Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Четенето в БГТФ

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Тук можете да питате всичко, което ви интересува. Приемам предложения и критики, за да стане този форум приятно за вас място :)
За да не се повтаряме, все пак вижте първо тази тема.
The main thing in life is to know your own mind.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Приемете извиненията ми, но аз се изгубих в превода. Предпочитам индивидуалното четене тип "от всичко по малко, когато ми се прииска" и, разбира се, безредните коментари, а не подредените по глави. Това е художествена литература, не е Талмудът. Подходът трябва да бъде творчески хаотичен. Или поне моят не би могъл да бъде друг.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Ама разбира се, разбира се. Всеки да прави каквото си иска, когато си иска в свободното си време. Аз тук се опитвам да поддържам форум :)
The main thing in life is to know your own mind.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Правилно :)

Pavlina

Pavlina
  • Потребители
  • 264 posts

Приемете извиненията ми, но аз се изгубих в превода. Предпочитам индивидуалното четене тип "от всичко по малко, когато ми се прииска" и, разбира се, безредните коментари, а не подредените по глави. Това е художествена литература, не е Талмудът. Подходът трябва да бъде творчески хаотичен. Или поне моят не би могъл да бъде друг.

Абсолютно. Може би само им асмисъл да е конкретизирано по книга.
"По-добре да бъдеш малка светлинка, отколкото голяма сянка"

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Ъъъъ не. Литературата не е хаотична. Науката за нея пък още по-малко. :blink:
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Никой не ви кара да обсъждате всяка глава. Просто като попаднем на нещо, по което имате мнение - напишете го. Пък може да се зароди и някоя отделна голяма тема.
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Ъъъъ не. Литературата не е хаотична. Науката за нея пък още по-малко. :blink:

Знаеш, че по този въпрос сме братя (или поне брат и сестра) по оръжие (или поне по писалка) :) Имам предвид по-конкретно, че тази нехаотичност се проявява в хаотични моменти. Тоест откривам в себе си невъзможност да се организирам и да пиша мотивирани мнения, когато трябва, а не по принцип. Иначе си виждала нечитабилните ми, но надъхани опуси по литературовъдно-феноидно-фанатични теми от рода на това защо, аджеба, Гимли е лудо влюбен в Галадриел.

Горната забележка за разделението на внимателния поглед по книги също ми допада.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users