Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Игри

• Please log in to reply
64 replies to this topic

LoThLoRiEn

LoThLoRiEn

Горски елф

• Потребители
  • 53 posts
Вие кои игри от ЛОТР играете,превъртяли ли сте ги,къде сте се затруднили и т.н :)

П.С.Ако има вече такава тема и нещо не сам разгледала сори :) :D 西骚狗小猫0瑞如日对克拉克都与福 :) :)

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Почти всичко, което съм опитвал, не си струваше толкова, че да го предпочета пред другите от техния жанр. Правя няколко уговорки, че The Lord of the Rings: The Return of the King превъртях, защото ми хареса това, че почти не се налагаше да мислиш :), ЛОТРО не съм я играл, но вероятно ще ми хареса (онлайн игрите имат някои недостатъци - като редовното плащане, примерно) и БфМЕ не ми харесва, защото не играя стратегии. Другите бяха посредствени.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

LoThLoRiEn

LoThLoRiEn

Горски елф

• Потребители
  • 53 posts
Aз сам играла ЛОТР Задругата на пръстена и Завръщането на краля и сам ги превъртял аи двете.Не мога да намеря Двете кули,а мн искам да я играя.Ако някой знае от къде да я изтегля да дава линк :)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Врътнах няколко пъти RTW мода за Средната земя. Страшна работа. Middle-earth Total War ми е детска фанатзия просто.

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts

Aз сам играла ЛОТР Задругата на пръстена и Завръщането на краля и сам ги превъртял аи двете.Не мога да намеря Двете кули,а мн искам да я играя.Ако някой знае от къде да я изтегля да дава линк :)

Няма такава игра Двете Кули :P
Специално бих пробвал ЛОТРО и съм замислил да си я купя скоро, но сега е лято, почивки и тем подобни... Знаете как е. :lol:
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Аз правих опити да пробвам ЛОТРО и нейната 14 дневна free оферта, но всички зли сили в Средната земя се бяха съюзили против мен и така и не успях да я подкарам. Нещо с акаунтите не се получи, нещо с регистрацията, нещо с логването... А свалях клиента с голям ентусиазъм - единият път ми отне няколко дена. След време бих опитал пак, ако ме налегне ентусиазмът.

бтв, има такава игра "Двете кули", но не за ПЦ. Конзолите не ни интересуват, те не са хора :)

Сюзън Смърт

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts

Аз правих опити да пробвам ЛОТРО и нейната 14 дневна free оферта, но всички зли сили в Средната земя се бяха съюзили против мен и така и не успях да я подкарам. Нещо с акаунтите не се получи, нещо с регистрацията, нещо с логването... А свалях клиента с голям ентусиазъм - единият път ми отне няколко дена.

Същото.
А исках само да пробвам дали ще ми върви на мижавата вградена интелска видеокарта. Ако 'да' - имах намерението да си плащам месечните такси някак и да я играя, ама нейсе, не можах да я подкарам и край, а се мъчих около час-два с това нещо.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
При мен беше долен заговор, нямам друго обяснение. :) Проблемът не беше в машината.

Сюзън Смърт

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
И при мен не беше от машината.
Не ми приемаше юзърнейма и паролата и не можех да се логна. А се регистрирах, всичко уж беше наред, ама... само уж.
Имаше някакви разделения на американски и европейски акаунти и на едно място пишеше, че само американските могат да се възползват от 14 дневния трайъл, пък аз успях все пак да се регистрирам и да ми пратят някакъв код, но нищо не стана.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
Между другото, възможно е да е правило "шитни" с паролите и имената, защото регистрациите май са само за US

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Тествам Battle for Middle Earth 1&2. Интересно, първата е по - добра. Ако може така да се каже, тактическия елемент е застъпен доста добре - ограничаване на "разрешителните" за строеж, набляга се на управлението на единици и герои.
Втората е редова стратегия, но така са омешани народите, че е пълна Шльокавица - защо ще има Гоблини отделно от Мордор или Айсенгард, а няма да има Роханци и Гондорци?! Даже джуджетата са получили автономност...
Както и да е... Някой играл ли е "Задругата на пръстена"? Да пише ако е бозичка. DragonSlayer ме убеди да пробвам завръщането...
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

LoThLoRiEn

LoThLoRiEn

Горски елф

• Потребители
  • 53 posts
да аз я играх и ме кефи и още я превъртам от време на време.ДОСТА по-трудна е от Завръщането на краля :)

alricka

alricka
  • Потребители
  • 37 posts
Първата която играх беше задругата и съм останала с доста добро впечатление, но сега ако тръгна да я преигравам може и да не ми хареса толкова, за това по-добре да си остана с добрите спомени. The Battle for Middle Earth я пробвах за малко, но стратегиите не са ми любимия жанр (като изключим Warcraft и Medieval Total War), хобитът го играх донякъде но като стигнах до троловете и умрях за около 10 път просто я изтрих :closedeyes: . ЛОТРО я играя от известно време на американските сървъри и си е зарибявка голяма, графиката е страхотна, а и играчите повечето са многи свестни, като цяло съйм много доволна и определено не съжалявам че я започнах. Като се замисля единствените игри които не съм пробвала (като изключим конзолните) май са War of the Ring и завръщането на краля, което сега се каня да го свалям.

Telperinkuar

Telperinkuar
  • Потребители
  • 19 posts
Играя ЛОТРО от една година на [EN]Eldar сървъра - героят ми е лвл 50 Elf Guardian, никът му е същият като тоя тука :D , сега чакам експанжъна The Mines of Moria. Иначе всичко останало съм го играл.
... and into darkness bind them...

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
Ехх, игрите по Властелина, ехх!
Макар с вероятност да обидя някой, ще кажа че игрите по Толкиновия свят са абсолютен SHIT! Без изключение!
Първо имаме онези полу-приключенски, полу-идиотски конзолни пресъздавания на задругата и завръщането на краля. Идеята им беше ясна, да продължат истерията от филмите, ОК! После стратегиите, които в началото биваха, ама като поиграя 2-3 часа и заспивах, но не заради еднообразния и добре познат за жанра геймплей(все пак всеки си има вкус) Проблема беше във факта, че всичките заглавия бяха просто пресъздаване на филмите! Отново и отново! Ай стига е копеле! Сякаш производителите даже не бяха чели книгите (в Battle for the Middle Earth даже ползваха музиката от филма...). По хобита имаше там едно детско джъмп енд рън-че, което няма да коментирам :).
По-късно покрай еуфорията от масивните игри се задаваше едно заглавие LOTRO, видях че не е интерактивно копие на филмите и си виках "ИЕС, НАЙ_НАКРАЯ"! Да ама не, единственото, което видях беше копие не на филмите, а на другия "филм" WoW. Преди това стабилно бях поразцъквал Азерот и затова LOTRO бързо взе да ме приспива... :clown:
Е, кажете ми как може c богат свят като Толкиновия дa не се правят cтойностни игри?
Например едно брутално и мрачно хардкор(мороуиндско) RPG, което се развива в първата епоха, определено ще стане добро заглавие, нали? (Моргот, Глаурунг, Турин и нужно ли е да продължавам? :) )
P.S.
DragonSlayer, ако можеш да правиш левъл дизайн , аз ще правя скил дърветата и тем подобни! Дай да почваме, щото няма да ги чакаме цял живот една игричка да ни направят... :tooth:

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Виж сега, аз се виждам в ролята на тестер и критик, за левъл дизайн и други такива мисля, че е по-добре да оставя тези, които го могат, да го правят. На мен ми дай да тествам, да мрънкам, да съветвам и ако ме слушат, ще стане яка игрица. Не е нужно да споменавам - говорим за rpg, никакви такива изцъкани стратегии, екшъни или друг боклук.

Задължително да може да се играе с по-разнообразни персонажи от елф, джудже и човек - непременно орк, защо не могилна тват (някакъв клас илюзионист, нещо такова :)) , хм... паяк?! Готов съм да изкарам доста часове в игра.

Сюзън Смърт

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
True, true ^_^
P.S.
По-точно, не трябва да има разни супер магиосници да пращат огнени кълба и т.н. А да има такива, вещи във финната елфическа магия!

Telperinkuar

Telperinkuar
  • Потребители
  • 19 posts
Значи не съм съгласен относно ЛОТРО :), защото аз първо почнах нея и след това се мъчих 2/словом - ДВА/ дни с прехваленият УоУ, ама той не ми заприлича на ЛОТРО, щото графиката е бозава. Такива герои рисувах 3-ти клас преди 15 години. Между другото, в ЛОТРО има възможноцт да минеш от страната на Лошите/хе-хе/ - това се явява и PvP частта на играта.имаш възможност да избираш от 4 вида орки, паяк и уарг. След натрупването на определено количество Destiny points можеш да отключиш съответно за Добрите/The Free Peoples/ - Скиталец/Ranger/, и за Лошите - Трол/ един такъв огромен, тежко въоръжен и брониран - мамин убавец, с една дума/. Освен това единствено в ЛОТРО човек има възможността да се изправи срещу доста култови същества, познати от книгите - Балрог /не Морийския, има и още един в рейд инстанса The Rift в Ангмар, разните му Назгули, Великия Гоблин и мн. др.
... and into darkness bind them...

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
Да, това е готино, ама играта е направена прекалено типично ММО стил уаркрафт. Ти казваш, че не е като УОУ, щото примерно има разлика в демиджа на някое оръжие( :tooth: ) . Време е за нов стил в ролевите игри!

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Бе по-добре да не правят игри по Толкин, стига комерс!
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users