Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

World Of Warcraft

• Please log in to reply
71 replies to this topic

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Мда, трябва да се съглася, че в историята почти няма несвързани неща(освен глупавите космически кораби, не е истина как ме издразниха).Ако си следял какво става щеше да разбереш тези неща дето даде пример с тях(още повече че за Рицарите има прецедент).
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Талион Валадан

Талион Валадан
  • Потребители
  • 84 posts
Аз, ако погледнете, казах, че историята е изкривена а не несвързана. Работата е там че ако не беше УоУ и нуждата на всяко ММОРПГ да бъде балансирано, елфите нямаше да станат паладини нито драенеите - шамани (да не говорим за Екзодар :D) Просто някои хора намразиха УоУ само защото промени изцяло историята на Уоркрафт изобщо. Все пак - Каел'тас си е от злите - той си го признава. Но все пак воините му ползват паладински умения. Просто историята беше нагласена за ММОРПГ. Със WotLK Близард се връщат в правия път - ледена пустош и зли крепости. Много по интересно и много по добре пасващо на УоУ, вместо да се шматкам из разни развалини на космически кораби и да доубивам недоумрели елфчета.

LegolaS

LegolaS

Спам, спам и пак спам!

• Потребители
  • 94 posts
Значи.. Че историята е измена така е... Но пък за мен е добре ордата да има паладини.. Не само алианса да се кефат на тоя Имбав клас. Бай дъ уей шаманите са многорасов клас и не само тези раси тука имат тези умения... Така че защо не и драенеите да са ги научили.
...И своя знак съдбата
ще ви посочи с пръст-
на Исилдур Злината
ще вдигне Полуръст.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Кхъм кхъм, много по-свързано е космическите кози да имат шаман, отколкото тролите :)

LegolaS

LegolaS

Спам, спам и пак спам!

• Потребители
  • 94 posts

Кхъм кхъм, много по-свързано е космическите кози да имат шаман, отколкото тролите :)

Тоз пак. Тролите са си Уич Доктори от край време. Естествено че ще открият и пътя към шаманизма. Колкото до Драенеите... Замислете се - Живели са сума ти време нападани от орките... Едва ли нищо не са научили за тях и техния шаманизъм!
...И своя знак съдбата
ще ви посочи с пръст-
на Исилдур Злината
ще вдигне Полуръст.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
Sam Raimi to Direct Warcraft Movie!
We’re pleased to announce that Sam Raimi, famed director of the blockbuster Spider-Man series, has signed on to bring the forces of the Horde and the Alliance to life on the big screen in the upcoming live-action film based on the Warcraft universe.

Press release

Хммм... Хорър филмите на Рейми са добри, но като краен нефен на Спайдър-мен мнението ми за него е противоречиво. Изборът можеше и да е по-лош, ама можеше и да е по-добър.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

Sam Raimi to Direct Warcraft Movie!We’re pleased to announce that Sam Raimi, famed director of the blockbuster Spider-Man series, has signed on to bring the forces of the Horde and the Alliance to life on the big screen in the upcoming live-action film based on the Warcraft universe.Press releaseХммм... Хорър филмите на Рейми са добри, но като краен нефен на Спайдър-мен мнението ми за него е противоречиво. Изборът можеше и да е по-лош, ама можеше и да е по-добър.

Спайдърмен смуче... Ам, този филм по Уоркрафт за коя част от историята ще е?
Thomas Tull stated that, "It’s not so much a quest movie. It’s more of a war movie." - БОЗАААААААААААААААА!

Оле, боже, имали сме тема за ЛоЛ...

ЛоЛ е друго - УоУ е ЛоЛ, но ЛоЛ не е УоУ.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
На Blizzcon 2007 май имаше съобщение, че действието ще се развива една година преди началото на World of WarCraft, което разби предположенията ми, че сюжетът ще се основава на така и не видялата бял свят Warcraft Adventures: Lord of the Clans.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

На Blizzcon 2007 май имаше съобщение, че действието ще се развива една година преди началото на World of WarCraft, което разби предположенията ми, че сюжетът ще се основава на така и не видялата бял свят Warcraft Adventures: Lord of the Clans.

2 години са страшно много време, ОСОБЕНО когато става въпрос за Близард. Те тогава бяха казали и че филмът няма да е за някой от познатите герои...

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts
Е то май имаше предположения, че ще е малко изгледа като Liberty's Crusade книжката от Старкрафт, демек някъв нов пич ще припка около харкор легендите и ще следим колко е горчива войната за един обикновен пешак, който вътрешно е следващия Артас... Ама кой знае какво е наистина и до колко е писано по сценария все още :)

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

Е то май имаше предположения, че ще е малко изгледа като Liberty's Crusade книжката от Старкрафт, демек някъв нов пич ще припка около харкор легендите и ще следим колко е горчива войната за един обикновен пешак, който вътрешно е следващия Артас... Ама кой знае какво е наистина и до колко е писано по сценария все още :)

Ала-бала, been there, done that. Искаме нещо ново! (то пък кога ли Близард са измислили нещо такова).

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts

There can be only one Prince of Darkness!

What is your %#*$ game?

Ц-ц, тоя Ози...
:D

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Имба!

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Това с Ози беше свежо! :thumb:

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
Задава се нов експанжън - Cataclysm.

Two New Playable Races: Goblins and Worgen
Level to 85 in Azeroth’s Most Ancient Territories
The Classic World Made New
New Starting Zones
New Race and Class Combinations
New Secondary Profession: Archaeology
и т.н.

На играещите WoW честито, пък аз си оставам с безнадеждните надежди за евентуален WarCraft 4 :Р

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Гоблини? Спирам с УоУ незабавно, станат ли гоблините ... утрални.

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
Доколкото схващам не всички гоблини минават към Ордата - само някакъв си там картел ли, що ли. Както и не всички уоргени минават към Алианса. Гилнеас се присъединява, ама ония в Дъскуд, примерно /ако все още има такова нещо след Катаклизма/ ще са си пак за бой. Тъй че - спокойно. Ще си има неутрални гоблински градове по всяка вероятност ;). А на мен ще ми е интересно да видя ситен гоблин-шаман с две брадви да търчи след големия и грозен драней.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
'Само един картел' - цялата работа за гоблините е, че след Кенеф 2 се научиха да не взимат страна, за да не страдат после. ТОВА Е ЦЕЛИЯТ СМИСЪЛ НА РАСАТА ИМ!
А вълчолята в Гилнеас са фалшиви, така или иначе. (но пък не знам как ще обяснят онова село под Шадоуфанг Кийп, щото то е едно от най-яките неща в УоУ)

Вонамарак

Вонамарак

Unprincipled narcissist

• Потребители
  • 191 posts
Това че не вземаш страна не винаги е гаранция че някой няма да вземе страна по отношение тебе ;)
Какви са тия драми със спирането заради това или онова. Сетингово в WoW вече може да се случи всичко. Особено с гоблините :D
I'll be your imagination,
Tear apart what you believe,
Make a mess of your conviction,
Take away my pride and leave.

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts
You are such fanboys... Изчакайте експа и ще разберете ко става... По-прецакан не може да е нинджа-lore-а...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users