Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Любимо детско филмче?

• Please log in to reply
112 replies to this topic

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts

Най-добрата роля на Джеръми Айрънс, не ще и дума - мога да слушам прекрасния му глас без да ми се налага да търпя противно красивата му физиономия :boogie1qw:
Скар, наистина, това беше името. Ех, Калинке, припомняш ми детството.

Това клипче е общо взето единствената част от Цар Лъв, която помня, но за сметка на това постоянно си слушам песничката, заедно с още една-две villain songs от по-старите филми на Дисни... Ето това също ми е много, много любимо, макар че изобщо не помня дали съм гледала целия филм:

http://www.youtube.com/watch?v=fRO-M4XyAbM&feature=related

Мисля, че ще ти хареса, ако не си го виждал, леко по твоята част е :D Ето и текста:

Spoiler

Като гледа човек по-новите филми на Дисни, никога не би повярвал, че някога са направили нещо такова...

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
http://thatguywithth...1-villian-songs
Горко на меките чела!

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts
Реактивните момичета,Самурай Джак,Лабораторията на Декстър,Кураж-страхливото куче и други анимаций от класическия Кртуун Нетуърк.Жалко,че го развалиха и стана отвратителна TV.Може и така да ми се струва,зящото порастнах, но мисля че е очевидно.
All,you have to decide,is what to do with the time that is given to you!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Най-добрата роля на Джеръми Айрънс, не ще и дума - мога да слушам прекрасния му глас без да ми се налага да търпя противно красивата му физиономия :boogie1qw:/>
Скар, наистина, това беше името. Ех, Калинке, припомняш ми детството.

Това клипче е общо взето единствената част от Цар Лъв, която помня, но за сметка на това постоянно си слушам песничката, заедно с още една-две villain songs от по-старите филми на Дисни... Ето това също ми е много, много любимо, макар че изобщо не помня дали съм гледала целия филм:

http://www.youtube.com/watch?v=fRO-M4XyAbM&feature=related

Мисля, че ще ти хареса, ако не си го виждал, леко по твоята част е :D/> Ето и текста:

Spoiler

Като гледа човек по-новите филми на Дисни, никога не би повярвал, че някога са направили нещо такова...

Очарован съм :)

Rockabilly

Rockabilly
  • Потребители
  • 5 posts
Продчетата Posted Image

Тинклем

Тинклем
  • Потребители
  • 61 posts
Тайнствените златни градове, Волтрон, Костенурките нинджи, Мечето Ръкспин, Мърльовците, неделните 60 минути по телевизията майка: Гумените мечета, Патешки истории, Спасителен отряд, Капитан Балу(Tale Spin) - какви неделя бяха само: къпане, чистене на уши и Уолт Дисни по канала от 17 часа :cry:
От по-съвременните детски - Войната на зверовете, Ездачи в сянка, Аватар - последния повелител на въздуха(плюс легендата за Аватар Кора):)

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1054 posts
Бриско Каунти Младши :D
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Кро май съм го споменавал, но откривам, че много малко хора са го гледали, може би защото го даваха в зората на Нова телевизия, някъде средата на 90-те.
Беше много забавно, а и едно от най-образователните детски, което съм гледал.

Ей това също беше образователно, май пак по Нова го даваха.

:D
The things one feels absolutely certain about are never true.

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Стига бе, прочетох цялата тема и не срещнах нищо, което да помня. Просто всичките са ги излъчвали преди да се родя... :) Явно всеки си остава във времето просто.

-Yu-Gi-Oh само, дето спомена някой. Чудно филмче, а китайците като почнаха да произвеждат карти с чудовища... голяма игра падаше!

-Робобуболечки! (Roboroach)Ставах 6:00 в събота, та да го гледам.

-Инспектор Гаджет. Пръска направо!

-Виртуални рейнджъри (VR troopers) - май първото детско, за което изобщо имам някакви спомени. Тотален хит (в личната ми класация поне :D)!

-Звездни рейнджъри - всъщност така превеждаха заглавието на 4-5 отделни сериала. Повечето си бяха добри, най - любими ми бяха тези.

-Sonic X добавям последно, едно пък от последните детски, които гледах.

Narvi

Narvi

Хуздул-хумлук (приятел на джуджарите)

• Потребители
  • 399 posts
От далечното си детство съм запомнил с най-добри чувства два руски мултфилма от златната епоха на руската анимация: "Чудо-мельница" -
и "Стрела улетает в сказку" -
Аз, Нарви, ги сътворих. Келебримбор от Зелеников край изписа тия знаци.

galvanit

galvanit
  • Потребители
  • 2 posts

А кой помни "Зоо купа"?Или "Лека нощ,деца" с Недялко Йорданов?

deyan1

deyan1
  • Потребители
  • 2 posts

Плодчетата, Ариел- малкара русалка и Смърфовете

cvetelina

cvetelina
  • Потребители
  • 16 posts
Том и Джери- това е най-готиното детско филмче.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users