Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

БГ Толкин Фест 2008

• Please log in to reply
132 replies to this topic

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts

Posted Image

От 22 до 24 август 2008г., в зала "Съединение" на Исторически музей - Пловдив, ще се проведе четвъртият по ред Български Толкин Фестивал.
Информация за събитието, както и история за миналите фестивали, ще намерите на сайта на фестивалa.

Очакваме ви!
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Layrelin

Layrelin
  • Потребители
  • 83 posts
Поздравления към Ар и Петко за сайта, той е най-хубавия до сега.:) За къде сме без вас? ;)
Ná Elbereth veria le, ná elenath dín síla erin rád o chuil lín.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Пей сърце, август не е толкова далече :rolleyes: Искам ви всички там, щото се каня да идвам :Р

Ар, прав беше за ИЕ6 и Авант.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Има ме написана, има ме написана :teethqhq:
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Сайтът е толкова хубав, че ще се разплача.
The main thing in life is to know your own mind.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Не само че е хубав, но е и редовно допълван. Има-няма двайсет минути след като си казах какво искам да приказвам, видях темите обновени. Железни сте, евалла!

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts

Сайтът е толкова хубав, че ще се разплача.

Тъкмо и аз това си мислех! С такова умиление зяпах в екрана последните 10 минути... :wub: :bow: Не знам дали ще имам възможност да дойда, но от сърце ви пожелавам всичко най-хубаво и много положителни емоции на феста :)

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
На тия дати изпитите вече ще са минали :dance: Като нищо мога и да дойда. :wub: Само остава да се уговоря с кака Бъдъмба, че да има с кого да пътувам. Хубав сайт наистина :thumb:
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts

Ар, прав беше за ИЕ6 и Авант.

Благодарение на него, сайтът вече е гледаем и под IE6. ;p За Avant не знам, но най-вероятно не прави проблеми там. =)

Искам да обърна внимание на това, че програмата, която сме сложили, не е окончателна. :) С това имам предвид, че много ще се радвам, ако все още мислите върху Предложения за теми. :) Има нови идеи за Феста, нещата са в ход, тъй че, който има някакви хрумвания - нека ги споделя.
Все пак всичко това е за феновете. Важното е да го направим така, че да ни е уютно на нас. =)

Призовавам за активност. =)

P.S. Следете сайта от време на време, за да сте в крак с новините, защото ще го обновяваме периодично.
P.P.S. Елате повече. B)

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Сайтът претърпя няколко леки промени тази вечер. :)

Следете го за новости от време на време.

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
А някакъв час на откриването и на програмата няма ли да посочите, за ориентация поне? :unsure:

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Има повече от два месеца до тогава, има време да се уточнят тези неща ;)
The things one feels absolutely certain about are never true.

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
За момента само събираме лекции. Все пак те са основата на Фестивала.

Мисля, че сега е удачно време да обявя, че всеки може да се включи с лекция или представяне до 1-ви август, за да имаме после към 20 дни, в които да раздробим събраното на по 20, 25, 30мин. и прочее. Да е в смилаем вид за Феста, все пак. :)

Трябва да кажа и че събраните до 1-ви август лекции може да превишат лимита от време, с което разполагаме (а то е от 10 до 19:30ч.).
Надявам се да не се стига до там, но в случай на авария ще се предприемат следните мерки:

Във Форума ще се обяви примерна програма и ще се посочи колко лекции са извън времевия пояс.
- Ако някой от водещите прояви желание, представянето му може да:
а) Остане за следващия ден (за пикника).
б) Просто да бъде отменено.

За сега - толкоз. :)

P.S. Да добавя, че изписаното дотук се отнася за втория ден на Феста, 23 август, събота. :) Да се знае. =)

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts

Трябва да кажа и че събраните до 1-ви август лекции може да превишат лимита от време, с което разполагаме (а то е от 10 до 19:30ч.).
Надявам се да не се стига до там

Хах, що бе, то би било много хубаво, ако се съберат толкова много материали и ентусиасти ;)
The things one feels absolutely certain about are never true.

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Мда, би било прекрасно. =) Помниш какво беше миналата година, когато имаше дупка в програмата и трябваше да се "забавлява" публиката по някакъв начин, мисля? ;р
Хич не ми се иска да се стига до такива моменти отново. Но този път нещата ще са различни, спор няма. Само дано са различни за добро. :P

Честно да ти кажа, има една малка частица от мен, която иска да се съберат много лекции и да се чудим какво да ги правим. =) Малко мазохизъм, сещаш се. =))

Gil-Galad

Gil-Galad
  • Потребители
  • 205 posts
Мисля тази година да дойда, никога не съм ходил преди. Много ще се радвам да слушам лекциите и да се позабавляваме някъде.
Be not afraid of growing slowly, be afraid only of standing still.

Kireto

Kireto

Господарят на мрака

• Потребители
  • 32 posts
Досега не съм ходил на феста, но с приятелката ми най-вероятно ще дойдем. Еххххх, спомени от Пловдив)))

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Мисля, можем да дадем приблизителни цени за пътя и престоя и така да ориентираме тези, които се притесняват или недоумяват с колко пари могат да изкарат Феста. Става дума тук да го споменем, не да го публикуваме в сайта :rolleyes:

Например, приемлив компромис откъм цена май е хостелът, където с други 10-12 толкинисти в стая можете направо да си разиграете празнуването на Билбовия рожден ден или пренощуването в Последния Удобен Дом. Там беше към 15 лвл на легло, нали?
Пътят отиване и връщане с автобус няма да е повече от 40лв. (преди седмица ми излезе толкова). До Варна може да е повечко, а от София е по-малко.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Да, 15лв. на легло беше в PBI Hostel, но момичето там каза, че шефовете й уж си били запазили стаята за август. Тази седмица ще ходя там да питам все пак дали не можем да го запазим, защото мястото е уникално. =) След това ще пиша тук, даже и снимки ще взема да направя. :)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
PBI много ми хареса - беше си едва ли не домашно. Дано да има как да стане. А, да... запазете ми горно легло!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users