Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

X. "Сърдечно посрещане"

• Please log in to reply
No replies to this topic

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Когато препрочитах сега главата, ми се стори много странно, че е озаглавена така, защото посрещането не беше толкова сърдечно или поне в началото. А и до самото тръгване към планината старейшината продължава да гледа на джуджетата като на измамници. Също ми се стори малко странно как Торин започва да ходи наоколо и да обяснява гръмко чий син е и т.н., макар че от друга страна не виждам друг начин да си изпроси гостоприемство сред хора, които вярват на стари песни за реки от злато и прочие. Аз ако бях на тяхно място, щях да мисля като Билбо, а именно да имам едно на ум за дракона, който ще се събуди и ще изгори околността до основи :unsure:
Малка и сладка глава. Затова пък кулминацията на историята наближава :)
The main thing in life is to know your own mind.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users