Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Смешните моменти

• Please log in to reply
55 replies to this topic

Anarwen

Anarwen

Назгул

• Потребители
  • 21 posts
За мен най-смешния момент от цялата трилогия е в Задругата на пръстена, от последните сцени преди да умре Боромир...
Дават как голяма групичка орки, привлечени от звука от Рога на Гондор се завтичат надолу по склона... Всички орки скачат с големи крачки, но една малка групичка в долния десен ъгъл слиза по едни стълбички (буквално стълбички, защото 3-4 не могат да направят едно нормално стъпало) толкова внимателно, толкова загрижени да не пропуснат някое стъпалце, че такъв смях ме напушва.... :D :D :D

А и да не забравим култовата реплика:
WITCH KING : Do not come between the Nazgûl and his prey!

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts
Ахахаха! Дааа, как забравих за "културните орки"?!
:D :D :D

Posted Image
"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"

Beren Erhamion

Beren Erhamion

Скиталец

• Потребители
  • 485 posts
Има и друго пропуснато до сега.Това е моментът , в който след здравото търкаляне по склона, гонени от Чудоум, хобитите лежат един връз друг.И тогава Пипин казва :"Опа - за малко..." като пред него се разполага едно таково тип мамутско произведение на храносмилането :drool[1]: ...Малко по - нататък се обажда и Мери :"Май имам нещо счупено..." и вади един едър и зверски строшен морков... :lol:
Направо ме заболява всеки път като го видя :tooth[1]:
Но ето, че дойде Берен, пребродил планини безброй...
940b259b91f858aa.jpg

Beren Erhamion

Beren Erhamion

Скиталец

• Потребители
  • 485 posts
Разбира се и момента, в който Леголас поваля Земеслона, а Гилми му извиква :"Това си се брои за едно!" :yippee:
Но ето, че дойде Берен, пребродил планини безброй...
940b259b91f858aa.jpg

Aelin

Aelin

Snow White

• Потребители
  • 66 posts
Ооо, да... тази трилогия гъмжи от откровено забавни моменти. :) Само че аз лично най- много и най- искрено се смях на края на The Return Of The King заедно с хобитите.:) Сещате се, когато всички се срещат. И е някак си много хубаво, че най- искрена усмивка предизвиква не дебилизмът, а жизнерадостният смях и щастливият край... еееех... :blush:
A present from down below
Spreading joy with a "Howdy-Ho!"
He's seen the love inside of you
`Cause he's a piece of poo

Elenthari

Elenthari

Elf

• Потребители
  • 55 posts
Много ме кефи в екстентда на 2-рата част .Накрая когато Леголас и Гимли броят жертвите си. :tooth[1]: :yippee: :lol:
"Не е зле за остроух елфски принц"
And all will turn
To silver glass
A light on thre water
Grey ships pass
Into the West...

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Значи най-смешно ми беше:
1. В Двете кули с манджата на Еовин-умрях от смях :lol:
2. Когато Денетор казва на Пипин да изпее някоя песен и почва да се тъпче като прасе, направо страшна комбинация - Пипин пее тъжната песен, а в същото време Денетор мляска като за световно <_< :tooth:
3. Най-накрая нa ЗнК когато Пръстенът е вече унищожен, Фродо лежи на леглото и двамата с Гандалф се гледат и по едно време като се разхилиха :lol: :lol: :lol: особено Фродо много смешно се киска :P

Tanparmaiel

Tanparmaiel

безценно

• Потребители
  • 153 posts

2. Когато Денетор казва на Пипин да изпее някоя песен и почва да се тъпче като прасе, направо страшна комбинация - Пипин пее тъжната песен, а в същото време Денетор мляска като за световно <_< :tooth:

На мен това изобщо не ми беше смешно :unsure: Много беше неприятно усещането... междувременно, ако не се лъжа даваха и сцените на пагубната битка на собствения му син! Много потискаща сцена :unsure:

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Май не се изразих правилно :blush: Исках да кажа, че самият Денетор ми изглежда смешен (ама по някакъв нелеп начин), като се има предвид, че сцената с песента на Пипин е наистина тъжна :(

Doromir

Doromir

Почтибезглав Трезвеник

• Потребители
  • 66 posts
За мен един от забавните моменти във филма е в Завръщането на Краля там накрая ,когато Арагорн трябва да пусне призрачната армия ,а Гимли седи и го убеждава колко "полезни са тия момчета" и че могли да свършат още работа :).

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts

Значи най-смешно ми беше:
1. В Двете кули с манджата на Еовин-умрях от смях :lol:
3. Най-накрая нa ЗнК когато Пръстенът е вече унищожен, Фродо лежи на леглото и двамата с Гандалф се гледат и по едно време като се разхилиха :lol: :lol: :lol: особено Фродо много смешно се киска :P

На мен на сцената с Денетор ми е смешна комбинацията на ерешеи с печено пиле!!!!
Иначе е мн тъжен момента.
И,да,Фродо се хили като Дядо Коледа:'Хоу Хоу Хоу!Гандалф!Хоу Хоу Хоу!'

Онова с мумака дето се брои за едно е велико^^
И когато Гимли накара Арагорн да го хвърли^^
И още много,много много......

Не турнирите ни правят Толкинисти!

_Fallen_anGel

_Fallen_anGel

Ангел...ама съм си жив Дявол

• Потребители
  • 132 posts
на мен лично ми е мн смешен Гандалф в Мория когато тръгват да бягат от Балрога (невероятен стил на тичане има, но изглежда така сякаш скача по нагорещени въглени :tooth: ) :passifier:
А! Елберет Гилтониел!
Силиврен пенна мириел
о менел аглар еленат,
Гилтониел! А, Елберет!

http://w[/font]ww.my...fallenangel1111

Елендил

Елендил
  • Потребители
  • 7 posts
на мен наи смешния момент ми е когато сам готви заиците и обяснява на Ам-гъл кво е картофи и тои кат истарси тотофи кво било.Смешно ми е на завраятането на краля там при мартвите дет Гимлито духа призраците

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Ооо,тотофитееее!!!КУЛТОВО Е!
И като Сам казва нещо за някаква храна и Ам издава някакъв странен звук на отвращение^^

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
"Гимлито"? "Тотофи"? Srsly, guys.. :mellow:

:lol:

А, за да избягам от offtopic-a, трябва да споделя момента при Хенет Анун (с водопада, където се крият Фарамир и бойците му), когато наблюдават как Ам-гъл 'вечеря'. Знам, че в мен надделява една друга половина, която се смее с глас на подобни неща, но така или иначе ми се беше видяло забавно по време на едно от превъртанията на филма. Горките риби..
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Ужасно беше, когато Еомер нападна при Шлемово усое орките. Такааа, кавалерията в пълен галоп се втурва по четиридесет и пет градусово нанадолнище право върху добре подредени копиеносци... това беше самоубийство, но Гандалф пусна някакъв чийт и роханците оцеляха.

Любима простотийка ми е, когато Арагорн се хвърля да прегръща Халдир в Шлемово усое (неее, в Шлемов дол, пфу), а онзи се прави на приятно разсеян.

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts

Любима простотийка ми е, когато Арагорн се хвърля да прегръща Халдир в Шлемово усое (неее, в Шлемов дол, пфу), а онзи се прави на приятно разсеян.

Хахаха, специално си го пуснах за да го видя. Абе елфа го е гнус, не виждаш ли Арагорн какъв е мръсен :tooth:

Елендил

Елендил
  • Потребители
  • 7 posts
Елфа напрао си го фана гнус кат видя Арагорн мрасен кат прасе и са напраи на расеян

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
И конфузно се поусмихна^^

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Много ми е смешен един момент от Задругата на Пръстена удълж. издание, когато Задругата потегля от Ломидол начело с Фродо, ама той не знае накъде да тръгне и прошепва на Гандалф: "Мордор, Гандалф, наляво или надясно е?" :tooth:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users