Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Каква музика слушате?

• Please log in to reply
86 replies to this topic

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Gorillaz особено в хеви метъла влизат. Metalika сигурно некоя от новите, не ги слушам тех. (Егати и да се правя на тъп е много яко)

Впрочем: Get the cool, get the cool shoe shine. Get the cool, get the cool shoe shine. Get the cool, get the cool shoe shine. Get the cool, get the cool shoe shine.

Много умен текст от страна на Горилаз и много смислен впрочем.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Узиел

Узиел

Rockstar Scientist

• Потребители
  • 265 posts
Защото качествата на музиката директно произтичат от текста и, нали? :rolleyes:

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Е аз какво съм казал. Песничката ме кефи, текста е смислен и мъдър.
Posted Image

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Черно и чалга...неочаквано добра комбинация :) :P

Sasanid

Sasanid
  • Потребители
  • 223 posts
Спирам музиката, минавам на ambient. :)

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts

То който слуша "черно" слуша и чалга.Досега всеки, който ми е казал, че слуша "черно" се е оказвал напорист чалгар или просто човек, който слуша всичко по телевизиите и радиата и не може да каже друг стил.
Горко на меките чела!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Яс па слушам бело. Слушам го, не си го инжектирам!

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

То който слуша "черно" слуша и чалга.Досега всеки, който ми е казал, че слуша "черно" се е оказвал напорист чалгар или просто човек, който слуша всичко по телевизиите и радиата и не може да каже друг стил.

ха...не е вярно :P ако под "черно" разбираш рап - и аз слушам (Еминем, Мала Родригес), а чалга не харесвам по принцип (макар и там да се намират някои хубави песни)...
Suddenly I heard a tapping, as of someone gently rapping, rapping at my chamber door.

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Имам предвид израза "черно", който го употребява не е слушал особено много рап.

Друг въпрос е че след 13 годишна възраст рапа на рапа му е минал времето.

Edited by wutang, 02 декември 2009 - 02:06 .

Горко на меките чела!

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Друг въпрос е че след 13 годишна възраст рапа на рапа му е минал времето.

ха...стига глупости бе човек :P има рап и рап...има рап песни които са си чиста проба "ентъртейнмънт" и които не трябва да ги взимаш много на сериозно (както и при всички други стилове), но също така има рап песни с много добри и смислени текстове...така че това за "13 годишната възраст" не е много сериозно от твоя страна :)
Suddenly I heard a tapping, as of someone gently rapping, rapping at my chamber door.

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Мислих да ти отговоря с обширен коментар на тема хип-хоп, но не ми се занимава.Ще кажа само, че много добре знам, че има рап и рап, и че съм слушал доста хип-хоп.Има много рап групи, които са ми любими и бих отишъл на техен концерт, и точно тоя рап, за който ти говориш го слушам от страшно малък и знам за какво става въпрос.Ако мисилиш, че Еминем е в графата сериозен рап тогава нищо не разбираш от хип-хоп. :yinyang:
Горко на меките чела!

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts

Ако мисилиш, че Еминем е в графата сериозен рап тогава нищо не разбираш от хип-хоп. :yinyang:

ха...рап-специалист :reading: въй :facepalm4: :rofl: а иначе къде видя да казвам, че Еминем прави "сериозен" рап :dntknw:

Caspian

Caspian

Присъда: Пластмасова Глава

• Потребители
  • 133 posts
Всякаква, но сравнително лека. Не че отказвам метъл, просто няма да седна специално да слушам. На плеъра ми най-често има класическа музика и саундтраци на филми. И тук-там Лейди ГагаPosted Image
Но не харесвам чалга, уви.

Why not?

Niraeth

Niraeth
  • Потребители
  • 24 posts
Аз слушам пост гръндж, метал, рок, селтик. Най много се кефя на първото, на групи като Seether, Nickelback, the Age of Information, Three Days Grace. От време на време изпростявам с такива като Шон Пол и Лейди Гага и Каскада и тем подобни, после (особено заради Лейди Гага, което всъщност стана само веднъж) се чудех и се маех какво ме е било прихванало.

stiliyan66

stiliyan66
  • Потребители
  • 3 posts
:thumb: Преди 30 год.почнах с Пърпъл.И от там се почна Сабат,Рейнбоу,Снейк,КИС,Дио,Меноуър/После в казармата малко по-така със Слеър, Дестракшън, Криейтър, малко Металика. После дойде КИНГ ДАЙМЪНД.После бях на Хелоуин.След години открих Рапсоди. Освен тях Стратовариус,Хамърфал,Гама Рей,Найтуиш,Рамщайн. Първите албуми на Аморфис-прекрасни.А сега харесах Еквилибриум.
Слушам опера,любимата ми е Риголето.Също и Кармина Бурана. И Бургаски вечери

The Witch King of Angmar

The Witch King of Angmar

Кирил Петров

• Потребители
  • 28 posts
Слушам рок (Машина времени, Любэ и малко Beatles) , метъл (Sabaton, Nightwish и Maowar) и soundtrack-ове от филми и игри (LOTR и Star Wars са ми любими).

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
От руските най-много се кефя на ДДТ. :)
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Жан. Батист. Люли.

elle

elle
  • Потребители
  • 57 posts
Направо почвам да пиша "музикалната си история" щото просто няма да успея да се събера в 1 изречение :Д

Таа...Първата ми любов бях Пърпъл. Когато грамофона все още работеше (рест ин пийс грамофонче ;() постоянно въртях тяхната плоча. Последваха Флойд и Рейнбоу, а много голяма любов изглежда ми бяха и Нирвана и винаги ще си ги обичам^^
Също обожавам Металика, Доорс, Цепелин, Сабат, а за Куин да не говорим<3 Харесвам и работата на Ленън. Всъщност я боготворя :3
Пропуснах RHCP! И че харесвам джаза^^
Реших да изброя любимите ми групи, защото просто е немислимо да лепя етикет какъв точно стил музика слушам. : )
I'm not mad, I'm in a perfectly happy mood right now

PuddleOfmudD

PuddleOfmudD
  • Потребители
  • 10 posts

..Каквато пуснат по радио Витоша  :metal:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users