Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Помощ!

• Please log in to reply
124 replies to this topic

Elenthari

Elenthari

Elf

• Потребители
  • 55 posts
Не знам до колко имам правото да правя такива теми,но смятам че си има нужда(особено за индианци като мен! ;))
Та може би ще е полезно,ако някой има нужда от помощ за някои неща от форума...Е,аз имам и не мога да намеря отговорите в опцията помощ!!!
Може ли да ми обясните защо не мога да си сложа картинка за подпис или пък да си сменя аватара.В първия случай ми излиза бял екран на компа а във втория аеатара въобще не ми се променя!!!
HELP!!!PLS!!! :unsure:
And all will turn
To silver glass
A light on thre water
Grey ships pass
Into the West...

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
С аватара не би трябвало да имаш проблеми, пробвах да сменя моя и стана. Натисни Ctrl+F5 за да се презареди хубаво форумът.

В подписа можеш да слагаш само една картинка, която не може да е повече от 500px на ширина, 100px на височина и 60KB големина. Когато се опиташ да сложиш по-голяма картинка би трябвало да излезе съобщение за грешка, но в случая излиза бял екран. Някакъв бъг, който трябва да се оправи явно. Иначе не гледай, че някои хора имат в подписа картинка по-голяма от допустимите - това е защото те са ги сложили преди да наглася модификацията за ограничение. И тук използвам темата да предупредя отново тези потребители все пак да се впишат в границите, за да не тръгна с голЕмата ножица и да им ги клъцна. :rolleyes: ;)
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Тук май му е реда да питам, аватарите поддържат ли анимирани GIF-ове, че се чудя повредата в моя телевизор ли е , кво ли :)
Най-готиния подпис

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Поддържат. Ей ся пробвах на чучелото и гледам, че няма проблем. :)

Elenthari

Elenthari

Elf

• Потребители
  • 55 posts
Ей ме пак :blush:
Абе нещо не мога да пращам ЛС-та!(Пак проблема с белия екран)
And all will turn
To silver glass
A light on thre water
Grey ships pass
Into the West...

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Оправено. : )

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
Аз също имам проблем с подписа.Преди няколко седмици си сложих банер на Найтуиш и си вървеше,бях видяла,че и други хора също имаха такива картинки в подписите си,но не знам сега какво е станало.Някой да ми обясни дали не може да се направи нещо,моля!
I said I need you, does that make me wrong?
Am I a weak man, are you feeling strong?
My heart was blackened, it's bloody red
A hole in my heart, a hole in my head?

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Първото нещо, което може (и трябва) да се направи е да провериш дали банерът отговаря на изискванията (а именно - max 500px ширина, 100px височина и 60KB големина) :rolleyes:

А за другите хора с картинки в подписите - прочети няколко поста по-нагоре ;)

Всъщност ще го цитирам и тук, за да го забележат и останалите, които евентуално не са:

Иначе не гледай, че някои хора имат в подписа картинка по-голяма от допустимите - това е защото те са ги сложили преди да наглася модификацията за ограничение. И тук използвам темата да предупредя отново тези потребители все пак да се впишат в границите, за да не тръгна с голЕмата ножица и да им ги клъцна. :rolleyes: ;)

:)
The things one feels absolutely certain about are never true.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Ще помоля накой, който има идея как се слага 24 часов формат на времето на форума, да ми каже. Явно нещо недовиждам, но не мога да намеря тази опция. Предпочитам да ми показва, че този пост е писан в 20:30, отколкото в 08:30, както ми сочи на мен.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Много ми се иска по-големи подписи да слагаме :cry:

Не турнирите ни правят Толкинисти!

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Аааа не, тези са си добре! Пък и ти както обичаш да си слагаш цели уолпейпъри...

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
*плези се и тоя път не се извинява*
Обещавам,че няма да слагам уолпейпъри^^

Не турнирите ни правят Толкинисти!

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Извинявам се, ако тук не е точното място за въпроса ми, но не намерих по-подходящо. Интересува ме: как така моя милост се води потребител 290, а във форума има регистрирани 270? Зачовърка ме любопитството просто... :)
- Пух - започна Заю нежно, - ти нямаш никакъв ум.
- Знам! - каза Пух смирено.

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Защото преди време се триха акаунти на потребители с 0 поста, които не са влизали във форума от 3 месеца или повече, ще те излъжа. :)
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Ясно, благодаря за отговора :) Освен да призовем новорегистрираните форумци да пишат...
- Пух - започна Заю нежно, - ти нямаш никакъв ум.
- Знам! - каза Пух смирено.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Oт вчера или онзи ден имам проблем с форума с IE. Отваря ми началната страница, личните съобщения, профилите на потребителите и "Днешните активни теми" и "Последно действие", но като се опитам да отворя някоя тема, раздел, контролния панел или "Най-активни потребители" например ми излиза бял екран, пише Done и дотам. Btw, сега забелязах, че някои раздели, например "Срещи" ги отваря (но не и темите вътре), но повечето не. С Лисицата няма проблем. В моя телевизор ли е проблема, някаква идея?

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Това вероятно е поредният зловещ план на Ар да те откаже от IE. :tooth:
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts

Това вероятно е поредният зловещ план на Ар да те откаже от IE. :tooth:

:tooth: :thumb:

Шегувам се. Сега пробвах с IE- то - при мен няма проблем, всичко се отваря нормално.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Хм, а с кой скин беше като го пробва? Защото сега забелязах, че с Tower няма проблеми, само с Fantasy Heaven и Chronicles :unsure: Btw, прозореца с иконките не работи (т.е. той се отваря, зарежда бекграунда и дотам) дори с Tower. Wierd.

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Предния път пробвах с Tower скина, а сега пробвах и с Fantasy Heaven и с Chronicles, но пак няма проблем, всичко се отваря нормално. И прозореца с иконките си работи и на трите скина.

Изобщо не мога да се сетя какво може да причинява този проблем, но при положение, че при мен работи(нека да пробва и някой друг все пак) мисля, че не е виновен форумът.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users