Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

StarCraft

• Please log in to reply
198 replies to this topic

Финголфин

Финголфин

Върховен крал на Нолдорите

• Потребители
  • 134 posts
По тази игра съм си оставил живота... :)
An i ú nathant
An i naun ului
A chuil, anann cuiannen
A meleth, perónen

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Ами моя подпис -En Taro Adun e от Star Craft, аватара също

Ей! Сега включих защо ми е познато-не съм играл играта от 2 епохи, ама това нали беше една мацка, дето после я отвлече едната чуждоземна раса и я бяха сложили в едно яйце (crysalis) и после се превърна в хибрид, ама беше вече от другата раса?
(извинете за офтопика)
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Финголфин

Финголфин

• Потребители
  • 134 posts

Ей! Сега включих защо ми е познато-не съм играл играта от 2 епохи, ама това нали беше една мацка, дето после я отвлече едната чуждоземна раса и я бяха сложили в едно яйце (crysalis) и после се превърна в хибрид, ама беше вече от другата раса?
(извинете за офтопика)

Товаааа...е..пф...и аз стм забравил как се казваше :D ...но е май коандира на расата Зерг и я бяха отвлекли тераните. Но аз не съм играл на тия кампании...яко зъках в бейтълнет.
An i ú nathant
An i naun ului
A chuil, anann cuiannen
A meleth, perónen

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
Казва се Сара Кериган, бивш "Призрак", специалист от Армията на Федерацията, мисля. Във тоя вид, дето е на автара я именуват Кралица на Остриетата, вече минала на страната на зерговете. ;)

Lobelia

Lobelia

Крадла на лъжички

• Потребители
  • 23 posts

Казва се Сара Кериган, бивш "Призрак", специалист от Армията на Федерацията, мисля. Във тоя вид, дето е на автара я именуват Кралица на Остриетата, вече минала на страната на зерговете. ;)

Еха, тук си имаме баш специалист! Много си прав за Кариган, даже си споменал подробности които не са ми известни. Май си бил яко запален, като мен само че на стари години (ам тва последното е шегичка, не съм толкова стара). :P
En Taro Adun

Dragonflame

Dragonflame

Най-голям кавгаджия

• Потребители
  • 21 posts
Забелязвам, че наистина има Star Craft специалист тук :).Това наистина е Кралицата на Остриетата.И мнооооооого ме кефи... ;)
Posted Image

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Така, преместих мненията от "Аватари и подписи" тук, защото Star Craft заслужава отделна тема :Р Тук може да обсъждате любимата игра на цяло едно поколение, книгите, евентуалната бъдеща игра Star Craft: Ghost (която аз от много време си мисля, че ще я сполети съдбата на WarCraft Adventures) и т.н.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Финголфин

Финголфин

• Потребители
  • 134 posts
ей, недей така да ме стряскаш :D ...
Влизам си аз и гледам някаква тема, която не съм пускал се мъдри...
и си викам..край, някой ми е разбрал паролата...
иначе играта наистина си заслужава отделна тема
An i ú nathant
An i naun ului
A chuil, anann cuiannen
A meleth, perónen

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Само дето темата заспа...
Някой да е чел книжките по Стареца?
Най-готиния подпис

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Аз, преди две-три години, когато излязоха. И ми харесаха при това, особено ако ги сравня с книжките по WarCraft и Diablo. В пъти по-добри са, но са приятни дори ако ги погледнеш самостоятелно, ако се абстрахираш от името(за Blizzard иде реч), което тежи над тях.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Lobelia

Lobelia

Крадла на лъжички

• Потребители
  • 23 posts
Хм! Одеве ми хрумна нещо интересно- колко ли ще е яко ако няправят филм по играта. Одеве се заслушах в разговор между шефовете на протос- Зератул, Тарадас, Феникс и още някъв, та си говориха за някви предателства, войни и такива щуротии. Ако се направи филм, ми се струва че сюжетът ще е доста интересен. Представям си няква колосална сцена- битка между трите раси и накрая Кериган става една от тераните отново. Примерно! Абе само си мечтая. :lol:
En Taro Adun

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Няма как Кериган да стане човек отново...По скоро Ксел-Нага ще се завърнат и ще опукат всички....Нали помните Ксел-Нага - расата полу-богове, които са създали Зерг и Протос...
Най-готиния подпис

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Зергите не са ли неуспешен експеримент на Тераните? Нещо такова си спомням от книжките поне, но е твърде вероятно и да се бъркам.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Тераните са си правили опити със Зергите и са искали да ги използват като биологично оръжие. Но не са ги създали те. Както каза Кронос, Зергите и Протосите произлизат от расата Ксел-Нага. Като Протосите олицетворяваха съвършените дух и тяло (нещо като Спартанците), а Зергите - перфектните същества от биологична гледна точка или перфектния разум или нещо от сорта.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts

Хм! Одеве ми хрумна нещо интересно- колко ли ще е яко ако няправят филм по играта.

Ами всъщност за филм по Старкрафт се говори от известно време, даже ако се не лъжа са избрали Том Ханкс да играе Джим Рейнър... какво да кажа освен, че чакам с нетърпение ;) Ще ми се да видя някоя отчаяна защита на земинте пехотинци срещу орди кучета... или пък клане от страна на Зийлотите срещу хидралиски... еех... ще взема да си пусна играта май :rolleyes:

Талиесин

Талиесин

Imperial

• Потребители
  • 489 posts

Ще ми се да видя някоя отчаяна защита на земинте пехотинци срещу орди кучета...

Тогава, твоят филм е "Звездни рейнджъри" на Пол Верховен, който доволно няма нищо общо с книгата, по която е правен, но за сметка на това действително мяза на екранизация на Старкрафт...
No one remembers the singer. The song remains.
Posted Image

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
/офтопикче ;)
Ако това е Starship Troopers съм го гледал. :) и ми хареса... и то доста. Наистина, различен от книгата (на Хайлайн ли беше тя? :unsure: ) но все пак на мен ми хареса.
"Вечно ли искате да живеете, маймуни такива?" - неизвестен взводен командир - поне това бяха запазили от книгата.

Талиесин

Талиесин

Imperial

• Потребители
  • 489 posts
По оф-топика:

Същия е, да. И книгата е точно на Хайнлайн, като целия философски, емоционален и тн. заряд в нея беше цялостно изрязан от филма... Който наистина си мязаше на бой между терански пехотинци и зерги. За щастие на създателите му, изпреварва Старкрафт с близо година. И не ми хареса крайно.
No one remembers the singer. The song remains.
Posted Image

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
/баш си офтипик:

Ако се кефите на "Звездните Рейнджъри" препоръчвам и CGI (демек компютърно анимирания) сериал за приключенията на Джони Рико, Дизи Флорес и Карл Дженкинс...Интересното тук, е че филмчето не се базира на филма, ами на книгата "Звездни Рейнджъри" на Хайнлайн... Филма е супер! Можете да го намерите TУК...само да се поразтърсите повечко ;) (пък аз ще сийдвам здраво :P )
Най-готиния подпис

Lobelia

Lobelia

Крадла на лъжички

• Потребители
  • 23 posts

Зергите не са ли неуспешен експеримент на Тераните? Нещо такова си спомням от книжките поне, но е твърде вероятно и да се бъркам.

Брей не знаех, че има и книга. Ако някой я има, може ли да ми я цъкне, че и аз да я прочета. Би ми било много интересно. :drool[1]:
En Taro Adun

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users