Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

ОСМИ БЪЛГАРСКИ ТОЛКИН ФЕСТ

• Please log in to reply
124 replies to this topic

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
За мъжките тениски - тениските и материалът ще са същите като тези от предишния Фест (всъщност, предишните 3 феста). За дамските (и дали ще има изобщо такива, защото от фирмата, която прави щампите и трябваше да осигури и тениските казаха, че нямат налични, та трябва да търся за 2 дни време) ще уточня по-късно.

Edited by Corwin, 02 май 2012 - 08:56 .

'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Не знам за другите, но аз не държа да има дамски тениски. Т. нар. "мъжки" като цяло са по-удобни. Дори да има дамски, вероятно ще си поръчам и от двата вида. Всъщност, нали можем да поръчваме по повече от една тениска?

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

Не знам за другите, но аз не държа да има дамски тениски. Т. нар. "мъжки" като цяло са по-удобни. Дори да има дамски, вероятно ще си поръчам и от двата вида. Всъщност, нали можем да поръчваме по повече от една тениска?

Да, но е добре да стане бързо (до петък сутринта), ако са в цвят, различен от черния и белия - дори и да не знаете още какви щампи искате - просто тогава трябва да съм купил вече самите тениски.

Edited by Corwin, 02 май 2012 - 10:14 .

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Аз не искам цветове, различни от черния и белия. Предпочитам класиката. :D Нося S или XS, но няма как да кажа колко точно тениски искам и дали черни или бели, преди да съм видяла всички щампи.

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Ново обявление относно тениските :
Ако някой иска цвят, различен от черния и белия, нека ми напише на лично цвета и размера на фланелката, дори и да не си е избрал щампа!!! Това се налага, защото в петък трябва да съм закупил вече фланелките. Утре цял ден ще обикалям за фланелки и ще проверявам периодично личните си съобщения във фейсбук и форума, за да реагирам възможно най-бързо! Извинявам се за екстремната ситуация, но не я предвидих :)

Аз не искам цветове, различни от черния и белия. Предпочитам класиката. :D Нося S или XS, но няма как да кажа колко точно тениски искам и дали черни или бели, преди да съм видяла всички щампи.

Да, това няма да е проблем, аз черни и бели ще купя определен брой, така че не зависи особено.

Finarfin

Finarfin
  • Потребители
  • 667 posts
Фланелката е страхотна. На място от всички варианти, които пуснеш тук ли ще се продават или само от един определен?
Rogue's Gallery

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

Фланелката е страхотна. На място от всички варианти, които пуснеш тук ли ще се продават или само от един определен?

Ами, едва ли ще са всички. Вероятно два модела, не знам още в какво съотношение. Зависи какви отзиви има за всяка фланелка до понеделник (когато ще трябва да пратя файловете с щампите). Но очаквам, че ще бъдат два модела, всеки съответно в черно и бяло.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Аз искам бяла женска, но за размер не съм сигурна дали S или M. Щампа ще си избера като пуснеш повече :Р
The main thing in life is to know your own mind.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Промяна в цената на фланелките. Тъй като от фланелките, които беше предвидено да използваме, вече не се прозвеждат черни, трябваше да потърся друга алтернатива. Тази алтернатива обаче качва цената на фланелка на 12 лв. Искрено се извинявам за този мой пропуск да оставя фланелките за последния момент! Ако някой има проблем, може да отмени поръчката си!

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Вторият вариант. Гръб - руната на Толкин.
Posted Image
Posted Image

Edited by Corwin, 04 май 2012 - 07:21 .

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Втората черна е по-добра, определено. Даже може би ще си поръчам такава.

Едит: Макар че стои малко странно, звездата с крепостта върху нея... и тези, ъъъ, линии, които излизат между лъчите на звездата, стоят особено странно.

Втори едит: Гледам във фейсбук някой е предложил да сложите звездата над крепостта. Това не звучи зле като идея, но не съм сигурна как би изглеждало на практика.

Edited by kalinka, 03 май 2012 - 03:49 .

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Ако някой иска да участва във филма за Толкин фестовете, може да заповяда в 9:00, на 12ти Май, събота, входа на Военна академия в София. Ще има кратки интервюта на различни теми, всеки, който е бил на поне един фест и има какво да сподели, е поканен.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Интервю в една местна медия :)

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Трейлър на филма, който ще се прожектира в края на съботния първи ден:

Все още можете да давате своите предложения за Феста!!!

Edited by Corwin, 08 май 2012 - 09:43 .

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Относно този филм и тук ще кажа, че в събота, 12ти май, в 9:00 часа ще съм на входа на Военна академия, за да снимам всеки, който иска да участва във филма (и е бил поне на един фест, за който има какво да сподели).

А едно мое предложение за феста, което все още важи, е да направим едно малко четене, за който иска, на писмата на татко Коледа. Намери, ако ти е възможно, някаква коледна шапка, която да седи на главата на този, който чете. За всеки случай, ако решим да го правим.
The main thing in life is to know your own mind.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1767 posts
Това с шапката не е ли Хогуортска практика (:

Трейлърът КЪРТИ! Нямам търпение за 19-ти (:
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Хотелът Елеганс, където ще сме настанени, отвън:

Posted Image
Posted Image

Как да стигнете:
- ако пристигате с влак - слизате от влака откъм сградата на гарата. Тръгвате надясно по булеварда, успореден на ЖП линията (Васил Левски). Вървите 300 м. до кръгово движение, където Васил Левски се слива с пътя за Пловдив (булевард България). Хотел Елеганс е във ваше ляво, до самото кръгово, пресичате двата булеварда и сте там;
- ако пристигате с автобус от Пловдив, два варианта:
слизате на първата спирка в града (на булевард България, отдясно има едно поле и квартал с блокове), продължавате по булеварда и след 500 метра стигате гореспоменатото кръгово движение. Хотел Елеганс е във ваше дясно;
слизате на втората (и последна) спирка на автобуса (автогарата), излизате на улицата, по която сте дошли (Васил Левски), и тръгвате обратно по нея. Вървите, докато не ви свърши булеварда в гореспоменатото кръгово след около 700 метра;
- ако пристигате с автобус от София (за Смолян) би трябвало за вас да важи първия вариант. Не съм 100% сигурен, питате шофьора;
- ако пристигате с кола:
от Пловдив/София - влизате в града и шофирате до първото кръгово движение, което видите. Хотелът се намира във ваше дясно след като го пресечете;

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Двойните стаи:

Posted Image
Posted Image
Posted Image

Някои са с вана, други - с душ. Не знам точното съотношение.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
http://www.asenovgra.../824/index.html - Богата галерия на бар 'Кошипраим', където май ще има афтърпарти :)

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Това е много повече, отколкото един Скиталец може да си мечтае, мастър Коруин. =)

Нарви, радвам се, че ще се присъединиш. :)

Фин, ние сме двама. Ще има ли място в колата за един гондорец и един урук?
защото моят гарван е зелен

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users