Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Какви са ви оценките Vol. 2

• Please log in to reply
241 replies to this topic

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Сетих се изведнъж, че преди време имаше такава тема, а и осъзнах факта, че скоро няма да спадам към графата "ученици", та реших, докато мога, да възобновя традицията. :Р

Споделете си оценките (и помнете, че има отделна тема за образованието! :р) и си излейте чувствата относно тях. =))

Ей на, аз наскоро изкарах 5-ца по икономика, няколко 6-ци по БЕЛ и невероятната 3-ка на класното по математика (hell yeah \m/)!

При вас, школници и не до там школници, как са нещата? :р
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Протестирам! :) Някои от нас вече не са школници, а и ВУЗ-ници не са :tooth: Но пък винаги можем да четем и да завиждаме :yes: Не беше лошо в училише наистина, радвайте му се, докато имате тази възможност :)
- Пух - започна Заю нежно, - ти нямаш никакъв ум.
- Знам! - каза Пух смирено.

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
Ами аз по принцип съм отличничка,но в никакъв случай не сядам всеки ден да се готвя по нещо.Гледам по немски да са ми най-добри оценките,защото съм в специален клас,където изискванията са леееко завишени.Иначе по математика и химия съм най-зле-по математика съм наредила 3-ки и няколко 4-ки,а по химия оценките им са доста..хм..интересни-3,6,26 :tooth: Останалите предмети засега май ми се оформят само 5 и 6.
I said I need you, does that make me wrong?
Am I a weak man, are you feeling strong?
My heart was blackened, it's bloody red
A hole in my heart, a hole in my head?

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
Дам време е да разкрием срамните си тайни :tooth: , или не дотам срамните. Тая година ми върви откъм оценки по езиците(Фр, Англ, Бел), История, Свят и личност, Философия въобще по приятните предмети, по които и без друго не уча съм за 6, но МАТЕМАТИКАТА :excl:- трагедия <_< :blush: Какво да се прави, числата са толкова скучни
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Тази година не съм седнал да уча(нито смятам да го правя)и разчитам само от преписване или от тва дето го запомня в час :tooth:

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Учудващо добри.
След напускането на старата учителка по френски изведнъж започнах да получавам шестици по предмета вместо двойки и тройки. Би ми се искало да можех да кажа, че прекрасния подход на господина е събудил в мен неподозирана любов към френския, но истината, уви, е че при него е изключително лесно да се преписва. :rolleyes:
Същата работа по астрономия - на последното контролно най-нахално взех листа с контролното на Ива направо от бюрото и го преписах. Госпожата по астрономия, също като господина по френски, е много мила и добродушна и при нея също лесно се преписва.
Положението по италиански не е толкова розово - имам най-вече четворки, гарнирани с по някоя петица и от време на време - двойка. На последното контролно с малко късмет може да имам тройка. Общо взето, четворка за срока. Надявам се на малко по-добра оценка на предстоящото класно - двата текста за разбиране сами по себе си би трябвало да ме спасят от двойката, обикновено ги правя почти без грешка, а граматическите въпроси ще са с дадени възможни отговори, което малко ми увеличава шансовете и на тях. Впрочем, преписването по италиански е почти невъзможно. Ако реши да ме изпитва утре, ще ми бъде завъртяна двойката, понеже в момента ми се спи, а утре преди училище съм на урок по английски, така че няма кога да уча за поета Леопарди(първото емо в историята -.-) и неговите самотни врабчета.
По английски имам петици и шестици, смятам да изкарам шестица за срока, понеже ми е крайно необходима.
По литература общо взето съм за пет, което значи, че ще трябва да поискам изпитване, понеже ми трябва шестица за срока и за годината. Далчев ми е адски сложен за интерпретиране, а Гео Милев няма да го коментирам изобщо.
Най-зле е положението по математика - там би трябвало да съм за тройка, но всъщност не си знам оценките.
По история, ако не се лъжа, съм за шестица. Ако не съм, това ще бъде поправено.
География - май имам някакви петици. Не помня вече...
ЗИП Литература - една петица и не знам каква ми е оценката от последното контролно.
ЗИП История - на контролното имах лоша оценка, тройка или четворка, за следващия път ще пиша доклад, на който се надявам да имам шестица.
Свят и личност - шестица, двойка и четворка, трябва да си направя презентацията за петък.

Ми общо взето това е ^^

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Миии, сега да не излезе, че се хваля нещо :blush: ама за срока по всичко ще имам 6, само по камерна музика не съм сигурна, утре ще репетирам с момичето, с което свирим дуо и в петък ще свирим пред госпожата, стискайте палци! ;)

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Неочаквано забавна и приятна сесия тая година :tooth:
Публично търговско право: 5
Право на интелектуалната собственост: 4
Строително право: днес ми беше изпита - все още неизвестна оценка... Ама със злобното преписване, няма как да е по-малко от 5 :)
П.П. Пет, пет изкарах, юпиии!
Най-готиния подпис

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
Аз имам две петици по шведски до този момент :Р Тази седмица имах две контролни - по езикознание и по фонетика и превод, но няма скоро да си разбера оценките. Ще пиша пак след месец като ми мине сесията :P
The things one feels absolutely certain about are never true.

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
Ми аз ..отидох днес с махморлук на даскало (щото снощи отидохме 'за по една бира.') и правих класно по Литература... не вярвам да имам повече от 2 - :D
Иначе по математика нямам по-слаби оценки от 6, както по английски и география :) ..всичко останало е 3-4-5 :P
Walking through the dark mists of the enchanted sea garden forest of Burgazm

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
варират между 6 и 6,само по солфеж нещо не ми е ясна картинката...

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Doromir

Doromir

Почтибезглав Трезвеник

• Потребители
  • 66 posts
Аз в началото на годината изкарах доста учудващо добри дори и за мен оценки :) .По биология аз и още едно момиче бяхме едниствените хора от класа със шестици-а не съм учил кой знае колко пък и не съм преписвал.По другите предмети имам четворки и петици (това ми е обичайното състояние :tooth: ) чат пат докарвам и шестици.По математика вече е сложно-в началото за невнимание ми написа 2-ка после 3-ка ,а на класното имам 4-ка :tooth: .Най-вероятно утре ще ме изпитва за синусовата и косинусовата теорема на дъската,а оък аз въобще не съм учил :rolleyes: ама какво да се прави-нали има и междучасия за тая работа ^_^

AnnoMundi

AnnoMundi
  • Потребители
  • 240 posts
С 3 часа четене онзи ден изкарах 5 по Международни спорове и конфликти. (една от най-високите оценки в курса :P)
На лекции не съм ходил, дори и не успях да препиша нищо, понеже лектора ми висна баш на главата.

Това ясно говори за интелектуалните ми способности! :excl:
(или по-скоро за нивото в родните ВУЗ-ове, начело с достолепния СУ :ninja: )
May as well go fishing.

Folko

Folko

Дърво в свят на дървари или просто елф в гората!

• Потребители
  • 187 posts
Има много голяма възможност да завърша първия срок с 6.00 :rolleyes:
(да видим какво ще направя през втория :passifier: )
Всичко, което се случва, се случва!
Дъглас Адамс

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
Айде да ви е честито 1-вия срок свърши.За мен лично доста успешно,успеха ми е 5,54 и хващам стипендия :thumb:
Оценките ми:
БЕЛ-6
Немски-6
Математика-4
Английски-6
География-5
Химия-5
История-5
Биология-6
Физика-6
Информатика-6
Физическо-6
Доволна съм,но 2-рия срок ще се постарая повече да поправя някои от 5-ците.
I said I need you, does that make me wrong?
Am I a weak man, are you feeling strong?
My heart was blackened, it's bloody red
A hole in my heart, a hole in my head?

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Равносметка след края на срока:
Седем 6-ци от осем предмета и 3-ка по математика. Очаквано и удовлетворяващо ме - напълно съм доволен. Въпреки че оценките са някак нечестни - от има-няма 2 седмици не съм карал сносен час като изключа литературата. От една страна това ми дава повече време да играя волейбол, но пък.. :| Не знам, все едно.

Здравей, стипендия. Posted Image
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Шестици по английски, френски и история; петица по литература(ще я оправям другия срок); четворка по италиански; тройка по математика; пет по физкултура; не съм сигурна дали беше четворка или петица по свят и личност. По география и астрономия нямаме оценки за първия срок, но ако имахме, моите щяха да са шестици; ЗИП История - пет, по ЗИП Литература - май отново пет.

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
Аз заковах точно на 5.50 :rolleyes:

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
4,60! ебахти ученолюбивото копеле съм :D
Най-готиния подпис

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Това и в jobs.bg не бих го публикувал :D Пълен резил беше...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users