 76 posts
Аз съм за турнир. Да си пробвам спомените :)

Make the lie big, make it simple, keep saying it, and eventually they will believe it.

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Ти искаш да участваш или да организираш турнир (аз съм за първото, защото ако никой не иска, аз ще се нарамя с ролята на организатор, стига да се съберат участници). Нека в тази тема хората казват, ако искат да участват или да организират.
13turniri.png

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users