Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

В светлините на прожектора

• Please log in to reply
68 replies to this topic

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Използва доста съкращения (lol, wtf, omg и прочее :р) в постовете си, което ме кара да мисля, че говори така. Това пък, от друга страна, е забавно, защото и на мен ми се е случвало да изтърся нещо такова, та евентуално бих я разбрал. =))

Друго нещо, което ми беше направило впечатление, е че заема такава позиция по време на спор, че го подтиква в някаква насока и дори не по най-добрия (според мен) начин, успява да съживи някоя дискусия. =) А това го оценявам.
Е, толкова от мен.
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Може и да не знаете, но ние с Янтра (Atlantis_Warrior) сме в един клас. :yes: Макар и аз да съм и казала за този форум, тя е човекът, който ме запали по Властелина, Толкин и всичко, свързано със Средната Земя, за което много и благодаря. :a055:

Мога много да ви разказвам за нея, но няма да рискувам, за да не ме заколи после :lol: Тя е много противоречива личност, странна птица, понякога е трудно да я разбереш, може да ви обърка. Но като цяло е много добър човек. :) Мечтае да живее на Марс. Много бързо променя интересите си, или поне много бързо се прибавят нови интереси. Има свои теории за устройството на Вселената, които са странни, но пък интересни. Обича да слуша алтърнатив и аз мисля, че точно този стил музика пасва на нейния характер. Харесва MUSE, 30 seconds to Mars и др.

Ама айде да не изпадам в големи подробности. :D Ще кажа още, че тя ми е сред най-най добрите приятели и че с нея ми се получават най-смислените (вие разбирайте най-безсмислените :P ) спорове и дискусии. Естествено ако и двете сме настроени на подходящите къси вълни. :)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Още малко и година ще мине без някой да е писал в тази иначе толкова хубава тема. Тъпо :Р

Сега ще ви представя потребител и приятел, който няма нужда от представяне. И това е .. Pe6ka_S_Mnenie!

Той е един от тези форумци, които влизат и с гръм и трясък си проправят път сред компанията. Пеш е мил, пухкав и забавен, умее да общува и да създава атмосфера на форумните срещи. Според мен всеки има какво да каже за него, така че похвалете го :)
The main thing in life is to know your own mind.

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Ами да похвалим Пеш. :blush:

Както каза сестра ми, Пеш е пухкав и прегръщаем, а това е важно. Пеш е мъжествен и пази самообладание в разни ситуации и умее да те измъква от тях. Смел и решителен е, когато трябва (примерно като са ви са се изтъркали краката от ходене и вече трябва да се предприемат действия). Самото търпение е, обикаля с теб два часа за обувки без изобщо да се изнерви и не спира да дава мнение, както си му е и по ник. Пеш ми чете мислите. :)

И не на последно място е ужасно хубав. :look:

А пък за достойнствата, които не са за споделяне по форуми... Изобщо, стига съм го хвалила, че ще вземат вече наистина да се усетят чуждите мацки и ще го открадне някоя. :hmm:
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Пеш е засрамен, и отива да се крие в кухнята. :blush:
Напишете и нещо не - хубаво, че направо не знам къде ще се покрия на бъдещи форумни срещи :blush2:
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Красив ли съм? Красив съм!

Какво повече?

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts

Красив ли съм? Красив съм!

Какво повече?

Това е реплика на Елегантния. :rolleyes:
Кой не е гледал детски филмчета сега? :rolleyes:
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
С Чесън одма се разпознаваме. :tooth:
защото моят гарван е зелен

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Ама разбира се. :rofl:

За Пешо: верно пази самообладание, се сетих. Спаси ни веднъж с Бай Поло, действен и решителен също, демек. Браво.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users