Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Кой изглежда най-яко

• Please log in to reply
102 replies to this topic

Lady Silmarien

Lady Silmarien

Mae Govanen, people of Middle-Earth!!

• Потребители
  • 78 posts
Хайде сега, трябва да признаете, че цъклещият се Саурон владее. ;)
Бате Елронд най-много ми харесва + хобитите и Теоден. Арагорн може да има мазна коса, ама я вие обикаляйте като него и ще ви видя.

П.С. По повод постовете от първа страница, да ви осветля за Халдир и двойната му брадичка (защото Крейг Паркър е любимият ми актьор от доста време), да, Крайг е имал доста килца по време на снимките, но поради неспирни подигравки от Марк Фъгрюсън (Гил-Галад), се взел в ръце и сега си има бицепси и фаянс в доволно количество.

П.П.С. Като говорим за яки герои, забелязали ли сте един хобит на сватбата на Сам и Роузи, който стои зад Пипин и има най-щастливото изражение на света? Стапя ми сърцето просто. :rolleyes: :lol:

Lady_Alarion

Lady_Alarion

Елфче

• Потребители
  • 15 posts
На мен ми хареса Халдир и Фарамир..Не че и другите не са сладурчета :)
[urlhttp://img.photobucket.com/albums/v129/lea_ysaye/four/big_banner.jpg[/url]

vilvarin

vilvarin
  • Потребители
  • 16 posts
арагорн вярно доста свят изръшка,но тва не му е оправдани е,че не се грижи за външния си вид-я вижте моя любимец Леголас-чистичък,сресан,стегнат,строен,красавец от всякъде :wub: да не продължавам да изброявам физическите му прелести,че...

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Деца, от Еовин по-яка кака няма. Е, Галадриел също много важи. Даже на живо бих предпочел Кейт Бланшет пред Миранда Ото, но във филма е обратното :)

dandio

dandio

Freedom Writer

• Потребители
  • 5 posts
като цяло всичките бяха перфектни

Аз съм някак си фен на Леголас от край време, а Орландо го пресъздаде супер според мен
Арагорн... Гласа на Иан Маккелан направи Гандалф една идея по-истински - уникален
I believe in the sun even when it is not shining
I believe in love even when I cannot feel it
believe in Godeven when He is silent

vilvarin

vilvarin
  • Потребители
  • 16 posts
Menedhel ,ти на много голям ли се правиш?ти май си си голям,де ,ама... :look: пък що се отнася до еовин,май от всички във филма,ми направи най-малко впечатление,защото хич не отговаряше на представите ми за девойката-войн от книгата(аз първо книгата прочетох,а след това гледах филма,може би затова така се получи)А какво ще кажете за Галадриел?

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Off topic. Само не ми е ясно, защо всички нови съфорумници започват с връждебно настроение.Лично ви уверявам, че заяждайки се с Менедел няма да постигнете нищо.Така че бъдете така любезни да не се карате, ами да следвате темата, както аз не направих :boogie1qw: .Thank you!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Ще дойде на Фест момичето, ще пие бира с всички и ще й мине :)
Мда, Галадриел също важи. Май това са за мен - Кейт Бланшет, Миранда Ото и Йън МакКелън, Еру здраве да им дава.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1054 posts
Офтопик - вилварин, гласува ли в темата за Орландо и Вин Дизъл?
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Ammit

Ammit

Fallen Noldo

• Потребители
  • 216 posts
А Урук-Хаят кърти мифки, определено. Особено на фон орландов-вигов, по всички категории.
Изродите въобще много добре направени - балрози, енти, назгули- красота.
But do you know that the Eldar say of Men that they look at no thing for itself? That if they study it, it is to discover something else; that if they love it, it is only because it reminds them of some other dearer thing?

vilvarin

vilvarin
  • Потребители
  • 16 posts
Gortaur ,той започна първи!а що се отнася за бирата,само ако ме черпите ще ми мине :D и сори че се отдалечихме от темата(поне аз)мир?

vilvarin

vilvarin
  • Потребители
  • 16 posts
на тая тема не съм попаднала.кажете къде е и ще й хвърля едно око ;)

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts

на тая тема не съм попаднала.кажете къде е и ще й хвърля едно око ;)

Виж тук и тук.

vilvarin

vilvarin
  • Потребители
  • 16 posts
да,мерси,видях ги и гласувах,но не коментирах зщото вие в този форум сте толкова активни,че всичко вече е казано :D

vizitka

vizitka
  • Потребители
  • 1 posts
Аз харесвам Орландо Блум (Леголас)

natrapnik007

natrapnik007
  • Потребители
  • 1 posts
Jason Fitch - Uruk 2
Поне така го дават по надписите. Хъм не мога да се сетя кой беше Uruk 1 :axesmiley: :teethqhq: :tooth:

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Ах, защо ли първите постове на всички нови потребтели са в тази тема :rolleyes: А май-май някой нямат други постове след това. :D

Caspian

Caspian

Присъда: Пластмасова Глава

• Потребители
  • 133 posts
Ммммм..... Леголас.
Why not?

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts

Попаднах на много интересен сайт, в който има имената и снимите както на самите актьоти от филмите, така и на героите с които участват. Има много от тях, които не знаех кой какъв герой е, защото не са ги споменавали като имена във филма. :)

Леле, нямах представа, че Магнито е Гандалф :o Супер яко :D Ама от брадата и косата не се бях досетил :( А за Арагорн и Боромир, мисля, че във филма с дългите коси са много по-готини от тези на снимките, до тях, демек в реалността... Иначе определено Гандалф ми хареса най-много още от първото гледане на филмите ! Винаги най ми допада стария, мъдър магьосник ! :)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Coin, защо не ги разгледаш в imdb? Много е интересно кой къде другаде е играл преди и след това. Иначе не мога да се съглася за Боромир, защото според мен изглежда страхотно в други филми и не чак толкова страхотно във Властелина. Тези дълги коси развалят нещата много понякога.
The main thing in life is to know your own mind.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users