Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Толкин Фест 2011, София, 22-23 септември

• Please log in to reply
113 replies to this topic

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Царе сте, много ви се радвам :) Направо ми оправихте кривото настроение.

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Аз по някое време днес ще започна да пускам снимките, имам и клипчета, но не знам кога ще ги кача. Освен това ще пусна в съответната тема информация за темата си от Феста (която сигурно ще излезе по-подробна от самото представяне, защото там гледах само да пусна музиката без да говоря много).

Вчера беше страхотно, особено в изоставената хижа :thumb: Ааа, сега се сетих, трябва да проверя за кредитните карти! Да видим ще трябва ли да се обаждаме в полицията... :ninja: (който е бил вчера, знае за какво говоря :D )

А Боян и аз трябва да си сложим по един банер "Единствените ТРЮ Толкинисти!" в подписите :tooth:

Впрочем, аз вече почнах да мисля за организацията на следващия Фест...

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Как ме е яд, замалко да стана и аз ТРЮ толкинист! :D Калинке, ЧРД на патерици, да ми се невиди. Чакам снимки, а малко по-късно ще ви споделя една идея за следващия фест, за която някои от вас трябва да участват.
The main thing in life is to know your own mind.

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Снимките от първия ден са качени тук, но останалите ще се забавят, защото имам проблеми с нета и браузъра. Дори от този албум три снимки не са се качили по някаква не съвсем ясна причина. Подозирам, че има нещо общо с прекъсването на уайърлеса. За да кача останалите снимки, които са много повече от тези, трябва или уайърлеса да спре да прекъсва (което едва ли ще стане) или кабела да заработи (което може би ще стане когато Венера влезе в дванайстия си дом, Юпитер и Марс се подредят в права линия и Луната е в последната си четвърт, ако бог Тор е особено благосклонен).

Все пак ще пробвам да кача и снимките от втория ден, пък да видим...

П.П. Нарочно не съм тагвала никого - който иска, да се тагне. Двете общи снимки изобщо не са се получили, не помня кой ги прави, но е трябвало да изключи светкавицата. Аз се пробвах да ги оправя на фотошоп, но нищо не се получи - ако някой смята, че може да ги подобри, да се чувства свободен да ги свали и да действа. Качвам всичко с висока резолюция, така че ако някой сваля, по-добре да сваля с Download бутона.

П.П.П. Благодаря ви за пожеланията :blush:

Edited by kalinka, 26 септември 2011 - 11:34 .

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts

Фестът беше супер. :)
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Ааа, браво за клипчето :)

Ето снимките от втория и третия ден.

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Еее, супер :)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Калинке, дай линкове за хората, дето нямаме фейсбук и не искаме да имаме :Р
The main thing in life is to know your own mind.

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Ъъъ, ти не виждаш ли албумите така? О.о Уж съм ги направила публични, или вече трябва да си регистриран, за да виждаш изобщо снимките?

Ааа, разбрах какъв е проблема. Пробвай тези линкове:

Ден първи
Ден втори
Ден трети

Ако и така не виждаш снимките, ще започна да ги качвам другаде, но това ще отнеме адски много време.

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Извинявам се за двойния пост. Ето снимките от четвъртия ден, ето и публичния линк за хората без фейсбук.

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Жалко, че не можах да дойда на следващите дни. Явно се е получило идеално, обичам като стане така.

Я вижте нещо като интервю :)

И, Калинке, успех догодина!

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Надявам се и вярвам, двамата носители на традицията на този Фест - живата му памет, още - не съжаляват, че изкарахме докрай по замисления път :)

Ще се опитам тази седмица да подбера снимки и да ги кача в Пикаса, за гледане от всички. Ако не стане, най-късно другата ще е.

А, Маноле, догодина, ако - да не се случва - ножът пак опре до кокала, знаем кой ще спасява положението ;)

П.П. Щом сега се шегуваме, това е ясен показател, че Празникът беше повече от хубав.

Edited by bdk, 12 октомври 2011 - 02:47 .

32

bdk---rohan.jpg

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Не ми било "най-късно другата", най ми било по-другата. Със закъснение, ето и от мен подборка спомени.

32

bdk---rohan.jpg

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Ооо, много хубави снимки :) На част от тях дори съм излязла добре... ^_^
А снимката с партизанката ще получи почетно място редом до хелоуинските ми снимки със суичъра на СССР :tooth:

Edited by kalinka, 12 октомври 2011 - 06:21 .

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users