Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Български киншип в Lords Of The Rings Online

• Please log in to reply
109 replies to this topic

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Champion - Това е точно война в УоУ, само че не е класически танк, ами става за офф танк. Може да носе както едноръки така и двуръки оръжия, а дори и щитове. Има много умения, които увеличават щетите му значително и в същото време има умение с което преминава в същинска защита и намаля шанса да бъде убит многократно. На по-горни левели има умението Спринт, което е присъщо за роуга в УоУ.

Burglar - Да, това си е роуг, но ролята тука е по-различна. Той не е само ДПС, а и има роля на дебъфер. Играта с него не знам как е, но няма много бърглари или поне не съм видял

Hunter - Далече е от УоУския хънтър. По-развита е неговата идея - няма пет, но атаките от разстояние са доста по-реалистични - може да стреля и в движение, но това значително намаля шанса му да нацели мишената си. Също така и в близак бой се спасява без особени щети. С него е добре да минаваш абсолютно всички куестове, които видиш (поне такъв съвет ми дадоха, а аз разбрах защо), защото ако си дори само с 1,2 нива над куестовете, които ще правиш по-натам те стават значително по-лесни и в този момент на играта се губи нуждата от толкова Морал(кръв) и спокойно можеш да екипираш айтеми със Агилити, които обаче нямат нужния Витал.

Rune-Keeper - За мен е дисбалансиран клас. Има огромен демидж, има и сносен хийл когато му трябва.

Lore Master - Това малко съответства на WL в УоУ, но само заради петовете. Не съм запознат с класа и само толкова мога да кажа.

Guardian - Типичния танк. Това му е главната и енд-гейм ролята.

Warden - Това е офф-танк. Друга роля общо взето няма, демиджа не му е особено голям, така че едва ли се класира ДПС.

Minstrel - Типичния енд-гейм хийлар.

Captain - Това е 1 вид паладин, но има и помощник. Може да съживява и го прави ценен за всяка група.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Имам един въпрос, т.е. два. Персонажите могат да учат някакво пасивно умение "Свирене с лютня" и Свирене с..." още нещо, не си спомням. Каква е ролята на това/тези умения?

И още, Ловеца може да се научи да носи две оръжия. Това значи, че когато е в бизък бой, ползва две оръжия. Това добро ли е в неговия случай? Подобрява ли пораженията?

*едит - благодаря за отговорите, спестявате ми част от четенето.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts

Имам един въпрос, т.е. два. Персонажите могат да учат някакво пасивно умение "Свирене с лютня" и Свирене с..." още нещо, не си спомням. Каква е ролята на това/тези умения?

И още, Ловеца може да се научи да носи две оръжия. Това значи, че когато е в бизък бой, ползва две оръжия. Това добро ли е в неговия случай? Подобрява ли пораженията?

Всеки може да свири на инструменти. Най-различни са и се купуват. Свири се с бутоните от 1 до 0 на клавиатурата и в комбинация с Shift и Ctrl, а може и Alt, не съм сигурен.
Има и групи, които свирят музика :) В youtube, ако напишеш lotro music ще видиш доста парчета.

Да, Ловеца носи две оръжия и е добре за близък бой. Той общо взето най-бързо се вдига, защото можеш да се портваш в специални кампове (обикновено до инстанси) във всички области.
Също така няма животно и не си купува стрелите :) Това е най-играният клас.
LOTRO: server Eldar [EN], kinship Bulgaria, nickname Konnik
One game will rule them all!

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1054 posts
Значи свирнята е за ... лигня?
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Свиренето е ценна част от ЛотРО. Минстрелът свири, за да ти вдига морала и така да те хийлва 1 вид. Иначе купуваш си инструмент пишеш /music и си свириш каквото искаш. Има сайтове с "таблатури". Има доста метъл парчета. Това не е лигня, просто е едно развитие в РПГто, а не е както в повечето игри - ММОРПГ, само кибичиш да дигаш левели и да търсиш айтеми. Играта не е за "деца". Това не е игра тип УоУ и иска много мислене и добра стратегия.
Posted Image

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts

Значи свирнята е за ... лигня?

Ако това - - ти се струва лигня, така да бъде :)
Има и цели банди: http://www.youtube.c...feature=related, http://www.youtube.c...feature=related

Свиренето е ценна част от ЛотРО. Минстрелът свири, за да ти вдига морала и така да те хийлва 1 вид. Иначе купуваш си инструмент пишеш /music и си свириш каквото искаш. Има сайтове с "таблатури". Има доста метъл парчета. Това не е лигня, просто е едно развитие в РПГто, а не е както в повечето игри - ММОРПГ, а само кибичиш да дигаш левели и да търсиш айтеми. Играта не е за "деца". Това не е играл тип УоУ и иска много мислене и добра стратегия.

Винаги съм казвал, че УоУ е простовата игра, а Лотро елитарна ;) Без никой да се обижда, все пак и аз съм играл УоУ 4 години :D
Иначе минстрела наистина хийлва като свири на инструменти.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1054 posts
Под лигня имах предвид, че няма практическо предназначение, както венити петс, например.
Щом има такова, идеално :)

П.С. Не знам що решихте, че в 'лигня' влагам отрицателно значение, или че съм от УоУ страната :)

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Sorry, Corwin!
По навик УоУ се включва в темите на почти всички други ММОРПГ-та :)
А, иначе самата дума "лигня" не навява поначало положителни мисли, поне на мен. ;)
Но както и да е, аз така и не се научих да свиря на какъвто и да е инструмент, а и без това съм си музикален инвалид :D

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1054 posts
Мир! :)

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Адаш, може малко ъпдейт на инфото да дадеш, тоест към кой да се обръщаме за инвайт в Киншипа и техните алтове. Понеже в поста пише само за теб и мев, но само мейновете ;).
Posted Image

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
RP скрийншот:Posted Image

Адаш, може малко ъпдейт на инфото да дадеш, тоест към кой да се обръщаме за инвайт в Киншипа и техните алтове. Понеже в поста пише само за теб и мев, но само мейновете ;).

То хубаво, но няма възможност да си променям старите съобщения.
Иначе други офицери са: Nimoidal, Eldemar, алта с който влизам сега е Kalpazanka, алта на Meviel - Oddhin.

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Алта на Meviel - Odhinn :). Той такова име е сложил - да се чудиш как да го напишеш. Dageborn не е ли също офицер?

П.С. Приятна игра без мен :), надявам се по-скоро да се завърна (в бащиния киншип).
Posted Image

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Нямах нет няколко дена, та малко забавих ритъма, но смятам след края на trial`a да почна отново, та докато ми писне :) Все още ми е приятно да скитам из игралния свят (да скитам до там, където мога да се оправям самичка (аз, Lothe, самотната елфка-ловец :D ). И искам да отбележа "friendly" атмосферата в балканския :Р киншип, която добавя допълнително положително усещане.

Сюзън Смърт

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts

Алта на Meviel - Odhinn :). Той такова име е сложил - да се чудиш как да го напишеш. Dageborn не е ли също офицер?

П.С. Приятна игра без мен :), надявам се по-скоро да се завърна (в бащиния киншип).

Да, май така му беше ника :D

Вече имаме и дата на излизане на експанжъна - 1ви декември.

Posted Image

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Чакайте ме на 1 януари, ако е на диск :).
Posted Image

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Добре, изтече trial`а и сега...? Да направя нов акаунт (нова поща, нов ник...) и мога да играя с вече инсталираната игра, така ли?

Сюзън Смърт

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Мисля, че няма нужда от нов акаунт.
Влез си в този и виж къде можеш да въведеш новия код.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Да, може в този, но аз просто не мога да разбера къде е този код; и изобщо нямам спомен да съм въвеждал код предния път, баси! Не мога да повярвам, че играя игри повече от 18 години и не мога да се справя с една регистрация!

Сюзън Смърт

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Играта купи ли я, всъщност?

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Ако искаш нов трайъл правиш нов рег по същия начин като стария. Ако искаш да активираш сегашния влизаш в АККто и там си има опция, не може да не я видиш.

П.С. От даскалото ще ми извадят дебитна карта така че пак ще се видим, ако ще и да е само Диджитал и да няма 53 левови карти :).
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users