Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Разни неща...изделия, настоящи проекти и какво ли не..

• Please log in to reply
12 replies to this topic

pablo3

pablo3
  • Потребители
  • 7 posts
Здравейте, това съм аз......ето някой неща, върху които съм работил.... дизайн, разни изделия, идеи – http://www.solo-form.blogspot.com . В тази галерия също може да ги видите нещата, където Ви е по-удобно там - http://www.pavel3.deviantart.com/gallery. Поздрави на всички ;) и ми е приятно да съм тук при вас, понеже определено съм привърженик на този тип неща.... особенно от към страна на чисто филмовата част - визия, концепция на филма, създаването прототипите на героите, разработките и концептуалните и художествени идеи, използването на технологии и материали, специални ефекти....:)

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Абе к'ви са тия ботове напоследък?
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

pablo3

pablo3
  • Потребители
  • 7 posts

Абе к'ви са тия ботове напоследък?

Къде го видя....???????????

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Не съм сигурен трябва ли да отговарям на това. Това е Толкин форум. :teethqhq: Този форум не е за изкуство - най-малко пък този подфорум. Има си Скокливото пони. +Това:

понеже определено съм привърженик на този тип неща.... особенно от към страна на чисто филмовата част - визия, концепция на филма, създаването прототипите на героите, разработките и концептуалните и художествени идеи, използването на технологии и материали, специални ефекти...

Към кой тип неща по-точно? Форум за Толкин. Точка. :D

И WTF?! "Това съм аз..." Кое си ти?

Edited by Sparrow, 16 март 2012 - 06:50 .

Posted Image

pablo3

pablo3
  • Потребители
  • 7 posts

Не съм сигурен трябва ли да отговарям на това. Това е Толкин форум. :teethqhq: Този форум не е за изкуство - най-малко пък този подфорум. Има си Скокливото пони. +Това:

понеже определено съм привърженик на този тип неща.... особенно от към страна на чисто филмовата част - визия, концепция на филма, създаването прототипите на героите, разработките и концептуалните и художествени идеи, използването на технологии и материали, специални ефекти...

Към кой тип неща по-точно? Форум за Толкин. Точка. :D

И WTF?! "Това съм аз..." Кое си ти?

Това АЗ си има име Павел Влахов......да прав си за едно не е форум за изкуство, но пък начин е да се представиш в макар и така, възможно е и да е странен начина не отричам и това също. Да кажем ,че и аз харесва може би не толкова крайно , но тематиката за тези неща ми допада.....както и да е :). Все пак ми е притно да се запознаем, влязъл съм представил съм, нямам намерение да се заяждам не обичам безмислени спорове........ако нещо има нередно сигнализирай и да ми изтрият поста нищо против, не съм се засегнал. Под тип неща разбирай начина на интепретация на книгите на Толкин, фантастичното и приказното....да кажем, че тези филмирани образи, концептуалните разработки на сцените са парвени художници, моделисти, дизайнери по продукцията и т.н. ....... с идея и цел и точно този тип работа да кажем и всичко около идеята Толкин и поредицата от филми на П.Джаксън ми привлича вниманието....неговия поглед и въображение. Нищо лично, изразявам мнение, не като капацитет по темата ТОЛКИН, а като привърженик на идеята за представянето му през малко по-комерсиален и достъпен поглед.....мнение, с което не задължавам никой. Точка ;)

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Какво точно е "bail boat fishing"?

p.s. Първоначално си помислих, че е някаква артистично направена кутия за сирене... но не се връзва нито с името си, нито с Толкин :teethqhq:

Edited by Gortaur, 16 март 2012 - 10:14 .

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Здравей, добре дошъл! Как попадна на форума? :)
The main thing in life is to know your own mind.

pablo3

pablo3
  • Потребители
  • 7 posts

Какво точно е "bail boat fishing"?

p.s. Първоначално си помислих, че е някаква артистично направена кутия за сирене... но не се връзва нито с името си, нито с Толкин :teethqhq:

...а това ли :D:D:D....да вътре наистина има място за доста неща дори и за сирене, но обикновено в него слагат царевичка :D:D:D Ами Bait Boat Fishing е рибарска лодка за захранка, малки продукти са, това е един продукт за едни доста запалени хора....ама много, получих го като поръчка и сега даже трябва да го изработвам скоро. Продуктовия дизайн дори и това включва, с една дума...всичко.....еми това са просто част от нещата, които правя и се занимавам...просто продуктов дизайн, другото си е скулптирани модели, приложни изкуства...Специално това чудо няма общо грам даже с Толкин, съгласен съм напълно ;), може би трябва да изработя някой модел от полимерна глина на някое от създанията на Толкин, това вече би било интересно мисля или да се пусна с някоя друга рисунка или идея ;)

pablo3

pablo3
  • Потребители
  • 7 posts

Здравей, добре дошъл! Как попадна на форума? :)

Благодаря ;)...ами какво да ти кажа, интересен форум е, мисля че с интересни хора , иначе не бих ви досаждал определено....Както споменах, наистина ми допада идеята за Толкин и приказния му свят настина, но не претендирам да съм толкова колкото вас запален, но наистина ми харесва това. С времето може да ви покажа някои неща като изработени на тази тематика неща...така че се надявам по моя начин първо да се представя по достъпно и най-вече като за такъв форум. Извинявам се ако съм влязъл по-малко по.....как да кажа...приказно странен начин :D. Наистина ако нещо съм сгафил или съм прекалил, приемете извиненията ми , дори и човека , който най горе може би с право ме подкрара :blush::blush:. Поздрави.

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Просто сметнах, че си бот, който рекламира нещо, защото сякаш почна от никъде. Иначе добре дошъл.
Posted Image

pablo3

pablo3
  • Потребители
  • 7 posts

Просто сметнах, че си бот, който рекламира нещо, защото сякаш почна от никъде. Иначе добре дошъл.

Благодаря ти и от мен здравей;).....дано нещо и аз не съм бил прекалено, за което се извинявам........Да прав си, защото наистина с тези линкове е малко като реклама, но намеренията ми специално в този форум не са такива и не мисля, че тук е и мястото за тава. Занимавам се с дизайн и изкуство, но пък какъв по-добър начин хората да те възприемат.....Малко по-особен начин за представяне е, но наистина не исках да звучи като реклама....Знам какво е да се накачулят един куп ботове и да оспамят темите, определено ниога не съм крил кой съм и какво правя.....най-малкото исках да съм някой досадник. Поздрави и благодаря за приемането ;):)

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Хубаво е да се занимава човек с изкуство... извинявай, че обърках лодката с кутия за сирене.:facepalm1:

Добре дошъл във форума!

Edited by Gortaur, 17 март 2012 - 08:27 .

pablo3

pablo3
  • Потребители
  • 7 posts

Хубаво е да се занимава човек с изкуство... извинявай, че обърках лодката с кутия за сирене.:facepalm1:

Добре дошъл във форума!

Благодаря, а няма проблем ;)......плуващия Робокоп ще го видим, дали ще успее да излъже шараните, даже на единия му казах да си сложи и фотоапарат за да ги снима рибите докато му намигат :P :P. Благодаря пак за посрещането ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users