Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Трейлър на "the Legend Of Anaruin"

• This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
Искам да Ви представя най-накрая готовия (и все още недовършен :/) трейлър на "Легендата на Анаруин" . Все още работим по качеството и се надявам , че ще можем да го покажем на антиСПИН карнавала :) . Продукцията е на бургаския Толкин клуб Валарома и ЛАРП клуб Анаруин , сиреч аз и още 4-ма ненормалници :D

Walking through the dark mists of the enchanted sea garden forest of Burgazm

VampiriA

VampiriA

Бранник

• Потребители
  • 36 posts
Браво, Ранчи;) и там..другите ненормалници:)
Не, че не съм ти го казвал ма да вметна и тук:)
За истинско Щастие Трябва ни само
Едно здраво приателско рамо,
да свириме ние Български песни
да казваме гордо
Ние сме Десни..

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
В момента не мога да отворя линка, ама да разбирам ли правилно че тук все пак имало и други освен мен, които се занимават с анимации, видеомонтаж и т.н....
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
Мерси многоо , Вампи :))))

Сам , не мисля , че нащо е занимаване , по-скоро опитваме да се намираме на работа и да не се излагаме твърде много :lol: .. тъй де.. ние сме пълни аматьори и тепърва се учим да работим с видеокамери , видео едитващ софтуер и тн :) .. за това всяка една критика е добре дошла! :))

Mike

Mike

Джудже

• Потребители
  • 121 posts
хм това е малко по-удължена версия на трейлъра, който се пусна на Авалония или на мен така ми се струва?
Не върви пред мен,
не мога да те следвам;
не върви зад мен,
не мога да те водя;
върви до мен
и ми бъди приятел;

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts

хм това е малко по-удължена версия на трейлъра, който се пусна на Авалония или на мен така ми се струва?

Дам , така е.. добавихме няколко сцени , махнахме няколко също :) ..
Иначе самия филм ще бъде сниман изцяло на ново с видео камера тоя път :D

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
А ! Аз това съм го гледал на Аквалония ... Яко е !

Та аз питам по принцип, щото ако имате време, идеи, желание и способност - не отказвам помощ за Бурзум ТВ-има доста твари, които са ми помагали и помагат с идеи, но засега аз съм единствения монтажист, а голямата играчка е точно там...в момента точно с Mike (много полезна и пълна с идеи сътрудничка B) ) се занимаваме с една нова рубрика, но тя ще е изненада...засега ;)
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Не може ли да се махнат повече сцени, да се направи с повече екшън, защото на моменти е мудно. И текста да не се точи толкова. Т.е. да жертваш дължината на клипчето, за да задържи вниманието на публиката повече.
The main thing in life is to know your own mind.

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
На мен първия вариант, който ми прати, повече ми хареса :rolleyes: Наистина този вариант е по-муден.

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts

А ! Аз това съм го гледал на Аквалония ... Яко е !

Та аз питам по принцип, щото ако имате време, идеи, желание и способност - не отказвам помощ за Бурзум ТВ-има доста твари, които са ми помагали и помагат с идеи, но засега аз съм единствения монтажист, а голямата играчка е точно там...в момента точно с Mike (много полезна и пълна с идеи сътрудничка B) ) се занимаваме с една нова рубрика, но тя ще е изненада...засега ;)

Аз с удоволствие бих помогнал , но не мисля , че имам уменията за това :)

Ети , мерси много! :) Мисля , че ще изглежда много по-добре ако го променя така.. захващам се следмалко :D .. голямо рязане ще падне

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Аз първия вариант не съм го гледал, но този ми допадна. За ресурсите, с които е правен (предполагам, че нямате професионална техника и т.н.) ми изглежда много добре.
Присъединявам се към мнението, че действието стои леко тромаво, но като цяло изглежда прилично. Малко по-раздвижени ефекти биха дошли чудничко, по мое мнение.

Евала за начинанието, btw. :)
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Между другото, ако не се лъжа, четвъртата картинка от филмчето е от старата игра Hexen. Права ли съм?

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts

Аз първия вариант не съм го гледал, но този ми допадна. За ресурсите, с които е правен (предполагам, че нямате професионална техника и т.н.) ми изглежда много добре.
Присъединявам се към мнението, че действието стои леко тромаво, но като цяло изглежда прилично. Малко по-раздвижени ефекти биха дошли чудничко, по мое мнение.

Евала за начинанието, btw. :)

Мерси много , Петко :))) .. професионална техника .. няма.. даже камера нямаше.. снимали сме с фотопарат :D .. а иначе тромавостта идва от това , че съм страшно сакат в правене на клипове ..тепърва започваме да се учим :) .. мъча се да го оправя , обаче май нещо не се получава :/

Ети , не знам дали е от тази игра , но е напълно възможно... по принцип тези рисунки са на доста известния фентъзи художник Бром , на който са и тези - http://www.bromart.c...mages/Dritz.jpg , http://www.bromart.c...s/manifest1.jpg , http://www.bromart.c...images/Hero.jpg

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
И аз се чудя откъде са ми познати. Иначе аз сама проверих. Картинката от играта не е тази, подобна е. И май е от друга игра. :Р

Финголфин

Финголфин

Върховен крал на Нолдорите

• Потребители
  • 134 posts
изписва ми това : This video has been removed by the user. :(
An i ú nathant
An i naun ului
A chuil, anann cuiannen
A meleth, perónen

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
Амм.. подготвяме нова версия.. до 2-3 дена ще го качим пак :)

Teodvin

Teodvin
  • Потребители
  • 121 posts
ей къде е видеото?премахнато е от сайта! :angry: :angry: :angry: :angry:

Както авторът сам отбеляза по-горе: Подготвя се нова версия и дотогава филмчето се маха от интернет. Темата се заключва до второ нареждане. Моля Ран да ми пише един СМС кога иска това да се случи.
Edit: Elven

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users