Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Сънища от Арда

• Please log in to reply
No replies to this topic

Ammit

Ammit

Fallen Noldo

• Потребители
  • 216 posts
Всеки тук трябва да е сънувал глави или герои от историята на Средната земя, тези сънища може би дори са били красиви и интересни. Тази тема е за да ги споделим, независимо дали са скорошни или по-стари. Доукрасявайте и разказвайте или само описвайте какво е било, както намерите за добре.

Разказвала съм в един от първите си постове тук как сънувах битката на Финголфин и Моргот. Тоя сън ме потресе за доста време напред. Миналата нощ обаче изживях същински катарзис от подновен шизофреничен Феанатизъм. Действието се развиваше в неопределено време, всъщност дори ме е шубе, че всичко се случна в момента, тоест се е случило миналата вечер. Ето какво стана, леко примесено с разсъждения:

Spoiler

But do you know that the Eldar say of Men that they look at no thing for itself? That if they study it, it is to discover something else; that if they love it, it is only because it reminds them of some other dearer thing?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users