Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Излезе на пазара колодата на Толкин

• Please log in to reply
47 replies to this topic

Ганима

Ганима

fairy-tale

• Потребители
  • 106 posts
http://www.bard.bg/promotions/text/210
"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Оооо, веднага отивам по книжарниците!
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
На каква цена върви колодата?
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Направо кажете къде из София може да се купи, който е по-наясно.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Estel

Estel

Edain

• Потребители
  • 352 posts
Ми то хубаво ама някои ако толкова се кефи на карти да започне да игрae(събира)картите които са подобни на Magic The Gathering ,но са направени по ЛОТР!
Ónen i-Estel Edain,Ú-chebin Estel anim.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts

Ми то хубаво ама някои ако толкова се кефи на карти да започне да игрae(събира)картите които са подобни на Magic The Gathering ,но са направени по ЛОТР!

Хехе... тук говорим за "наши" си карти, рисувани от наши фенове, за нещо по-... как да го кажа, все едно да сравняваш бирата на Старика с някакви далечни гондорски питиета. :tooth[1]: "Не всяко злато сияе", но и "не всичко, дето сияе, е злато". :rolleyes: Аз не съм привърженик на идеята, че щом е LotR или Star Wars, трябва да го имам на всяка цена, но тези карти ще ги имам, защото ме кефи идеята. Нищо, че не играя карти:)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts

http://www.bard.bg/promotions/text/210

Чудесно! :) Поздравления на хората, които се захванаха с този проект, че и го реализираха :Р Картите изглеждат прекрасно със сигурност ще си взема едно тесте :)

А колко бройки са пуснати в продажба?

На каква цена върви колодата?

4лв. на книжния пазар и 3лв. ако си поръчаш колодата от сайта на Бард.

Е то тея много скъпи, пък и не са с рисунки, а с кадри от филма, доколкото знам. И нямат много общо с традиционните карти за игра :)
The things one feels absolutely certain about are never true.

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts
Иииихаа! Ееехаа!
Да ни е честита, най-сетне, страшно се радвам, утре търча към панаира на книгата да си направя подарък (и не само за деня на детето ;) :P :D)
Бъдете щастливи!

:)
"Животът е като тънко въже, по което трябва да се придвижваме, без да губим равновесие. Задачата е да се научим да сме гъвкави, защото, ако стоим непрекъснато изпънати, ще паднем. Трябва да имаме самочувствие, да се обичаме. Пея за уникалното във всеки един от нас и за умението да сглобим различните парчета от себе си." Сара Тавареш

Estel

Estel

Edain

• Потребители
  • 352 posts
Значи ясно за кои карти иде реч по принцип ако ги намеря ще си ги купя(ех тоя белот по цели нощи).Иначе аз сам играл Magic The Gathering и като играч сам виждал и за Властелина значи не точно кадри зависи от картата.Наистина с тях белотец,покер и тн неможеш да поиграеш,но просто споменах за това защото са готини и имат колекционерска стоиност някои от тях виждал сам карти по 500-600 евро една!
Ónen i-Estel Edain,Ú-chebin Estel anim.

Ганима

Ганима

fairy-tale

• Потребители
  • 106 posts

А колко бройки са пуснати в продажба?

Грахче беше писала в УА, че са 1000.

Картите принципно не ги харесвам, ама от тeзи ще си взема и от двата цвята :).
"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
И аз искам да поздравя художниците за успешната работа :thumb:

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Евалата, Ви казвам!
Вече и аз ще се присъединя към огромното семейство на сваркаджиите с новите и подобрени карти за игра Толкинки :)

Още веднъж - браво! :)
Най-готиния подпис

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Карти тип MtG няма да събирам, ако ще и да са по Толкин... Първо са спекулации с творчеството и второ са бездънен кладенец, който сами ти смуче паричките.

Бтв, през сайта ако ги поръчаш са 3лв, обаче плащаш още 3лв отгоре за доставка <_<
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Gil-Galad

Gil-Galad
  • Потребители
  • 205 posts
Видях тази тема и веднага си ги поръчах. Много ми харесаха, видях ги във Варна на панаира на книгата :) Едва ли ще играя много-много с тях, по-скоро ще ги паза за ергенското си парти :tooth[1]:
Be not afraid of growing slowly, be afraid only of standing still.

Nerdanel

Nerdanel

Runic Kabbalist

• Потребители
  • 28 posts
Неска един приятел ми ги поднесе като извинение за един гаф, който направи...опредлено бях много довлна. Едва ли ще играя с тях (въпреки че белот играя често) По-скоро ще си ги пазя чистички. Няма да давам на някакви навлеци да ми ги цапат :)
I will bring them keys to eternity, on this ladder they all will come back to me
When they rise up, soon they will fall again like the angels, waiting for a descent

Цък

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
А, евентуално, ако не сме жители на столицата, само с поръчка по интернет ли може да си ги купим ? Някаква представа, какво и дали въобще ще има разпространение извън София ? :rolleyes:

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
То аз и в София не можах да ги намеря. Панаира на книгата свърши вчера и го изтървах, по книжарниците ме гледаха неразбиращо, а на пл. "Славейков" по-неадекватните вместо карти ми предлагаха някакви лепенки, а останалите бяха просто в неведение по въпроса. Най-накрая в "Хеликон" ми казаха, че щом са ги пуснали толкова скоро, ще минат няколко седмици, докато ги разпространят на книжния пазар :glare:
Може би в Magic World ги има, но като минах оттам беше затворено.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts

А, евентуално, ако не сме жители на столицата, само с поръчка по интернет ли може да си ги купим ? Някаква представа, какво и дали въобще ще има разпространение извън София ? :rolleyes:

Сам е отговорил ето тук - последното мнение. ;)
Спокойно - задава се Толкин фест - сигурна съм, че за всички ще има. ;)
Както каза Грах - засега са 1000 бройки - да видим дали ще се харесат на публиката, ще има ли интерес и т.н. и оттам нататък ще има издаване.. навярно. :rolleyes:
Поздрави!
"Животът е като тънко въже, по което трябва да се придвижваме, без да губим равновесие. Задачата е да се научим да сме гъвкави, защото, ако стоим непрекъснато изпънати, ще паднем. Трябва да имаме самочувствие, да се обичаме. Пея за уникалното във всеки един от нас и за умението да сглобим различните парчета от себе си." Сара Тавареш

History

History
  • Потребители
  • 135 posts
Тия карти са много подходящи за Мафия :D

Gil-Galad

Gil-Galad
  • Потребители
  • 205 posts
Моите дойдоха днес, в часа по математика :D и помолих куриера да ме чака пред училище. Според мен да се поръча от издателството е удачен вариант, дори и за тези в по-големите градове. Донесоха ми ги на втория ден :)
Be not afraid of growing slowly, be afraid only of standing still.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users