Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Предстоящи игри

• Please log in to reply
57 replies to this topic

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Всъщност, Half Life 2: Episode 2 бих казал, че е лека. Аз съм с 2.6 GHz, 2 GB RAM, 512 MB видео и я играя с максимални настройки - макс резолюция, antialiasing mode - 4x MSAA, filtering mode - Anisotropic 16x и т.н. и върви с някакъв поносим фреймрейт, нисък, но достатъчен, че да го търпя за сметка на the visual splendour. :P Особено в сравнение с други игри е просто адски добре оптимизирана. F.E.A.R., която изиграх наскоро, е от 2005, а трябваше да я играя на средни настройки, без никакъв antialiasing или filtering (единствено резолюцията беше на макс) и пак се движеше между 15 и 30 fps.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts

Аз съм с 2.6 GHz, 2 GB RAM, 512 MB видео и я играя с максимални настройки - макс резолюция, antialiasing mode - 4x MSAA, filtering mode - Anisotropic 16x и т.н. и върви с някакъв поносим фреймрейт, нисък, но достатъчен...

Тука да не си хвалим кошничките... Последното постижение на моята е факта, че превъртях Mass Effect и преполових Dragon Age...

За съжаление не е достатъчно широка да събере Mass Effect 2... :boxed:

Edited by Vincente, 12 февруари 2010 - 01:27 .

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Аз не си я хваля, точно обратната ми беше мисълта, т.е. че на не особено мощен компютър като моя играта все пак върви на макс.

Btw, едно уточнение все пак - HDR-а не се понася много с AA-то. На Episode 1 и на Lost Coast full HDR-a си изглежда супер, при все, че AA-то е на макс. Обаче в Episode 2 нещо не се възпроизвежда като хората - светлината е по-ярка, както си трябва, но ефектът на привикването със светлината почти го няма. :unsure:

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
http://www.commandan...uer.com/classic

ИХАААААААААААААААААААААААА! :boogie1qw:
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Mo6eB

Mo6eB
  • Потребители
  • 22 posts

http://www.commandandconquer.com/classic

ИХАААААААААААААААААААААААА! :boogie1qw:

:blink: Това го играх толкова много в 7ми клас... За съжаление по това време всички пиратски версии бяха орязани и не можех да гледам филмчетата. А сега я има пълната версия на вересия! ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
GENERATION ℵ1: Copy this into your sig on any forum and increase the generation to the next transfinite cardinal.

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts

:blink: Това го играх толкова много в 7ми клас... За съжаление по това време всички пиратски версии бяха орязани и не можех да гледам филмчетата. А сега я има пълната версия на вересия! ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Как бе, едно време всички си купуваха игрите на пиратски СД-та за по 3-4 лв. Аз още имам Red Аlert на 2 диска с филмчетата и музиката (които бяха епични за времето си). Имаше и "елитни" пиратски версии с обложки и всичко на Славейков за по 10-15 лв. :D

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Да е, ама сега сичко ти е фри - и со се филмчета, музика и прочие! :dance:
Е как да не предрусаш пак с една гигантска, хронологична сесия през всички кампании! :hypo:

И, забележете мили дрогарчета ( ;) ), повечето фирми, фирмички и фирмичета (примерно - Г*зовете от Бетеста) си стискат и вековни продукти до последно:
"Ако искаш - поръчвай през И-бей, или където има наличност, ние свободен даунлоуд не даваме!"

Друг е въпроса, че в навечерието на "Тибериан Туайуайт" това си е чист маркетинг за разрибяване на нови и поизстинали стари фенове. :P Ама - убууто си е убуу! :thumb:
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Posted Image

Prince of Persia: The Forgotten Sands is an upcoming multiplatform videogame developed by Ubisoft due for release on May 18, 2010 in North America and May 20 in Europe. The game is a latest installment in the Prince of Persia series, and will mark a return to the storyline started by Prince of Persia: The Sands of Time.

Visiting his brother’s kingdom following his adventure in Azad, the Prince finds the royal palace under siege from a mighty army bent on its destruction. When the decision is made to use the ancient power of the Sand in a desperate gamble to save the kingdom from total annihilation, the Prince will embark on an epic adventure in which he will learn to bear the mantle of true leadership, and discover that great power often comes with a great cost.

The game is an interquel, taking place in the seven year gap between The Sands of Time and Warrior Within. The Prince character is supposed to be a cross between the character models in these two games. Once again he will be voiced by Yuri Lowenthal.

According to Nintendo Power, the Wii version's plot will revolve around a female djinn seeking help from the prince to liberate a kingdom enslaved by a mysterious evil.

While not a direct video game adaptation or containing elements of the film, the game's release is coinciding with the May 2010 release of Disney's film adaptation of the video game, Prince of Persia: The Sands of Time, starring Jake Gyllenhaal.

http://prince-of-persia.us.ubi.com/

http://media.xbox360...699/imgs_1.html

Хмз...

Узиел

Узиел

Rockstar Scientist

• Потребители
  • 265 posts
Мех. От лицето на принца до дизайна на нивата, всичко в тази итерация изглежда толкова ... generic.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Харесва ми на мен. Ще го чакам с нетърпение и много се радвам, че се връщат към старата история. Принцът е сладък горе долу :teethqhq:
Изобщо в сравнение с последните им два хода (онази глупава игра, която може да изглежда чудесно, но беше скучна и нелепа, както и филмът) това ще е страхотно. Сигурно ще вкарат много елементи от Assassins' Creed, което също никак няма да е зле. Изобщо.. тъкмо като се върна цял август ще имам какво да правя пред комп.. ъъ телевизора.
The main thing in life is to know your own mind.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Аз се надявам само да е малко по-разнообразна откъм геймплей, щото последният принц и Assassin's Creed са доста еднообразни. И се играеха сами, та ако може и да е малко по-трудна. :)

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Последният принц беше боза и половина и откъм геймплей и откъм графика. Колкото да Assassin's Creed - аз се забавлявах доста с нея. А и новата ще е в пъти по-интересна като гледам. Чета обаче, че от юбисофт са измислили нещо срещу пиратството, макар да не ми се вярва да стигне много далече - нещо от вида на това, че трябва да си постоянно он-лайн докато играеш и да си влезнал в юбисофт акаунт... Кой знае, може и да успеят.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Никаква чест за юби!Така по-скоро ще си изгубят клиенти, отколкото ще спечелят някакви пари.

Edited by wutang, 27 февруари 2010 - 07:29 .

Горко на меките чела!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Napoleon: Total War. Вече и в торент-тракерите :boogie1qw: :tooth:
Дръж се, Лайпциг - идвам! Allons, enfants de la Patrie...

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Пф, тея Тотал Уорове почнаха като фифите да ги правят, по две на година...

Узиел

Узиел

Rockstar Scientist

• Потребители
  • 265 posts
По всичко личи че на 11 март Валв ще обявят я Портал 2, я Епизод 3, я и двете. И ще има торта! :lol:

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Тортата е лъжа, не ги слушай!

Иначе това са чудесни новини!

Now these points of data make a beautiful line,
and we're out of beta, we're releasing on time!

:lol:

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts

Последният принц беше боза и половина и откъм геймплей и откъм графика.

Grimdark is not dark enough?

Узиел

Узиел

Rockstar Scientist

• Потребители
  • 265 posts

Grimdark is not dark enough?

Mature games for mature gamers etc. :rolleyes:

Но, тролът настрана, откъм геймплей наистина куцаше. Цялата игра беше един голям quick-time event.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Как бе, мен лично ми беше много забавно докато я играех. И честно казано играта ме мотивира да събера всички светещи неща, защото беше някакво предизвикателство. Докато при Асасин'с Крийд, да кажем, въобще не си направих труда да избия всички темплари или да събера всички глупави флагове.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users