Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Нови промени

• Please log in to reply
60 replies to this topic

Ammornil

Ammornil
  • Потребители
  • 15 posts
Когато съм "на входа", от дясно има поле предлагащо на нерегистрираните потребители да се присъединят. Но описанието на предимствата да си регистриран член е на английски. Дали това е само на моя компютър (настроен е за друга часова зона) или е така с всички. Може би някой от програмното осигуряване може да го погледне и да го преведе.

Само предлагам...

Ammornil Henduluin (Nólwe ar Álcar): "Мъдрост и Слава! Мъдростта е в думите, славата - в делата."

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts

IE6, конкретно в този случай. Излиза така:
Posted Image
(Ако го сложа направо като картинка тук ми пише "публикувано изображение", хех)
С Мозилата всичко е спретнато и подредено, но на Avant Browser е същата картинка като прие IE. Лисицата ще е явно, както... почти винаги.

Малко пооправих форума за IE6, по-нататък ще сложа и фикс за прозрачността на png картинките, но като цяло не препоръчвам да се ползва, защото форумът се зарежда много по-бавно в сравнение с другите браузъри.

Когато съм "на входа", от дясно има поле предлагащо на нерегистрираните потребители да се присъединят. Но описанието на предимствата да си регистриран член е на английски. Дали това е само на моя компютър (настроен е за друга часова зона) или е така с всички. Може би някой от програмното осигуряване може да го погледне и да го преведе.

Само предлагам...

Ще бъде преведено (по някое време).
Най-вероятно има и други места, на които е останал английския вариант, може да ги докладвате тук. :)
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
За тези, които искат да използват нещо такова, имаме много хубав таг за спойлери:
[spoiler]дрън дрън[/spoiler]
който изглежда така:

Spoiler

Препоръчвам да се използва при необходимост :)
The main thing in life is to know your own mind.

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts

Spoiler

Препоръчвам да се използва при необходимост :)

Много е хубав наистина! A job well done! :thumb:

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Spoiler

Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Хайде и аз да ви похваля, станало е страхотно! Скинът е прекрасен, светличък, зелен, чуден! И сичкуту въобще е много сполучливо!

Бтв, мен черничките спойлери повече ми харесваха, хаха! :Р Ама тези определено са по-функционални, щото аз имам навика да си селектирам текста, който чета и съответно черният таг за спойлери не вършеше работа. :Р
The things one feels absolutely certain about are never true.

Узиел

Узиел

Rockstar Scientist

• Потребители
  • 265 posts
Новия скин е супер, но за да не е без хич искам да метна една критика по посока измъчените ни администратори. А именно относно свитъка със логин информацията горе вляво. Поне на мен не ми се вписва на зелените оттенъци и иначе прекрасния пасторален банер отзад :wub: .

Също да питам, има ли възможност при пускане на картинка във пост да се зададе рисайз?

едит: И сега след редакция виждам, че в съобщението "Този пост е редактиран отУзиел" липсва спейса :P

Edited by Узиел, 18 ноември 2009 - 01:32 .

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
С риск да бъда нападнат от десетки разярени фенове трябва да кажа, че новият скин е отвратителен, да не сме в Дисни форум или форума на феите, моля направете още един по-нормален сивичък скин защото не мога да свикна. :cry: :cry: :cry:Хобитовата визия просто не се е получила.
Горко на меките чела!

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts

С риск да бъда нападнат от десетки разярени фенове трябва да кажа, че новият скин е отвратителен, да не сме в Дисни форум или форума на феите, моля направете още един по-нормален сивичък скин защото не мога да свикна. :cry: :cry: :cry:Хобитовата визия просто не се е получила.

Спокойно, wutang!

Да питам за друг скин бе първото ми взаимодействие с обновения Форум. "Кога ли ще има и Едаински скин?... :)" Нарекох го така с надеждата да не бъде толкова светъл като този, а и предположих, че щом има хобитски, значи ще има и други в последствие. А отговора на Ар беше, че няма да има друг скин. Сега питам защо?

Благодаря! :)

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Няма да има други скинове, защото колкото повече са скиновете, толкова по трудно се управлява и поддържа форумът.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Между другото, форумът когато му скимне ме изхвърля и трябва да се логвам наново. При някого другиго става ли така?

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Какво, за бога, е това!
Приветливи цветове и скин - ама чудо голямо. Не ми харесва. Скучно!

И си бях подредила ЛС-тата в спретнати папчици, сега никога няма да се заема пак, та значи повече не приемам ЛС.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Чесън, съжалявааам :(
Кем, мен също ме изхвърля и все си мисля, че е защото съм логната и в стария и новия форум едновременно, но не знам дали при теб ситуацията е същата.
The main thing in life is to know your own mind.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Ами на мен ми го правеше и преди да се логна в стария форум.

Мими, ти пък какво си се размрънкала? :P С какво старите скинове бяха по-нескучни? (:

А на мен от цялата работа най ми харесва новата подредба на форумите.

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts
Default skin-овете бяха decent... Не мога да разбера защо от двата е оставен само Lo-Fi... Въпреки, че реално доста се изкушавах от него за алтернатива...

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Абе тауър беше върхът за сивата ми чиновническа душица. Липсва ми :)

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Аз имах нужда от нещо ново и въобще не скърбя за старите скинове. След няколко години може да бъдат пуснати като снимков архив, колко му е? =)
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts
Е ква е тази гавра! Два дни форума тичаше, а сега и мен почна да ме лог-оут-ва всеки път като погледна?!

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Първо - браво за спойлър тага! Обичам го! :hehe:

Скинът е хубав като цяло, но фоновете ми идват прекалено светли и убити. Иначе зеленo = win. B)

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
И мееееен ме изхвърля! :cry: И... и... не ми работят Нови мнения, а аз НЕ МОГА да браузвам без тази функция! *тропа с крака и пищи*

Кхм, иначе браво за труда и чудесния нов вид и съм сигурна, че съвсем скоро ще ги изгледите всичките тия неща. :teethqhq:
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users