Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Телевизия

• Please log in to reply
61 replies to this topic

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4809 posts
Може, може. Ама аз съм пристрастен като стане дума за Съдърланд.

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Мементо в момента :) , по TV7. Но късно го хванах.

Talvi

Talvi

Мишка с книжка

• Потребители
  • 264 posts
По принцип телевизия не гледам от няколко години, защото в библиотеката където е pc-то няма телевизор. Не ми липсва особено. От време на време гледам по някой сериал. Задължително обаче гледам по цели сезони, защото ми доставя особено голям кеф мисълта, че прецакваш цялата идея на сериала да те заковава пред телевизора в точно определено време и да ти се дава по час на лъжичка. Направо се чувствам един вид анархист когато седна и доволно си изгледам колкото ми се гледа, когато ми се гледа.
За британските комедийни сериали нямам думи просто. "A Bit of Fry & Laurie", "Jeeves & Wooster", "Black Adder", "Fawlty Towers", "Allo, allo", "The IT Crowd"... все неща, които си струват времето според мен. Особеният чар на британските сериали според мен е краткостта. Почти винаги в един сезон има само по 6 серии, а сезоните са 4-5. Бижу :)

Arien

Arien

Sundriver

• Потребители
  • 36 posts
Аз си признавам, че гледам много телевизия и сигурно съм безвъзвратно увредена, но това няма да ме спре :) . Гледам всичко.
Обожавам да гледам любими филми по n пъти, всеки път откривам нещо ново :}. И сериали обичам да гледам, фен съм на Приятели, Герои, Ало, ало, Сексът и градът, Хаус, Отдел убийства, CSI-Las Vegas, другият сериал Лас Вегас, Малкълм, а като малка вкъщи много следяхме Спешно отделение, щото мама и тате са лекари :).
Не помня на колко бях като си пуснахме кабелна, но знам че израстнах с Cartoon Network, после с Fox Kids ( благодарение, на който знам малко руски :) ). Жалко, че сегашните анимации, с изключение на The Grim adventures of Billy and Mandy не струват :/.
Освен това с удоволствие гледам спорт - по-малко футбол, повече моторни и зимни спорове. Олимпияди не пропускам :)
Относно новините - наште много държат да ги гледат и затова винаги съм в час със събитията.
За Discovery каналите няма какво да коментирам, научавам страхотни неща от там.
И на всичкото отгоре се радвам на безплатно нелегално НВО с кристално качество :P

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Изгледах последния епизод на "Анатомията на Грей". Краят беше много хубав, просто разкошен. До колкото знам, ще има шест сезона, но най-сетне завърши хубаво. Не зная какво друго биха могли да измислят, без да развалят този финал... Някой друг да гледа сериала? Спомням си, като го следях по БТВ и накрая изтеглих всички сезони :P . Много е хубав, наистина :closedeyes: .

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2531 posts
Ровя се из imdb и гледам - за Lost са гласували 958 човека общо, а за Prison Break - 55,555. I mean... WTF?!

Това съотношение е по-фрапиращо и от това! (това не е колаж, като проверите в Гугъл Трендс наистина това излиза...)

Аз си мислех, че Lost е също толкова популярен на запад, колкото е и в България.
Не че гледам който и да е от двата сериала, но все пак Lost e гледаем, за разлика от Prison Break, който лично на мен не ми понася...
The things one feels absolutely certain about are never true.

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2958 posts
Не знам, аз гледам само World of Quest по Джетикс. :tooth:
защото моят гарван е зелен

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 592 posts
Ааа, World of Quest е велико филмче! :)

Posted Image
"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2958 posts
Пцелютно, Мел! :lol:

Man, I gotta lose this little runt :D

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2531 posts
Аз пък по Джетикс гледам Големите шпионки, Русалки и Мързелград (тея исландци са болни хора, ей!) :lol:

Anyway, пиша за да кажа, че утре от 20:50 по БНТ ще дават "Дзифт" :)
The things one feels absolutely certain about are never true.

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2958 posts
Що бе, Кем, Robbie Rotten е възхитителен. :lol:

Някъде бях чела/чула, че серийка от "Мързелград" струвала около милион долара, което си е доста впечатляваща, да не кажа стряскаща сума.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1772 posts
Предимно http://retv.bg/live.pcgi и Viasat History гледам. Discovery Channel и особено National Geographic много ми паднаха в очите.
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Thingol

Thingol

Вожд

• Потребители
  • 63 posts
iptv.bg сайт за безплатно гледане на телевизия онлайн ;) , нужна е само регистрация

Иначе напоследък гледам много малко телевизия и главно Eurosport & Eurosport 2, по bTV само новините, Fox Life и GTV също рядко. Ринг ТВ гледам към 11 вечерта, когато дават ММА двубои. Discovery Channel пускам, когато дават MythBusters и Brainiac

Ammit

Ammit

Fallen Noldo

• Потребители
  • 216 posts
Нищо и при никакви обстоятелства от седми клас насам :lol: Макар че се нахъсвам да започна "Отечествен Фронт", малко по малко съм взела да ставам фен на Карбовски.
But do you know that the Eldar say of Men that they look at no thing for itself? That if they study it, it is to discover something else; that if they love it, it is only because it reminds them of some other dearer thing?

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts

... малко по малко съм взела да ставам фен на Карбовски.

Внимавай, внимавай! Границата между интелектуалността и псевдоинтелектуалността е тънка, незабележима, коварна и лесно се прекрачва. :D
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts

... малко по малко съм взела да ставам фен на Карбовски.

Внимавай, внимавай! Границата между интелектуалността и псевдоинтелектуалността е тънка, незабележима, коварна и лесно се прекрачва. :D

Мдам... особено пък с Мартин Карбовски не мога да се примиря да не се изкажа - тоя човек насажда у хората такова усещане за анти-България и че българите сме видиш ли - тъпи, мързеливи, нямаме мечти... абе то па бива, бива, ама пък толкова да си подкупен... внимавайте с този и не му вярвайте в никакъв случай!

Ама то и в Нова телевизия, какво друго да очакваш.

Ооох... аз май не се изказах много по темата - не гледам тв, изобщо, никак и хич. Няма време. Няма и желание, дори и за анимации мили и невинни.
"Животът е като тънко въже, по което трябва да се придвижваме, без да губим равновесие. Задачата е да се научим да сме гъвкави, защото, ако стоим непрекъснато изпънати, ще паднем. Трябва да имаме самочувствие, да се обичаме. Пея за уникалното във всеки един от нас и за умението да сглобим различните парчета от себе си." Сара Тавареш

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Габи, съгласна съм, но на Карбовски само това да му беше проблемът, пак добре щеше да е. :) Основното, което ме дразни в него е непреодолимото му желание да впечатли с неприлично държание, вулгарен език и отблъскващи теми. Другото са всички тези, които му се връзват, и мислят че ей това, видите ли, е голямата журналистика! Незнайно как, тези фенове често се оказват крехки девойки. :rolleyes:
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4809 posts
Карбовски е проЗД от малък.

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Ша взема някой път да го гледам щом го плюете толкова :D
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Ammit

Ammit

Fallen Noldo

• Потребители
  • 216 posts
След дълго баване на отговора...
Не, израз неточен до грешност от моя страна. Още първите пъти като го изравях от вбокс ми беше смешен с ценностите и внушенията, тоест мрачно-морализаторския дух, но има да предложи нещо за компенсация- порция по порция манна небесна за неутолимия ми глад за социални и какви ли не абсурди, съдете и критикувайте.
И факт е, че поради никаквия ми опит в полето ми се види адски остроумен, не започне ли да разсъждава, а просто да я кара по-литературно. Но младежка впечатлителност :tooth:
But do you know that the Eldar say of Men that they look at no thing for itself? That if they study it, it is to discover something else; that if they love it, it is only because it reminds them of some other dearer thing?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users