Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Кой изглежда най-яко

• Please log in to reply
102 replies to this topic

manimal

manimal
  • Потребители
  • 283 posts

Кой от актьорите във ВнП изглежда най-яко? Мойто мнение е че Орландо Блум (Леголас) и Виго Мортенсен (Арагорн) изглеждат най-яко!Дайте вашето мнение.

Сервитьорката в "Зеления дракон".

The Flame of the West

The Flame of the West

rex

• Потребители
  • 48 posts
Гимли много ме радва. :viking:
Не всяко злато сияе, не всеки скиталец е враг...

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Абе ентите са най-яки! Това орки, камънаци...мачкат всичко! ;)
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
За Ентите съм много съгласен с мнението на Саруман: "Демоните на гората, които се спотайват!" :boxed:
За щастие, те са на наша страна. ^_^ (Но само при условие, че ние сме на тяхната...)
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

Gilthoniel

Gilthoniel
  • Потребители
  • 10 posts
Повечето от песонажите са доста добре подбрани, въобще екипът си е свършил работата, но на мен едни от най- любимите са ми Назгулите.....много призрачно - красиво са направени. Даже ми подариха светещ пъзел с тях, не е най- вдъхновяващата картина за лека нощ, но все пак ^_^ . Иначе с две ръце съм за ентите!!!!! Жалко, че ги няма като бонсайчета :D
In love with the Darkness

exentaser

exentaser
  • Потребители
  • 100 posts
Гимли кърти просто :viking:
А актрисата, която играе булката на Сам била много яка :blink:

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Наляга ме тъга като гледам филмовия Гимли, честно. Даже не е яд, не е недоумение като при Фарамир, например, просто ми става тъжно като гледам какъв образ са му изградили.

*едит - не мога да пропусна да си натрапя моят любим филмов персонаж - Ам-гъл :)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Аргонат. :D
защото моят гарван е зелен

Eomer

Eomer

Първи воевода на Пределите

• Потребители
  • 51 posts

Наляга ме тъга като гледам филмовия Гимли, честно. Даже не е яд, не е недоумение като при Фарамир, например, просто ми става тъжно като гледам какъв образ са му изградили.

Защо бе, гласът на Дейвис кърти :lol:
Forth, Eorlingas!!!

Lady-Dragon

Lady-Dragon

Lady

• Потребители
  • 44 posts
Най-яки(силни) спор няма ,че са Ентите.Обаче най-як в другия смисъл..според мен повечето герои са добре пресъздадени.Харесват Елронд ,Гандалф и Билбо..обаче най-много ми харесва Елронд,точно така си го представях,когато четох книгата.
R.I.P.,Heath Ledger!

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts

Най-яки(силни) спор няма ,че са Ентите.Обаче най-як в другия смисъл..според мен повечето герои са добре пресъздадени.Харесват Елронд ,Гандалф и Билбо..обаче най-много ми харесва Елронд,точно така си го представях,когато четох книгата.

Ако позволиш, само - с една идея по - младолик и плещест. Бай - Хюго е най - подходящ за ролята, дааа. А и Гил-Галад добре го мяха пипнали.
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Moon Flame

Moon Flame

Ужасница

• Потребители
  • 43 posts
Най-яко....за мен повечето персонажи са направени добре..даже много добре, не мога да кажа, че са съвпаднали напълно с тези от моите представи...но няма и как.
Иначе...Гандалф, Арагорн, Галадриел, Гимли са сред фаворитите ми по якост ^_^
А да, нека не забравям и Ентите...велики!!!
The death is not the end... it's just another path...

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Мен филмовият Гимли си ме радва. Не е чак толкоз нелеп, а комизмът му си е задължителен. Докато Харагорн "Летс хънт съм порк", син на Таратор (Гъсока Мортенсен) е трагичееееен. Тоз ако ще ми става крал, обявявам република. В книгата не е толкоз млад и на моменти нахакан, на моменти колеблив.

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
От всички най си харесвам Арагорн. Идеалът ми за мъж. /един от идеалите ми/ Също харесвам и Еомер. Разтапям се като го видя тоя Карл Урбан във всяка една роля...Дори и една съвсем малка в един тъп филм дето играеше някакъв..."Чистач"^^

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Eomer

Eomer

Първи воевода на Пределите

• Потребители
  • 51 posts
То и Фарамир е доста по-благоразумен в книгата отколкото във филмите, но е препоръчително да се абстрахираме от тези неточност, за да се 'кефим' пълноценно на задоволително добрия филм. ;)

Относно поста на Menedhel
Forth, Eorlingas!!!

elf4eto

elf4eto

кардинал Ришельо

• Потребители
  • 93 posts
Според мен всички от Задругата са направени много добре и изглеждат много яко. ;) Ентите също много ми харесват.
Единствен пръстен ги владее
Единствен той ще ги открие
Единствен вси ще ги сбере
и в тъмнина ще ги обвие[b][i]

Bombadil

Bombadil
  • Потребители
  • 51 posts
:) ...Ако е в смисъл як,като физическа сила....шефа на Урук-хай си беше доста внушителен... :)

tranduil

tranduil
  • Потребители
  • 35 posts
Само хобитите :punk[1]: :punk[1]: :punk[1]:

LegolaS

LegolaS

Спам, спам и пак спам!

• Потребители
  • 94 posts
Най-яко ? С грим всичко се постига. Гимли и Леголас... Тва са най-добре напрайните... Арагорн като че ли не му отива с тази "мазна" коса :) .
...И своя знак съдбата
ще ви посочи с пръст-
на Исилдур Злината
ще вдигне Полуръст.

tranduil

tranduil
  • Потребители
  • 35 posts
Леголас е добре гримиран, докато не видях натписите не разбрах че е Орландо. И с Гимли е същото. А за Арагорн може да не му прилича с мазна коса но се справи добре вив филма.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users