Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Завръщането на Властелинът по bTV Cinema

• Please log in to reply
10 replies to this topic

TimeToPray

TimeToPray

I will make you suffer

• Потребители
  • 76 posts

В три поредни петъка (14, 21, 28.11) ще дават "Властелинът на пръстените" по bTV Cinema.

Тъй, като аз лично предпочитам да гледам удължените версии, мисля да си пусна тях. Трябва да се подготвим за предстоящата премиера на "Хобит" все пак :)

Make the lie big, make it simple, keep saying it, and eventually they will believe it.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Божеее, минали са единайсет години откак излезе "Завръщането на краля"! Как лети времето.

TimeToPray

TimeToPray

I will make you suffer

• Потребители
  • 76 posts

А сякаш беше вчера... Какви беаме тогава, какви станааме сега. Още някоя и друга година и ще е време да му правят римейк на Властелина :Gandalf:

Make the lie big, make it simple, keep saying it, and eventually they will believe it.

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts

Времето наистина лети.

Аз нямам никакво намерение да го гледам по БТВ Синема или по която и да е друга телевизия.

Причината- филмът започва.Минават 30 минути и се пуска 10-минутна реклама; после 20 минути филм и отново 10 реклама. И така като пуснат 3-тата реклама ми писва и го спирам.

Пък и аз си го имам свален. Мога да си го гледам, когато си поискам.

All,you have to decide,is what to do with the time that is given to you!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Правилно :) Трите филма по "Властелина" по-скоро бяха хубави. Може би не чак като книгата, но все пак хубави. Нямам ги в разширени версии, а в обикновени киноверсии на дискове. Ще мине време и пак ще си ги гледам.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts

Аз наскоро си ги изгледах трите (през няколко седмици) на касетки - истинско удоволствие. Нищо че картината понякога менеше или губеше цвят, появяваха се и "снежинки", а звукът не е от 5+1 говорителя. Препоръчвам :)

Колкото до ново заснемане - надали ще се хванат скоро с Властелина, ако въобще решат някои. То дори и с Хобит надали ще се хванат...

32

bdk---rohan.jpg

Вил

Вил
  • Потребители
  • 395 posts

"Властелинът" е един от филмите, които мога да гледам постоянно. Пускам си го по време на отпуски, преди Коледа, когато ми е тъжно. Неслучайно си бях взела и таблета в родилното. Чакайки, пак Фродо и компания гледах.

TimeToPray

TimeToPray

I will make you suffer

• Потребители
  • 76 posts

Аз за жалост имам само Задругата и Двете кули на касетка. Никак лоша идея не е да извадя видеото от кашона и да ги изгледам :D

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts

Аз едно време за пръв път на касета го гледах Властелина, но имах само Задругата.  :( Двете кули и Завръщането ги взимах редовно от "рентата"(някой спомня ли си рентите, където се взимаха касети и дискове-нещо като библиотека за филми), но после ми се скъса някаква гумичка във видеото и първо не можах да намеря никъде нова, за да я сменя и още ме яд, щото после намерих, ама вече бях изхвърлил видеото. :annoyed: 

All,you have to decide,is what to do with the time that is given to you!

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts

Римейк на Властелина ще правят след 35-40 години, когато ще го гледаме в 18D през очите на актьорите и ще ни мирише на тролове, орки и Галадриел.

Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Nikola Bathory

Nikola Bathory
  • Потребители
  • 3 posts

Съгласен съм с теб, всеки един филм по ТВ означава и загуба на времето на зрителя заради рекламите. Иначе хубаво е, че ги въртят пак. Хубави са. Помня как ходихме с клуба на премиерите :)

Времето наистина лети.

Аз нямам никакво намерение да го гледам по БТВ Синема или по която и да е друга телевизия.

Причината- филмът започва.Минават 30 минути и се пуска 10-минутна реклама; после 20 минути филм и отново 10 реклама. И така като пуснат 3-тата реклама ми писва и го спирам.

Пък и аз си го имам свален. Мога да си го гледам, когато си поискам.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users