Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Смешните моменти

• Please log in to reply
55 replies to this topic

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Омг,как може!За мен това е един от най-трогателните и тягостни моменти в целия филм!Такова въздействие ми оказва,....

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Raini

Raini
  • Потребители
  • 13 posts
не съм гледала Властелина от доста време,затова и в момента не се сещам за мн смешни моменти,но определено почти във вс един смешен момент участват Мери и Пипин-докрая на филма те са тези,които създават настроение с веселия си дух :)пр мн смешен момент беше в първия филм,когато след Брее искаха да хапнат отново и на въпроса на арагорн отговориха,че тр да се хапва по мн пъти на ден :tooth: закуска,обед,следобедна закуска,ранна вечеря,късна вечеря.... :tooth: това са си хобити с добър апетит :thumb:
[Само глупаците вървят със стадото,позволявайки едно безлично същество да ги води -Ла Вей]

Елендил

Елендил
  • Потребители
  • 7 posts
другия смешен момент ми е тама на 1 част дето Елронд вика :вие ще сте Задругата на пръстена и Пипин вика страхотно каде ще ходим

Талион Валадан

Талион Валадан
  • Потребители
  • 84 posts
Много добре беше и когато още в началото когато бяха в нивата на Чудоум и тамън тогава се пявиха Мери и Пипин, блъснаха се в Сам и тръгнаха да бягат и четиримата и Сам вика, сякаш вече знае какво става:
- Били сте в нивата на Чудоум!Какво сте взели?-и насреща се задава една вирната коса кат' на Смъртта
И Мери:
- Не знам защо се ядосва толкова.Само няколко моркова.И зелки.
И Пипин добавя:
- И трите чувала картофи миналата седмица.И ония гъби по-миналата. :tooth:
И после падат и Пипин:
- Уф!За малко!
А пък Мери се гърчи и вика:
- Май си счупих нещо!!
И вади изпод него си един строшен морков :tooth: :tooth:
Или когато след битката при Шлемово усое Гимли и Леголас си казват бройките и Леголас вика:
- Окончателен резултат...: 42.
- 42?Не е зле като за остроух елфически принц. Аз лично се закръглих на 43!
Тогава Леголас стреля по орка, върху когото Гимли стои.
- 43-вика Леголас
- Ама тоя беше вече мъртъв!
- Гърчеше се!
- Гърчеше се! Защото съм си зацентрил брадвата в нервната му система!
Тогава Гимли си мърда брадвата и орка шава под него :tooth: :tooth:
Или когато Еовин "гощава" Арагорн с яхниика и оня тамън щеше да я излива щот като го гледах не ставаше много за ядене ама оная пък взе че се обърна и нашия се заля с вряла яхния :tooth: :tooth:
Или физиономиите на Мери и Пипин когато откриха складовете на Саруман.И след това когато намериха пушилиста и се чудиха дали да споделят с Дървобрад и Мери вика:Не мисля.Може да му е далечен роднина!И тогава се напушиха двамата нещо. А преди това когато Мери тайно се мъчеше да се премери дали е по-висок от Пипин.
Изобщо много адски смешни моменти има и в трите филма :thumb:

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Тъкмо гледах King Kong и чета тривиата за Fran Walsh...
"Provided the base sound that the Nazgul scream was created from. She was sick at the time, and to provide additional motivation one of the sound techs told her to "scream like Peter just bought the rights to the Silmarillion".
Не съм сигурен само дали е трябвало да се радва или обратното. :unsure: :tooth:
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Night_Angel~

Night_Angel~
  • Потребители
  • 115 posts
Мене много ме кефи физиономията на Саруман, когато Змийският език щеше да бутне свещта в барута. :tooth:
Или пък преди битката в Шлемов дол Гимли като си слага бронята :tooth: "Нещо ме стага в гърдите май! :tooth: "
Има още много забавни моменти, но вие ги изброихте вече, така че няма да се повтарям.

Ти не махай с ръка отмаляла,
не казвай с болка "прости" ,
аз не вярвам, че има раздяла,
аз не вярвам - не вярвай и ти!

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
"Наистина моментите с двамата доста разнообразяваха мрачната картинка, но не могат да се мерят с Арагорн, който във най- мазния си и клошарски вид, непрекесното тичкаше да пргръща де що види прилежно чистички елфи (Леголас, Халдир,че и Боромир, Арвен, Еовин...)" този комент много ме изкефи и е много верен, с изключение на факта,че Еовин и Боромир не са елфи :closedeyes: шегувам се де,то остава и някой да не знае! беше много смешно и когато Арагорн трябваше да освободи духовете на прокълнатите и Гимли каза- тези момчета са много полезни,нищо че са малко умрели :tooth:

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
сцените с хобитите винаги са едни от най-смешните :tooth: и най-трогателни, най-разтърсващи за мен. обожавам ги :tooth:

Lady_Alarion

Lady_Alarion

Елфче

• Потребители
  • 15 posts
Много смешни моменти има във филмчето,но си признавам,че Мери и Пипин са страшни образи :)
Страшни бяха най-вече във първата част..
[urlhttp://img.photobucket.com/albums/v129/lea_ysaye/four/big_banner.jpg[/url]

Arhiglas

Arhiglas

Мечтател

• Потребители
  • 37 posts
може би това не е точната тема, но бих искал да споделя с вас една пародия на Lotr направена от фенове

Ultimatum

Ultimatum

Asylum

• Потребители
  • 206 posts

може би това не е точната тема, но бих искал да споделя с вас една пародия на Lotr направена от фенове

Ахахахахахахааааааааааааааааа!!

Това е великооооооооооооооооооооооооооо :rofl:

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Дори не мога да го коментирам от смях :tooth:
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Darth Amidala

Darth Amidala
  • Потребители
  • 28 posts
Повечето от смешните за мен са споменати, обаче има и още няколко (простете, ако евентуално съм ги пропуснала по страниците)

1) в Завръщането на Краля, въпросната игра на надпиване, Гимли казва
- It's the Dwarves that go swimming with little, hairy woman.

2) в същата част как Мери се опитва да "подкара" едно пони

3) В двете Кули, Грима се завръща при своя мастър Дуку, Саруман и вместо да му се зарадват, чува:
- You stink of horse.

4) Отново на Саруман бисер
- The Ring of Barahir. So Gandalf Greyhame thinks he's found Isildur's heir, the lost King of Gondor. He is a fool. The line was broken years ago.

5) И още един:
- Gandalf the White. Gandalf the fool! Does he seek to humble me with his newfound piety?

elle

elle
  • Потребители
  • 57 posts
Когато във 2-ра част Еовин се мъчи да пробута от яхнията си на Арагорн...всъщност, ето ви линк

+ физиономията на Арагорн в 3-та част, когато са пред портите
http://prikachi.com/...90/4114690m.jpg
I'm not mad, I'm in a perfectly happy mood right now

mirror99

mirror99
  • Потребители
  • 56 posts
Най-много се смях, когато Гимли и Леголас се надпиваха :D Леголас усети гъдел по края на пръстите, а Гимли направо заспа :D

Luthien Tinuviel

Luthien Tinuviel
  • Потребители
  • 28 posts
Не споменахте как Мери и Пипин ядат, пият и пушат насред останките от Исенгард😂😂😂

Edited by Luthien Tinuviel, 28 октомври 2017 - 09:30 .

A Warrior of Light

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users