Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Бъдещето на форума

• Please log in to reply
28 replies to this topic

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Да, пък и напоследък има нови хора. Не много, но има. Форумът е уютен, удобен, приятелски, пък и съдържа много хубави стари постинги. И е едно от местата за постване на информация около ходене по Фестове, наздравици или прожекции. 

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts

Всъщност наистина е по-добре форумът да остане. Раздел "Книги" дава страхотна информация. Освен това Арт играта се съживи; преди Толкин фест или по време на Гондорски Турнири също има активност. За жалост нови лица се появяват доста рядко, но и това може да се промени.

All,you have to decide,is what to do with the time that is given to you!

митрандир

митрандир
  • Потребители
  • 1 posts

Здравейте,

нов съм във форума и от скоро се интересувам от Толкин и творчеството му.

Намерих този сайт www.endorion.org и в него открих, че се споменава за БГ Толкин фест.

Въпросът ми е дали ще има тази година и ако някой е ходил да сподели преживяванията си.

Благодаря предварително!

П.С. Извинявам се, че въпросът ми не е по темата. :)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Насочвам те към цял подфорум по темата: Българският Толкин Фест
The main thing in life is to know your own mind.

Pavlina

Pavlina
  • Потребители
  • 265 posts

Здравейте. Нека остане.. Може пък нещо да съживи форума? Аз бях спряла да пиша преди години защото сякаш само 4-5 души пишеха, и отговорите които получавах не приличаха на дискусия. 

Ала самата книга не спира да ме вдъхновява. Заради нея си струва!...

"По-добре да бъдеш малка светлинка, отколкото голяма сянка"

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Форумчето си е ОК, даже май се съживи напоследък :) 

Аз пък се запалих да си пиша с хората в The Tolkien Society. Май Страйдър ме светна за тях (както и за толкова много хубави книги). Това е бая голяма група от поне няколкостотин активни юзъри във Фейса (формално са към 13 000, но повечето само четат). Като това е само страница на истинското международно Tolkien Society, които изадват бюлетин, имат фестове... въобще, бива си ги. В един момент се оказа, че си пиша с хора като Джон Гарт и Уейн Хамънд, които са написали куп страхотни книги и статии за Толкин. Доста интересно е, препоръчвам го. А и излизат новини за нови книги или събития. Винаги съм смятал, че светът е малък и че дори от стола си мога да следя къде какво става, пък и да си пиша с интересни типове (още повече с учени и писатели), та ми е много приятно, макар да губи време. Отделно, самите хора в The Tolkien Society имат много приятен маниер на разговор и обикновено са начетени хора, така че си е цяло училище. Мисля направо да се запиша за официално членство там и да им получавам бюлетините. А някой ден, дай Боже, бих отишъл и на някоя от сбирките им. 

Erinion Gil-Galad

Erinion Gil-Galad
  • Потребители
  • 44 posts

Аз също съм от новите - засега повече чета старите теми - има доста интересни неща :)Та смятам, че е хубаво форумът да си остане. Пък и може да се развие - сега покрай филмите за Хобит, може хората да се сетят, че освен Хобит и Властелинът има и други книги за Средната земя, да не говорим за останалите произведения на Толкин :)

"The doom lies in yourself not in your name" - The Children of Hurin 

Izumen

Izumen
  • Потребители
  • 70 posts

Дано никога не се затвори този форум. Изключително приятно ми е да се ровя из разни предишни теми. "The Tolkien Society" също е приятно място (поне когато няма разни ботове, които качват тъпи картинки и анкети, като "Кой герой от Властелина си")

Edited by Izumen, 12 септември 2014 - 03:01 .

I have to return some videotapes!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Което ме подсеща, че от два-три дни не съм поглеждал "The Tolkien Society".

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users