Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

* Тест - фентъзи расата на вашия герой *

• Please log in to reply
53 replies to this topic

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 989 posts
Благороден вампир излязох пък от този тест (Най-добре написаният и забавният тест, който съм правил - искрени поздрави на Гадината!). Добро > зло 40%, демонската кръв е 37%, а титанската 10%. Бях рицар в началото, после станах варварин, после пак рицар за малко и накрая вампирясах. Не знам що?! :lol: Ама ми харесва титлата и ще взема да я взема. Ако и да не знам сложните формули, дето се ползват, ще се доверя!

32

bdk---rohan.jpg

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Харесва ми, че изглежда има равно разпределение на "алймънтите", а не че всички сме набутани в една очевидна раса. :)

Обаче или има бъг в системата или външността на Богдан много лъже и ще трябва да внимаваме с него отсега нататък. :lol:
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Nell_Mortensen

Nell_Mortensen
  • Потребители
  • 4 posts
Започнах с благороден елф, после станах горски елф, след това човек рицар, но на финала благороден вампир. Добро-зло 39%, демонска кръв 50%, титанска 10%.
I see in your eyes the same fear that would take the heart of me...

EamaneAlcarin

EamaneAlcarin

Нейна Милост

• Потребители
  • 198 posts
аз съм Горски елф
"А Ниена се изкачила по Езелохар и със сълзи измила скверните следи на Унголиант;и скръбна песен запяла за болките на света и Помръкването на Арда."

Ireth

Ireth
  • Потребители
  • 13 posts
Много готин тест!

До колкото какво съм аз:
Горски елф

добро -> зло 30 %

Демонска кръв - 13%
Титанска кръв - 10%
" Опасна работа е да излизаш през вратата, Фродо - повтаряше той. - Само да стъпиш на Пътя, кой знае накъде може да те повлече, ако не си пазиш краката... "

Caspian

Caspian

Присъда: Пластмасова Глава

• Потребители
  • 133 posts
Човек Рицар
Добро - зло - 33%
демонска - 27
титанска - 17
Why not?

Char

Char

Charyou tree

• Потребители
  • 82 posts
Аз съм благороден вампир. (с колебания към човек рицар :д)
Добро--> зло- 44 %.
демонска кръв- 43 %.
титанска кръв- 17 %.

Благодарности на Проклетата гадина и помощниците му- много се забавлявах, правейки теста.
What I am to you is not what you mean to me.
You gave me miles
and miles of mountains
and I `ll ask for the sea.

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Човек Варварин :passifier:

Axeny

Axeny
  • Потребители
  • 21 posts
Аз съм Човек Варварин. Добро --> зло ми е 57% . Демонска кръв 33% и 30% титанска кръв
He shall spill out the blood of those who call themselves Aiel as water on sand, and he shall break them as dried twigs, yet a remnant of a remnant shall he save, and they shall live.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

Аз съм Човек Варварин. Добро --> зло ми е 57% . Демонска кръв 33% и 30% титанска кръв

Умри, варварино! :guns: :medieval: :hang: :dead-and-buried:
Приеми Христа или умри от меча ми!
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Хах, интересно.На женския тест се получи Благороден Вампир 36%добро->зло,40% демонска и 17% титанска кръв :)

Edited by Gortaur, 10 януари 2010 - 04:22 .

Maxwell Lannister

Maxwell Lannister
  • Потребители
  • 9 posts
"Благороден Вампир"
добро -> зло 41%
демонска кръв-40%
титанска кръв-17%
Искрени поздравления за теста-определено е най-добрият "кой съм аз"-тип тест,който съм чел.
P.S Днес се регистрирах във форума и искам да изкажа радостта и гордостта си,че и аз станах част от Българският Толкин Форум!

Edited by Maxwell Lannister, 23 януари 2010 - 01:21 .

Hear me Roar!

europefan

europefan
  • Потребители
  • 115 posts
Аз се оказах благороден вампир, което е странно, защото от фентъзи расите най ми допадат ...... хоратаPosted Image Но все пак е по - добре от появилото се по едно време див оркPosted Image Поздравления за теста. Забавен е!

Edited by europefan, 28 януари 2010 - 12:29 .

Winter is coming

Дървобрад

Дървобрад
  • Потребители
  • 30 posts
Оказва се , че съм " ЧОВЕК варварин "
Добро >>> Зло = 51%
Демонска кръв 27%
Титанска кръв 37%
Каквото и да означава всичко това .
“Днес мнозина от моя народ са досущ като дървета и само нещо голямо може да ги разбуди; говорят само шепнешком. Но някои от моите дървета са станали гъвкави и много от тях умеят да разговарят с мен. Разбира се, елфите го започнаха – да разбуждат дърветата, да ги учат да разговарят и да изучават дървесния им език. Древните елфи открай време искаха да приказват с всичко живо. Но после дойде Великият мрак и те заминаха отвъд Морето или избягаха и се скриха в далечни долини и запяха песни за дните, що вече не ще се върнат. Никога. О, да, да, имаше едно време безкраен лес оттук до Лунните планини, а тук бе само Източният край. Волни дни бяха тогава! В ония времена можех цял ден да бродя и да пея, без да чуя нищо друго освен ехото на собствения си глас из гънките на хълмовете. Горите бяха като в Лотлориен, само че по-гъсти, по-силни, по-млади. А ароматът на въздуха! Понякога по цяла седмица само дишах.”

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users