Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Бурзум ТВ

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Надявам се, че съм уцелил мястото за тази тема, ако не, моля админите да ме извинят и да я преместят. Преди малко получих съобщение, което ме наведе на мисълта, че Бурзум ТВ далеч не е толкова популярна сред Толкин феновете у нас, та си мислех, че може да и направя малко реклама ;)
Става дума за виртуалната телевизия, която тръгна като проект на Подземието на Арменелос и която аз упорито се опитвам да развивам...бавно, но славно ;) ...на практика в момента аз се явявам основния екип на телевизията, занимавайки се с анимации, аудио обработка и видео монтаж и т.н..., иначе много твари се включват с идеи и всякаква друга помощ. За тези които са запознати, мога само да напомня че ако им е забавно и имат желание/време могат да се включат с идеи или друга помощ-пишете ми. За тези които тепърва разбират за какво иде реч-Бурзум ТВ е най-общо казано гавра с правенето на традиционната телевизия, но базирана на неща свързани с Толкин-иначе казано-вземам кадри от филма ВнП на П. Джексън, монтирам ги по подходящ начин, наслагвам музика, говор, надписи, ефекти и т.н. и накрая се получават забавни резултати.
В момента имаме:
Мордорски вести (новинарска емисия)
Мордорският Топ 9 (музикална класация)
WS Troll-o-shop (рекламен блок)
Забавлявайте се ! ;)
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Спокойно, темата си е на мястото :)
А за всички, които не са запознати с Бурзум ТВ - мога да ви уверя, че Сам е свършил прекрасна работа и въобще не трябва да се колебаете, ами да дърпате качените неща смело! Само първо се уверете, че в аптечката имате аспиринче, за да не хванете после мускулна треска на корема :Р
The things one feels absolutely certain about are never true.

Mike

Mike

Джудже

• Потребители
  • 121 posts
аз също се присъедниявам-гледайте го-няма да сбъркате
това са изумителни неща
плод на много любов и труд и на много халби бира :rolleyes:
Не върви пред мен,
не мога да те следвам;
не върви зад мен,
не мога да те водя;
върви до мен
и ми бъди приятел;

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

плод на много любов и труд и на много халби бира

Глупости...това е просто плод на болните фантазии на болни мозъци, които се чудят как да си запълнят времето :P ;) :D
...ама поне не съм сам в любо...лудостта си :D

p.s. А бирата по време или преди видеомонтаж(който обикновено се върши в късните нощни часове) обикновено води до заспиване върху клавиатурата или в най-добрия случай на стола пред компа :lol:
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Ганима

Ганима

fairy-tale

• Потребители
  • 106 posts
Споделяме, споделяме... лудостта :rolleyes: .
"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

Mike

Mike

Джудже

• Потребители
  • 121 posts
аз тук давам публично клетва че ще юркам скъпия ни монтажист да изпълнява всички оригинални и шантави идеи B)
Не върви пред мен,
не мога да те следвам;
не върви зад мен,
не мога да те водя;
върви до мен
и ми бъди приятел;

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

аз тук давам публично клетва че ще юркам скъпия ни монтажист да изпълнява всички оригинални и шантави идеи B)

лелее... :wub:

Vehement

Vehement

Child of the KoЯn

• Потребители
  • 12 posts
А защо не направите Сървайвър в Карн Дум примерно :lol: .Кой ще оцелее-елф,човек,нуменорец,орк,хобит,ент или джудже във тази сурова земя :lol: :lol: :lol:
"I refuse your reality and substitute it with my own."
Adam Savage,Mythbuster

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Между другото....
Вие сте болни, бе, хора!!!!!!

П.П.Демек продължавайте все така! :)
Най-готиния подпис

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Вие сте болни, бе, хора!!!!!!

И доктора така каза...

Mike

Mike

Джудже

• Потребители
  • 121 posts
ахам
нищо ново-ама Сам е по-зле от мен(за жалост). Той се е занимавал по-дълго и сега ...
:doctor[1]:
доктора така и не намери начин да го оправи :rolleyes:
Не върви пред мен,
не мога да те следвам;
не върви зад мен,
не мога да те водя;
върви до мен
и ми бъди приятел;

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

доктора така и не намери начин да го оправи :rolleyes:

Е то си го пише и в диагнозата под снимката ми-това там беше място за диагноза, нали? :P

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Ако нечий болен мозък ражда шантави идеи за бТВ, да не се помайва и крие, ами да се обажда и да пише. Между другото това за Сървайвър е хубава идея, но просто не виждам начин да стане-ако вие обаче имате идеи...давайте...
и акъл приемам... и бира... ;)

Финголфин

Финголфин

Върховен крал на Нолдорите

• Потребители
  • 134 posts
Аааа! Просто брутално...направо ме заболя корема от смех :tooth[1]: ...
Пич продължавай, имаш много оригинални идеи! ;)
An i ú nathant
An i naun ului
A chuil, anann cuiannen
A meleth, perónen

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Пич продължавай, имаш много оригинални идеи! ;)

Аз ще продължавам, ама идеите не са само мои..повечето не са, но моя е крайната реализация...та затова пиша де-ако някой има интересни хрумки които може да се развият-да се обажда :)
Между другото в момента работя над една чисто нова рубрика с нещо съвсем ново и доста маниашко-по идеи на Mike...ама засега ще си мълчим че да е приятна изненада като стане ;)

Финголфин

Финголфин

• Потребители
  • 134 posts

Аз ще продължавам, ама идеите не са само мои..повечето не са, но моя е крайната реализация...та затова пиша де-ако някой има интересни хрумки които може да се развият-да се обажда :)
Между другото в момента работя над една чисто нова рубрика с нещо съвсем ново и доста маниашко-по идеи на Mike...ама засега ще си мълчим че да е приятна изненада като стане ;)

Не ме карай да говоря глупости :lol: .

Чакай да помисля...*мисли*...

Нали...за филма говорим все пак :P , колкото и някои неща да са тъпи в него, могат поне да бъдат направени интересни

Примерно...нали се сещаш как Арагорн, Гимли и Леголас 'гонят' урукхаите...тъ..примерно представи си нещо от сорта...урукхаите бягат на музиката на 'Тату'(нас не дагонят), и другите тримца ги гонят на няква песен на Ramstein...аааа.тъпооо..чак аз не се разбрах...карай, айде...не е нужо да ми се подигравате
An i ú nathant
An i naun ului
A chuil, anann cuiannen
A meleth, perónen

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Я! Това за тату е много много яко, честно :D ...ще си го запиша в списъка с идеите и по нататък ще го реализирам-има хляб в това...! B)

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Аз пак да напомня, че по всяко време се приемат идеи и помощ от всякакъв вид за Бурзум ТВ. В момента довършвам една грандиозна гавра, с помощта на идеите и съветите на Йори и Mike, премиерата ще бъде на откриването на учебната година в Арменелос, а после ще я пусна и онлайн...

Финголфин

Финголфин

• Потребители
  • 134 posts
Ако нямаш нищо против мога да ги кача в торент сайт.
An i ú nathant
An i naun ului
A chuil, anann cuiannen
A meleth, perónen

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Ако нямаш нищо против мога да ги кача в торент сайт.

Принципно нямам против...въпроса е Питър Джаксън да не си иска правата за изолзваните кадри от филмите ;)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users