Jump to content

Welcome to
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

• Please log in to reply
32 replies to this topic

Elven

Elven

iPuh

• 861 posts

Хей хей. Разгледах днес снимки, много хубаво изглежда всичко! Поздравления на Асен за поредната година усилия. Като гледам съжалявам особено много ако сте играли тази игра по Света на Диска и аз не съм била там, за да ви бия :Р Рохански пощи?

The main thing in life is to know your own mind.

Corwin

Corwin
  • 1057 posts
Бях Дървобрад след индустриалната революция в Рохан.

'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

bdk

bdk

-

• 989 posts
Ето и тук връзка към малко снимки от втората вечер и третия ден - https://picasaweb.go...212159/06080913

32

bdk---rohan.jpg

Corwin

Corwin
  • 1057 posts
http://www.youtube.c...eature=youtu.be - пой изпълнението 'Балрога срещу Глорфиндел' :)
http://www.nbtv.bg/?...37cbd1ae4003f9b - '90 минути' от 09.09. някъде в края моя милост говори за Толкин Феста. Лошото е, че чак на място разбрах, че телевизията е на Гергов, та в предаването ме предхождат около 65 минути бесепарска пропаганда :)

bdk

bdk

-

• 989 posts
Асене, доста спокойно говориш пред камера! Само, филмът излиза след 3 месеца, но карай  :)

П.П. Извинявай, Маноле, че помислих, че ще ми напишеш някаква простотия (разбирай ругатня, па макар и весела), а всъщност ти си отговори правилно на въпроса единствен! И другите участници (а и останалите) - извинете ме, че въпросите попречиха да стане равностойна и оспорвана игра.

Edited by bdk, 09 2013 - 10:36 .

32

bdk---rohan.jpg

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• 4797 posts
Кое, за буквата "п" на тенгвар ли? Божке, ми че аз си пиша бележки по полетата на книгите на български, ама с тенгвар и после сам едва си ги разчитам. Как така ще те ругая за такова нещо.

Edited by Menedhel, 10 2013 - 12:01 .

Corwin

Corwin
  • 1057 posts
Асене, доста спокойно говориш пред камера! Само, филмът излиза след 3 месеца, но карай  :)

Тва е, щото не мога да броя до 12... Мисля, че е крайно време да се чуя и аз :D

Edited by Corwin, 10 2013 - 02:39 .

bdk

bdk

-

• 989 posts
Не Маноле, за това че ти казах, че "ще (ми) напиш някоя простотия сега, знам те аз", пък всъщност само ти отговаряше сериозно и то правилно.

Но пък пак имаше и веселба в тая игра, което беше хубаво :)

Четенето и самата поема за битката при Молдън бяха също много силни и в духа на това, което ни събира! Даже ми хрумна, че може да се правят такива четения по-често (може тукашното "четене" да се довърши/повтори и на явни сбирки).

А иначе, в този ред, Пирин и Рила, музиката от четирите филма и накрая фестът ми възвърнаха апетита за толкинознание (по-основно в раздел еазнание, но (съвсем) не само), който беше поизчезнал неочаквано (и неприятно, веднъж установявено) за мен в последно време.

Edited by bdk, 13 2013 - 01:46 .

32

bdk---rohan.jpg

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• 4797 posts
Е, че как, то това четене е в основата на всичко. За мен беше удоволствие, а и Толкин е обичал такива неща. Преводът на Нарви направо ми легна на сърцето, ако ме разбирате, г-н Фродо :)

• 394 posts

Ето и моите снимки!

http://photo.drundru...кин-фест

Narvi

Narvi

- ( )

• 399 posts

За мен беше удоволствие, а и Толкин е обичал такива неща. Преводът на Нарви направо ми легна на сърцето, ако ме разбирате, г-н Фродо :)

Абе ще видиш ти, като взема да преведа любимата приказка на Толкин "Хвойновият храст".

:yikes:

, , . .

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• 4797 posts
Чакам и се надявам :)

Инак - тая вечер се прибирам през Борисовата, отгоре се облещила половин луна, в стомаха ми кротко бълбука шише Старо лозарско, та си мисля, че ей сега на лягане ще се четат на глас подбрани любими потпури от Властелина. Пълно филомитие настъпи. Само зеленият Хугин не беше наблизо.

siyaina

siyaina
  • 18 posts

Поствам линк към снимки от феста, за който желае. https://www.facebook...60905579&type=1

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users