Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Oasis

• Please log in to reply
7 replies to this topic

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Blur пасти да ядат, Oasis са най-големите на острова!

От две-три седмици слушам единствено и само Oasis, а от както съм във ваканция не правя друго освен да ги слушам(или да правя теми за тях). Седя на компютъра, слушам и пея, четяйки текстовете от някой сайт :guitar: . Интересно е, че в началото на фенщината ми към тях, някои от песните ми се струваха средни или дори посредствени, а сега ги намирам за супер яки(Rockin' Chair: и Songbird: ). С две думи, зарибих се много.

Благодарение на тях в last.fm попаднах на The Stone Roses, чиито първи албум е страшен(I want to be adored: ), не че останалите са лоши, но първият е особено добър.

Дано има фенове, та да обсъдим, също толкова добри ли са Oasis след "Morning Glory" или не успяват да ударжат нивото, което обаче е страшно високо.

А това е кавър на песен от въпросния страшен албум на The Stone Roses:

Едит: Незнам защо съм се заблудил така, но песента не е кавър. :facepalm4:

Edited by wutang, 08 юли 2010 - 04:54 .

Горко на меките чела!

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Няма фенове. :closedeyes:

Wonderwall:

Това може да ви подсети.

Edited by wutang, 07 юли 2010 - 03:23 .

Горко на меките чела!

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Не бе, аз съм "фен", ама не ми се пише :D Аз ги слушах дълго тази есен и сега iTunes ми казва, че любимата ми тяхна песен е Live Forever. Те и Coldplay запълват бройката ми за любими рок групи :)
The main thing in life is to know your own mind.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1054 posts
Little by little...
Аз си свалих дискографията им преди 3-4 месеца и оттогава са неразделна част от музиката в мп3плеъра ми :)
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts

Не бе, аз съм "фен", ама не ми се пише :D Аз ги слушах дълго тази есен и сега iTunes ми казва, че любимата ми тяхна песен е Live Forever. Те и Coldplay запълват бройката ми за любими рок групи :)

Coldplay нещо не ми се нравят, a Live Forever е много добра песен, доколкото си спомням е писана в отговор на депресантските гръндж групи, които са направили лошо впечатление на Oasis по време на турнета в щатите. Всъщност Oasis не харесват много-много американците, като и феновете на Green Day: :lol: .
Горко на меките чела!

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts

От две-три седмици слушам единствено и само Oasis, а от както съм във ваканция не правя друго освен да ги слушам(или да правя теми за тях). Седя на компютъра, слушам и пея, четяйки текстовете от някой сайт :guitar:

LOL :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
тъпо изказване :facepalm1:
Горко на меките чела!

Rockabilly

Rockabilly
  • Потребители
  • 5 posts
Oasis са си култ :)) Винаги , когато ги слушам ми се оправя настроението Posted Image

PuddleOfmudD

PuddleOfmudD
  • Потребители
  • 10 posts

http://www.youtube.c...h?v=6hzrDeceEKc .. Малко комерсиален , но все пак култов хит :))

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users